• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

[7706] nem érzékeli, hogy végeztem egy küldetéssel

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Gondban vagyok, két küldetést is teljesítettem, egyiket immár többszörösen-egy műhelyemnek kéne 4-es vagy magasabb szinten lenni, hogy meglegyen, és már a 2.-al is megvagyok, a levonás az fejlesztésért megvolt, de sajnos nem kapom meg a jutalmat érte. Ugyanez a helyzet a másik küldetéssel is, kellett volna két márvány terméket kell készíteni-meg is történt, de nem fogadta el, pedig ebből is már a harmadik is elkészült, de egyet sem ír jóvá. Mi a teendő? Bosszantó, mert mennék tovább, a levonások megvoltak, de a jutalom meg nem akar érkezni.... ötlet? előre is köszi
 

DeletedUser3

Vendég
Szia @Jujo Kérlek, ezzel kapcsolatban keress fel minket a support rendszeren keresztül, és ránézünk a dolgokra. :)
 

DeletedUser624

Vendég
Én is belefutottam egy ilyen hibába most az előbb, szóval nem fogok új topikot nyitni emiatt - végre nem nekem kell ezt megtenni :)

A feladat az volt, hogy építsek egy selyemmanufaktúrát, és fejlesszek tovább egy selyemmanufaktúrát.

Építettem, oké. Aztán fejlesztettem is (ugyanazt, második szintre), de ezt nem érzékeli. Pedig 300 selyem lett volna a jutalom. Szóval meg tudom erősíteni, hogy a hiba létezik.

Az előző hozzászólást olvasva én nem kívánok a supporton keresztül csevegni, lenyelem mint veszteséget, csak gondoltam megerősítem a probléma létezését. Szokás szerint kitöltöm amit kértek:

Játékverzió: 0.30.2463-v0.30-rc8-(master) (2015-12-01 11:35)
Játékvilág: Arendyll
Böngésző + verzió: Chrome 47.0.2526.73
Flash Player verzió: 19,0,0,245 installed
Operációs rendszer: Win7 x64
Képernyőfelbontás: 1280x1024
Felhasználónév: Rovendor
Nép: Ember
Hardveres gyorsítás: be
Reprodukálhatóság: Egyszer jött elő, többször szerintem nem ugrok neki ennek a küldetésnek.
Képernyőmentés a hibákról:

A küldetés:

2055691-20151205-9uAFAx.jpg


És mutatom a az épített, majd egy szinttel fejlesztett manufaktúrát is:

2055696-20151205-UfhcG8.jpg


Plusz infó, hogy kicsit több esély legyen megtalálni a hibát:
Az épület akkor lett készen, amikor nem voltam a játékba belépve. Tehát a játék indulása után kellett volna rögtön jeleznie, hogy a feladat készen lett.
Szintén plusz infó, amiről gondolom hogy segíthet, hogy ezen kívül már volt 2 selyemmanufaktúrám, mindkettő 4-es szintű. Viszont a feladat nem az volt, hogy "építs selyemmanufaktúrát ha nincs", hanem éppen ellenkezőleg, arra bátorít hogy legyen több, lásd a feladat szövege.
 

DeletedUser274

Vendég
Üdv :)
Az elmúlt napokban 2 feladatot is kaptam: legyen 1 legjobb deszkamanufaktúrád és fejlessz egy lakóépületet 6-os vagy magasabb szintre. Megcsináltam mindkettőt, de a várt jutalom elmaradt, a program úgy érzékeli, hogy semmit sem csináltam. Az elolvasott üzenetek is folyamatosan újként jelennek meg. A fórum szerint nem csak nálam jelentkezett ez a két gond. Megkérdezhetem, hogy esetleg foglalkozik valaki ezekkel? Mert ha igen, akkor ugyan már, legalább írjátok ki a fórumra, hogy bocsi, tudunk róla, javítjuk, jóváírjuk a cuccokat, stb., mert baromira elmegy így a kedvünk a játéktól!!!! (Bár halkan azt is megjegyzem, hogy arra se volt egyszerű rájönni, hogy mi a legjobb deszkamanufaktúra, ugyanis egy normális leírás sincs hozzá....) Köszönöm!
 

Tessaiga

Erős harcos
Az épület akkor lett készen, amikor nem voltam a játékba belépve.
Itt a lényeg. Ha nem vagy épp belépve mikor elkészül, akkor már buktad is. Ez egy küldetéses hiba. Az összes építős küldinél belépve kell lenned mikor elkészül, különben nem számol.
A másik felmerülő dolog, a betakarítással volt kapcsolatos. Elő szokott fordulni, hogyha húzással takarítasz be, akkor baromira nem számolja, csak az elsőt. Szóval küldinél egyesével kell betakarítani a kért dolgot!
Aztán
Bár halkan azt is megjegyzem, hogy arra se volt egyszerű rájönni, hogy mi a legjobb deszkamanufaktúra, ugyanis egy normális leírás sincs hozzá
Lépj be a techfára, és rögtön meg fogod látni, hogy miről is van szó, ugyanis ez a fejlesztés neve. Gondolom épp kifejlesztetted, és ezért kaptad a küldit. Ha eléred majd a 14-es szintet az épületből, akkor jön is, hogy legyen egy 15-ös szintű. :) Azt persze én is kiszenvedtem, hogy mi mit jelent, mert leírás tényleg nincs róla. De akkor most már tudhatod, ha valamit nem értesz, akkor vagy a techfán keresd a nevet, vagy a termelőkben valamelyik időegységhez tartozó termelést hívják így. (Élelmiszer, szerszámok, óriás gömb, mágus napló, stb.)

Az építős küldiknél tudnak a hibáról, és valamikor javítják is. Még ennyit tudtam segíteni. ;)

A építős küldiknél meg valószínű, mikor belép az ember előbb fut le a kész az épület érzékelés, hogy így fogalmazzak, mint a küldetése elindítása, illetve folytatása. És sajnos, ha több építést is kér, az is előfordulhat, hogy függetlenül attól, hogy épp be voltál jelentkezve nem fog számolni, avagy elölről kezdi.

Én így jártam. 2 kulturális épületet kért. Az elsőnél be voltam jelentkezve, mikor elkészült, ám a másodikat mikor építettem volna - eltelt 1 nap kb. Már újra 0-án állt a számláló.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser333

Vendég
A másik felmerülő dolog, a betakarítással volt kapcsolatos. Elő szokott fordulni, hogyha húzással takarítasz be, akkor baromira nem számolja, csak az elsőt. Szóval küldinél egyesével kell betakarítani a kért dolgot!

Nekem mindig számolja. Sosem szoktam egyenként betakarítani
 

DeletedUser256

Vendég
Ez igy nem teljesen igaz. Van akinél ez előfordul és van akinél nem. Nekem mindig megadta, ha nem is voltam bejelentkezve.
Dettó. Én szerencsés vagyok hibailag :) Csak tegnap egész este nem akart beengedni a játékba, így buktam vagy 20 kiló alapanyagot:confused::mad:
 

DeletedUser3

Vendég
A hiba javításra került. Ha valaki még találkozik hasonló esettel, az keressen fel minket a supporton. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent