• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

[9101] Csata-Treant létszám növekedés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser942

Vendég
Most lehet sok játékos miatt fog csuklani szegény édesanyám, de egy olyan bugra hívnám fel a figyelmet amivel Treantet biztos, de sztem más lényeket is lehet "termelni".



Játékverzió:
__ v1.5.2-(e6aa625) (2016-05-11 8:34)
Böngésző + verzió: __ Chrome Verzió: 50.0.2661.102 m
Flash Player verzió: __Adobe Flash Player 21,0,0,242

Operációs rendszer: __Windows 10
Képernyőfelbontás: __ 1920*1080
Felhasználónév: __
Nép: __ Elf
Reprodukálhatóság: __5/5

Jelenlegi helyzet:
__
__ Treant(2v)el megtámad az ork melyen rajta van az "ellenség elkábítása" + ugye -80%al támad, így összesen-100%al,azaz nem sebez. Igen ám, de így kapunk egy + treantet. :) A végén meg is kapjuk, azaz hozzáadódik a létszámhoz. Ahogy észrevettem csak max 1et ad,de azt minden osztagnak.. Nem esküszöm meg rá, de más lénynél is mintha láttam volna,akik min -100%os sebzést kaptak

Elvárt helyzet:
__Javítást érdemel, de sztem fogok tudni aludni, ha nem sietitek el a dolgot. :)
__


Képernyőmentés a hibákról:
Feláldoztam pár varázslónőt, hogy begyűjtsek treantot, ill. kipróbáljam, osztagom a csodával mindennel együtt 13 fő. Valamint kiderült, hogy 2147 gyémántért egy treantot meg tudunk semmisíteni. Utóbbit nem próbáltam ki, ha valaki letesztelné írja ide, hogy működik-e! :)
 

Csatolmányok

  • növekedés1.jpg
    növekedés1.jpg
    415,8 KB · Megtekintések: 17
  • növekedés4.jpg
    növekedés4.jpg
    117,9 KB · Megtekintések: 17

DeletedUser942

Vendég
Meg volt a 13. osztagnövelés, ill volt egy újraindításom is. Azóta azóta nincs treant teremtés.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek

Veterán
A bétás részen belül pont ilyen hibát jeleztem (bár ott mágus vs. íjász kiépítésben); vagyis még az 1.6-ban is él a dolog. Igaz, nem jön elő túl gyakran, de élő a hiba (mint a -90%-os nullás sebzés).
 

DeletedUser942

Vendég
Ahhoz képest, hogy kedveltem fel sem fogtam, hogy ugyanaz a hiba. Éjszaka volt te meg itt rejtvényeskedsz nekünk.. :)

Akkor ezek szerint nem oldotta meg a problémát (probléma?:) ) az osztagnövelés és/vagy újraindítás...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent