• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

3. Feladat - Mi a kedvenc épületed és miért?

ityMus

Újonc
Az én kedvenceim minden törp épület, különösképp a Törp Nagykövetség 1-2 szintje, valamint az új 32-es szintű acélmanufaktúra. Szerintem nagyon jól néznek ki, amióta a törp kor bekerült egy törp a profilképem is... :D
 

WarriorKingu

Erős harcos
Gombák szentélye, amit most kiemelnék, mint kedvenc. Szép grafikája van, nagyon praktikus - fegyvertárként is funkcionál és nem vészes a fejlesztési költsége.
 

BLERO

Felderítő
Holdkőtár készlet, mert hasznos, szép, elegáns, impozáns és díszes ékköve a városomnak...
Bleró
 
El kellett gondolkodni a válaszon, ugyanis a gyémántadó épületek (kívánságkút, dzsinn) igen hasznosak, de sajnos az időlimit miatt "hamar kimerülnek". Így a tűzfőnix győzött: a folyamatos portálprofit termelés mellett az etetést követő plussz sebzés minden csatában szükséges (kiegészítve szabadonengedett egységfejlesztéssel)
 

jmonic74

Újonc
Most a Tündérkirálynő rejtekhelye, mert ez volt az első, amit végig tudtam fejleszteni. És az is jó, amiket ad.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Köszönjük szépen a beküldéseket!

A nyertesek:
  • Becks
  • CatLand
  • Loreal
  • Majanor
  • Mihaszna
  • Poecilotheria
  • Simone
  • Susanh
  • WarriorKingu
  • Zigi79

A gyémánt jóváírása megtörtént!
 
Fent