• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva [6678] csata

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser57

Vendég
az elfeknél nem lehet csatázni mert mindig szerver hibát ír ki ma egész nap így volt újra indítom a játékot amire újra elér na hogy csatázzak amit már irányíthatok megint szerver hiba ha be van kapcsolva a hardver gyorsítás ha ki van akkor is szerver hiba jön be
 

DeletedUser3

Vendég
Kedves @ramiz,
Köszönjük a bejelentést.
Le tudnád írni a számítógéped felépítését (processzor, operációs rendszer, videokártya, memória, felbontás, stb.)
Illetve milyen beállításod van a csatáknál? (Alacsony, közepes, magas?)
Kérlek, ellenőrizd ezeket, és írd le ide. Próbáld meg ezeket a beállításokat változtatni, és megnézni, javul-e a helyzet.
 

DeletedUser274

Vendég
Kedves Hoshi!
Nálam is hasonló a hiba, mint ramiznál, be tudok lépni a csatába, de hihetetlenül belassul, a hanghatások és a grafika köszönő viszonyban sincsenek egymással. Mozillát használok, a legújabb verziót, és Win10-et. Google Crome és WinEdge alatt megy a csata, de Mozilla alatt nem. A párom emberként játszik a játékban, neki semmiféle gondja nincs, holott ugyanazt a gépet használjuk. A jelenség egyébként pár napja észlelhető, és ha jól láttam, nemrég történt egy frissítés. Talán ott csúszott hiba a rendszerbe :)
 

DeletedUser57

Vendég
akár mit állítok bár mit csinálok meg szakad szerver hibát ír ki újra indítom a játékot el is kezdi megyen addig ahol abba hagytam automatán
és amikor indítanám a harcost azonnal szervet hiba próbáltam több böngészővel is és ugyan az a hiba
CPU típusa
Intel® Core™ i7-6700K Processzor, 4GHz, Skylake-S, 8MB, Socket 1151, Box
VGA KÁRTYA - ASUS PCIE STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5 4GB GDDR5
ram 8 gb
op.rendszer win7
felbontás 1440x900 már itt is állítgatam de semmi
böngészőm google crom 45.0.2454.94 m

a csata beállítást is próbáltam már alacsonyt, közepest ,magast
hardver gyorsítást is próbáltam
ez azota van amióta berakták a hardvergyorsítást
 

DeletedUser57

Vendég
4 napja semmi válasz nem jön akkor nekem itt a játék vége ? mert így nem lehet játszani a tartományokat nem lehet ütni nem lehet haladni
 

DeletedUser3

Vendég
Fejlesztőcsapatunk dolgozik a hiba elhárításán, de sajnos nem tudjuk, mikor fog ez megtörténni.
Addig csak másik böngésző használatát, gyorsítótár és sütik törlését tudjuk javasolni.
 

DeletedUser3

Vendég
Az utolsó hozzászólás óta valakinél előjött ez még? A bejelentés óta többször módosítva lett a játék ezen része, javult-e az említett hiba?
 

Tessaiga

Erős harcos
Nálam jelentkezett, de egy ideje igen ritkán csatázom, időm hiánya miatt. :( (ha telefonon is lehetne játszani...) Ettől függetlenül nem találkoztam vele egy ideje szerencsére. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent