• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

[5605] Saját magam támogatása?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek

Veterán
Játékverzió: 0.19.14320-73d097e-(master) (2015-06-25 13:26)
Játékvilág: ARENDYLL
Böngésző + verzió: Chrome 43.0.2357.130 m
Flash Player verzió: 18.0.0.194
Operációs rendszer: Windows XP
Képernyőfelbontás: 1280*1024
Felhasználónév: Vanek
Nép: Elf

Reprodukálhatóság: 2/5

Jelenlegi helyzet: A támogatói listában megjelenik, hogy én támogattam magamat. Nem tudom, hogy ez most valaki más, és csak rosszul van kijelezve (valamelyik másik szomszédom támogatott); vagy az én egyik támogatásomat írja be a saját listámba.

Elvárt helyzet: Vagy az legyen kijelezve, aki támogatott; vagy ne jelezze ki, ha támogatok.

Reprodukálhatósági lépések:
1. Támogatok, támogatok, támogatok, ... és egyszer csak ezt jelzi ki. :)

Képernyőmentés a hibákról:
 

ferrari13

Felderítő
Ezt akkor szokta kiírni, ha beszedet a bevételt a főépületből.
Tudnak a problémáról :)

With the update to 0.19, there will unfortunately be two new bugs in the game. There was no time left to fix those issues and they were not severe enough to postpone the entire release. We apologize for the inconvenience and hope for your understanding. These two issues are:
  • Using the 'show my rank' button in the Rankings shows the first page of the Rankings instead
  • Notifications from Neighborly Help are not always displaying the correct player name
 

DeletedUser12

Vendég
Ez a hiba a bétán is megjelent. Nem is oly régen.
 

DeletedUser3

Vendég
Köszönjük a bejelentést.
Ahogyan előttem is írták, ismert a hiba, fejlesztőink dolgoznak a javításon. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent