• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

[7820]10x-es arany a támogatásra

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
A kapott támogatásokra 7.260.000 aranyat kaptam.
Biztosan nem tévedek, mert 2.600.000-em volt. Már kattintás előtt észrevettem.
Gondoltam rosszul van írva, mostanában láttunk a képernyő felső részén egy kis összevisszaságot.
Rányomtam és nem a várt 3.300.000 lett, hanem megtelt és kiírta, hogy valamennyit nem tud elraktározni. Azért nem írok számot, mert az sem stimmelt.
Arra gyanakszom, hogy a 44000 helyett, 440000 kaptam, támogatásonként. Ez lehet igaz, mert 20 alatti, de ahhoz közeli számú támogatást kattintottam le.
A számot többször is megnézem, biztosan 0000 volt a vége.

Eladó számológép (licenc) olcsón!:cool::cool:

Azért írtam ide, mert nekem meg bőségesen adott.


Szerkesztés : Közben ránéztem a testvériségi chatre. Hatan beszélgettek arról, hogy mennyit kaptak egy-egy támogatásra. Ez a szám 192.000 és 616.000 között vátozik támogatásonként.

Sőt azóta egy támogatásból, megint összeszedtem 600.000 aranyat.

:D Megbántátok a 0.30-as változtatásokat mi?:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Áthoztam ide a bejelentést.
Ez is ismert hiba, dolgozunk a javításon.
 

DeletedUser

Vendég
Most értem haza. Rajtam van cipő, kabát. Átvágtáztam a lakáson. Ülök a gép elé és szomszédolok. De semmi. Nem megy. Nálam a bug is bugos. Akkor most köszönök a családnak, mert nagyon furcsán néznek rám ... kicsit kétségbeesettek.

szerk.: a gyereket is felsegítettem a földről. Ő a gépen játszott, amikor haza értem...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser262

Vendég
sziasztok a testvériségem tagjai közül nálam is 7 tag kapta a plusz aranyat :)
 
csudribudri: nem neked kell támogatni hozzá, hanem a te főépületedet kell másnak támogatnia, akkor "látod" a bugot
egyébként véletlenszerű, hogy mennyi támogatást kapsz nekem 44000 kéne kapnom ezzel szemben volt 6800-as és 625000-es támogatásom is, mondjuk lehet, hogy valahogy figyelembe veszi az ország méretét is akitől kapod, a 6800-ast pl a mellettem most kezdő szomszédomtól jött :) de ez csak tipp :)


javítás: mégse az ország méretétől függ, vagy nem csak attól :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
:D Pihák vagytok!:D Nekem szorozgat is!
Ha egy támogatás 440.000 (ez az alap, kicsit sértődött vagyok ha csak ennyi) akkor kettő már nem 880.000, hanem 2.700.000.

Ja és ma bekapcsolásnál nem a megszokott : Üdvözöllek, nagyságos, mindenható Király Bácsi! - szöveg fogadott, helyette : Hozzá egy pótos ifát köcsög mee nem fog elférni a zarany! - és mellé kiadott (hőfokellenőrzős pohárban!) 3dl varázspor illatú zöld teját.

Hjaa! Ha valaki ért a szakmájához...én 10 évig tanultam a vesztegetést.
 
Elvileg a mai frissel javították a hibát (ezt bezzeg hipp-hopp :p :) ), nekem még épül a főépületem, úgyhogy nem tudom biztosan, de majd kiderül :)
 

DeletedUser3

Vendég
Igen, javításra került. (Sajnos vagy szerencsére, mindenki döntse el maga. :))
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent