• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

[7531] "Tárgyalás" után lefagy az egész.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser624

Vendég
Csatázás helyett a kevés nyersanyagigényű tartományokat "tárgyalással" oldottam meg most többet is. Az hogy a "tárgyalás" egy totális értelmetlen elnevezés arról már írtam, de nem emiatt írok most. A hiba az, hogy ma már harmadjára történik olyan, hogy a "tárgyalás"-ra kattintva visszaváltódok a térképre, és lefagyott állapottal találkozok, tehát a kezelőfelületen semmi sem reagál, kivéve a jobb oldali cset gomb, és a jobb alsó fogaskerék ikon és annak menü ikonjai működnek, de a tényleges játékfelületen semmi sem.
Ráadásul úgy néz ki, a "tárgyalás" (magyarul és helyesen: vásárlás/üzletkötés) meg sem valósult, mivel a játékot újraindítva, ugyanúgy a tartomány ugyanazon állomása teljesítésre vár. Másodjára viszont már sikerül a "tárgyalás".
Lehet hogy a hiba régóta fennáll, csak eddig főleg csatáztam, tehát nem sűrűn "tárgyaltam".

Játékverzió:
0.29.2193-v0.29-rc5-(master) (2015-11-17 10:15)
Játékvilág: Arendyll
Böngésző + verzió: Chrome 46.0.2490.86
Flash Player verzió: 19,0,0,245 installed
Operációs rendszer: Win7 x64
Képernyőfelbontás: 1280x1024
Felhasználónév: Rovendor
Nép: Ember
Hardveres gyorsítás: be
Reprodukálhatóság: 4/5
Képernyőmentés a hibákról: Nincs mit látni, a fagyás jellemzője hogy nem igazán van mit látni. Csak a térkép látszik és slussz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser436

Vendég
A probléma nálam a béta, német és a magyar szerveren is jelentkezik
Játékverzió: 0.29.2193-v0.29-rc5-(master) (2015-11-17 10:15)
Játékvilág: Arendyll
Böngésző + verzió: Edge 20.10240
Flash Player verzió: ?
Operációs rendszer: Win10 x64
Képernyőfelbontás: 1920x1080
Felhasználónév: riahu
Nép: Elf
Hardveres gyorsítás: be
Reprodukálhatóság: 4/5
Jellemzö, hogy ha bármit csináltam elötte a városban vagy a fán akkor lefagy, újraindítás után azonnal megint jó, de ha 1-2 tárgyalás után visszamegyek a városba a kereskedöhöz és újra tárgyalni akarok megint lefagy.
 

Xenia

Veterán
Én tegnap jártam hasonlóképpen. Egyik a varázsporos tartományban volt, de még vagy 2x3x. Amikor a tárgyalásra nyomtam, egyből lefagyott. Csak a ki-belépés után tudtam újra tárgyalni.
Játékverzió: 0.29.2193-v0.29-rc5-(master) (2015-11-17 10:15)
Játékvilág: Arendyll
Böngésző: Mozilla Firefox
Operációs rendszer: Windows 7 Home Premium
Rendszer típusa 64 bites operációs rendszer
Képernyőfelbontás: 1280x1024
Felhasználónév: Xenia
Nép: Elfek
Hardveres gyorsítás: ki
Hogy hol volt az egyik hiba, arról tudtam képet csinálni, mert ki-belépés után mikor visszamentem egyből fotóztam és utána teljesítettem.
http://kepkezelo.com/images/gd1dzigf7gdi70gxjumr.jpg
gd1dzigf7gdi70gxjumr.jpg

Most újra jártam abban a tartományban és a bekarikázott felkiáltójelre kattintva egyből lefagyott az egész játék.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Ma én is belefutottam. A hardver és szoftver specifikációmat már egy korábbi hibajegynél leírtam, nem változott (most lusta vagyok kikeresni, bocs Hoshi)

Ha itt lenne M31oti, akkor rögtön mondaná:
Blekfrálydéj, ilyenkor még bikkmakkos kekszet sem szabad vásárolni, még 31%-os kedvezmény mellett sem.
 

DeletedUser256

Vendég
Nalam is.
Ket dolog miatt nem irom le, hogy milyen verzio stb...
1.: Szerintem mindegyik verzion lefagy...
2.: Nem tudom hogy kell kikeresni :p
 

DeletedUser

Vendég
Nálam is és Robi1897-nél is. Én Linuxot használok, ő Windows10-et. Ezek szerint teljesen mindegy a verzió.
 

DeletedUser

Vendég
A probléma nálam a béta, német és a magyar szerveren is jelentkezik

Életművész!...a recept publikus?...leckéket vennék Tesco Gazdagságos áron..:D


Velem 3x fordult elő, 2 gépen, de az egyik egy római kori ásatáson került elő.
Megnyomtam a "tárgyalás gombot" és senki nem jött elő! Pedig ott kiabáltam, -hé bikficek, nem bántok senkit!- Semmi.
Kilépés-belépés egyből megjavította.
Precíz;) leírást nem készítek, mert ez itt egy komoly oldal. Gondolom a lapin windóz 1 lehet. Wagy windóz 2..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Köszönjük a jelentést. A hiba ismert, továbbításra került a fejlesztőcsapat felé, akik már dolgoznak a javításon.
 

DeletedUser624

Vendég
A topik indítóban általam jelzett hiba már nem jelentkezik nálam jó ideje. A többieknél nem tudom mi a helyzet.

0.33.3169-v0.33.3-(master) (2016-01-22 9:14)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent