• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

[9418] Bajnokság-harc probléma

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser942

Vendég
Játékverzió: __ Elvenar v1.5.2-(e6aa625) (2016-05-11 8:34)
Játékvilág: __Arendyll
Böngésző + verzió: __ Google Chrome Verzió: 50.0.2661.94 m /Bár pont most kezdett el frissíteni
Flash Player verzió: __ Adobe Flash Player 21,0,0,216
Operációs rendszer: __Win10
Képernyőfelbontás: __ 1920*1080
Nép: __ Elf
Reprodukálhatóság: __Többször csak megjelenítési probléma volt a harc előtt (lentebb 2. hozzászólás), majd belépve jó lett, de 2* játékban saját csapatom "0-ás" lett és megakadt játék (értsd nem folytatta az ellen) Többször kellett újraindítani mire normálisan viselkedett.

Küldetés neve: __ Bajnokság-csata (igaz ez nem küldetés :) )
 

Csatolmányok

  • elvbuguj.jpg
    elvbuguj.jpg
    749,7 KB · Megtekintések: 6

DeletedUser379

Vendég
Nálam ez egyszer fordult elő, de újra belépve a tartományba már rendben volt.
 

DeletedUser942

Vendég
Nálam többször kellet újra belépni, 3* vagy inkább 4*. Meg is ijedtem, hogy meg kell üssem a monitorom. :)
Amúgy most nézem, nem az ellen nem folytatta, hanem én jöttem volna az íjásszal.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser942

Vendég
Oké azóta megint volt bajom.
Úgy lehet megoldani, ha feladod a csatát és utána újraindítod. Ha csak simán újraindítod és "csata folytatás"át nyomod, az nem oldja meg a problémát. Ez akkor dühítő különösen, ha az ellen a gyorsabb és első körbe rádver egyet, majd indíthatod újra...
Konklúzió: be se lépj a csatába, ha már a sereg összeállításában látod a bugot, indítsd előbb újra!
 

Vanek

Veterán
Oké azóta megint volt bajom.
Úgy lehet megoldani, ha feladod a csatát és utána újraindítod. Ha csak simán újraindítod és "csata folytatás"át nyomod, az nem oldja meg a problémát. Ez akkor dühítő különösen, ha az ellen a gyorsabb és első körbe rádver egyet, majd indíthatod újra...
Konklúzió: be se lépj a csatába, ha már a sereg összeállításában látod a bugot, indítsd előbb újra!

Igen, a megoldást úgy emlékszem, nem írtam le, de nálam úgy 'javult meg', hogy visszaléptem a térképre, és onnan direktben léptem be a tartományba - és általában akkor jön elő, ha nem a térképről mentem a tartományba, hanem a bajnokságos összegző ablakból. És igen, ha már a katonai összeállításnál látszik a hiba (hogy >999% seregméreted lehet, és az első csoportnál 0 embert látni); akkor mindenképp gyorsabb, ha már onnan egyből visszalép valaki a térképre. ;)
 

DeletedUser3

Vendég
A hiba ismert, javítása folyamatban van. Köszönjük a jelentést.
 

DeletedUser3

Vendég
Nem, a hiba bejelentése az előtt megtörtént, hogy én itt láttam, és a javítás már folyamatban volt, mielőtt ide írtam.

Hibával kapcsolatos megjegyzés: úgy néz ki csak akkor jön elő, ha az összesítőből nyitjuk meg a harcot, a tartományból megnyitva nem. (Ahogy @Vanek is írta.) Ennek ellenkezőjére volt-e már példa?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent