• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

3. Feladat - Mi a kedvenc épületed és miért?

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Anniversary Banner.png
ÜNNEPELD AZ ELVENAR 6. ÉVFORDULÓJÁT VELÜNK!

Kedves Elfek és Emberek,

Készen állunk az ünneplésre! Június 3-án szeretett játékunk 6. évfordulója érkezik el, ezért a csapat egy kis fórum játékkal szeretne nektek kedveskedni, csatlakozzatok hozzánk!
Ma kezdjük meg a 3 részből álló versenysorozatunkat, amelyen rengeteg nyereményt szerezhettek. Lehetőségetek lesz egy kis szerencsével megnyerni a Gravitációs Fogadó épületet is a városotoknak, amely a játékon belül nem megszerezhető másként.


A harmadik feladat igen egyszerű, csak egy kérdésre kell válaszolnod:
Mi a kedvenc épületed és miért?

Nyeremények



Az érvényes beküldők között kisorsolunk 10x200 Gyémántot.

Versenyszabályok


  • Figyelem! A válaszok ennél a feladatnál nem titkosak, így a beküldés után láthatóvá válnak másoknak is!
  • A nyeremények nem átadhatóak más fióknak, arra a fiókra írjuk jóvá, amelyen részt vesztek.
  • Jelen versenykiírás bármikor módosítható az Elvenar Csapat által.

Beküldési információk


  • Beküldési határidő: 2021-06-11 23:59
  • Beküldés helye: ebben a topicban, hozzászólás formájában.
Esetleges kérdéseiteket feltehetitek a kibeszélőben.

Sok szerencsét kíván,
Az Elvenar Csapata
ThreadFoot.png
 

Mihaszna

Veterán
Téli Varázslat 2018 - Téli piac készlet

Örök kedvenc marad(!) azért, mert abban az időben bontani kellett a várost (beleértve a fajspecifikus épületeket is), ha felakarta valaki venni a versenyt az 1 és 2 napos termelési feladatokkal szemben. (14 Óriásgömb stb..) Az épület 5 darabból áll, megszerezni pedig nagyon nem volt egyszerű, ugyanis MINDEN EGYES DARABJA Napi Exkluzív Díjként volt "elrejtve". Ráadásul az utolsó darabját (sose felejtem el, míg élek) az utolsó előtti napon lehetett megnyerni. Minden egyéb és más értékes nyereményről le kellett mondanom (beleértve a Kívánságkutat is), mert csak egy lövésem volt (értsd: csak az adott napon lehetett megnyeri a szett darabjait, nem volt ismétlődés) Mai napig büszkén tekintek rá, és fejlesztem ahogy engedi lehetőségem. Az már csak "mellékes", hogy a leges leges legelső Eventes élményemből származik. (nem sokkal előtte regisztráltam) Tehát, mint 1. önálló nyeremény épületemre (szettemre) büszkén tekintek rá. :) Imádom ♥♥♥ ( innen a szett szeretet :D )
 

Natty

Felderítő
Téli Varázslat 2018 - Téli piac készlet

Örök kedvenc marad(!) azért, mert abban az időben bontani kellett a várost (beleértve a fajspecifikus épületeket is), ha felakarta valaki venni a versenyt az 1 és 2 napos termelési feladatokkal szemben. (14 Óriásgömb stb..) Az épület 5 darabból áll, megszerezni pedig nagyon nem volt egyszerű, ugyanis MINDEN EGYES DARABJA Napi Exkluzív Díjként volt "elrejtve". Ráadásul az utolsó darabját (sose felejtem el, míg élek) az utolsó előtti napon lehetett megnyerni. Minden egyéb és más értékes nyereményről le kellett mondanom (beleértve a Kívánságkutat is), mert csak egy lövésem volt (értsd: csak az adott napon lehetett megnyeri a szett darabjait, nem volt ismétlődés) Mai napig büszkén tekintek rá, és fejlesztem ahogy engedi lehetőségem. Az már csak "mellékes", hogy a leges leges legelső Eventes élményemből származik. (nem sokkal előtte regisztráltam) Tehát, mint 1. önálló nyeremény épületemre (szettemre) büszkén tekintek rá. :) Imádom ♥♥♥ ( innen a szett szeretet :D )
Vaskos fagyott karácsonyfa:) utolsó fejezetben járok, de még kinn van:) kár, hogy nem voltam akkor még gyakorlotttabb eventező:)
 

DeletedUser6609

Vendég

Természetesen a Gravitációs Fogadó ! :) Folyton nyaggatom a Supportot miatta.
S az oka egyszerű de őszinte. A játékosok alapozták meg, s az Inno elkészítette nekünk. :)
 

Bomindosz

Újonc
Hamvas Főnix
Lassan féléve játszok ebben a világban, és a régebb óta játszó szomszédaimnál többször láttam, hogy milyen szép főnix madár díszíti az épületüket. Később a varázsakadémián is többször láttam hogy főnix tojást lehetne barkácsolni. Nagyon tetszett már akkor a gondolat, és többször gondoltam rá, hogy szeretnék ilyen épületet. Majd jött az event és annyira örültem. Főleg mikor végig fejlesztettem és gyönyörűséges fehér tollakkal pompázó főnixem lett. Ezért nagy kedvenc a városomban, különleges, és szép, emellett mindig is tetszettek a különleges mitikus lények. :)
 
A Holdkőtár-szettet és a Tündérkirálynőhöz tartozó valamennyi épületet nagyon szeretem; ha választani kell, akkor a Holdkőtár!
Nagyon tetszik a grafika; az épületegyüttes részeinek lebegése; a középen ülő és társalgó "alakok"... talán éppen egy új varázslaton törik a fejüket? :cool:
 

Loreal

Újonc
A Vihar Tűi. Nagyon vártam, mikor tudom megszerezni, aztán kétszer átrendeztem a várost, hogy legyen helyem is lerakni. Nagyon tetszik, ahogy mozog a "tű" a tetején a kis darabokkal. Mintha mágnes tartaná a helyén, akár a valóságban is létezhetne. Kiváló meditációs forrás számomra, akár a gyertya lángja. Sokáig szoktam nézegetni, ahogy forog.
 

Loreal

Újonc
Kicsit értetlen vagyok a versenykiírással kapcsolatban. Ezt olvastam:
"Az épületről több információ az oldal alján elérhető." - de végül a közepén találtam egy gombot hozzá.
"A válasz megosztása a verseny vége előtt a versenyről való diszkvalifikációhoz vezethet." - miközben mindhárom feladat válaszadási lehetősége "nyilvános" a hozzászólásokban.
 

DeletedUser6674

Vendég
Az Egyszarvú Tisztás. Olyan különleges épület ami kihat a lélekre egy zaklatott nap után. Itt Elvenarban a puszta látványa megnyugtat, békét áraszt és reményt s erőt ad az újabb naphoz. Érzelmi alapon tettem le a voksom, de talán mások is átérzik a varázsát.. :)
 

Ferenc99

Erős harcos
Elfeknél a 15 - ös szintű varázspor manufaktúra , abból 30 darab magas grafikán gyönyörű ahogy működik ( még a pillangók is szépek 27 es Selyem manufaktúra )
 

Zigi79

Újonc
2977 bővítmény megtekintése
ÜNNEPELD AZ ELVENAR 6. ÉVFORDULÓJÁT VELÜNK!

Kedves Elfek és Emberek,

Készen állunk az ünneplésre! Június 3-án szeretett játékunk 6. évfordulója érkezik el, ezért a csapat egy kis fórum játékkal szeretne nektek kedveskedni, csatlakozzatok hozzánk!
Ma kezdjük meg a 3 részből álló versenysorozatunkat, amelyen rengeteg nyereményt szerezhettek. Lehetőségetek lesz egy kis szerencsével megnyerni a Gravitációs Fogadó épületet is a városotoknak, amely a játékon belül nem megszerezhető másként.


A harmadik feladat igen egyszerű, csak egy kérdésre kell válaszolnod:
Mi a kedvenc épületed és miért?

Nyeremények



Az érvényes beküldők között kisorsolunk 10x200 Gyémántot.

Versenyszabályok


  • Figyelem! A válaszok ennél a feladatnál nem titkosak, így a beküldés után láthatóvá válnak másoknak is!
  • A nyeremények nem átadhatóak más fióknak, arra a fiókra írjuk jóvá, amelyen részt vesztek.
  • Jelen versenykiírás bármikor módosítható az Elvenar Csapat által.

Beküldési információk


  • Beküldési határidő: 2021-06-11 23:59
  • Beküldés helye: ebben a topicban, hozzászólás formájában.
Esetleges kérdéseiteket feltehetitek a kibeszélőben.

Sok szerencsét kíván,
Az Elvenar Csapata
ThreadFoot.png
2977 bővítmény megtekintése
ÜNNEPELD AZ ELVENAR 6. ÉVFORDULÓJÁT VELÜNK!

Kedves Elfek és Emberek,

Készen állunk az ünneplésre! Június 3-án szeretett játékunk 6. évfordulója érkezik el, ezért a csapat egy kis fórum játékkal szeretne nektek kedveskedni, csatlakozzatok hozzánk!
Ma kezdjük meg a 3 részből álló versenysorozatunkat, amelyen rengeteg nyereményt szerezhettek. Lehetőségetek lesz egy kis szerencsével megnyerni a Gravitációs Fogadó épületet is a városotoknak, amely a játékon belül nem megszerezhető másként.


A harmadik feladat igen egyszerű, csak egy kérdésre kell válaszolnod:
Mi a kedvenc épületed és miért?

Nyeremények



Az érvényes beküldők között kisorsolunk 10x200 Gyémántot.

Versenyszabályok


  • Figyelem! A válaszok ennél a feladatnál nem titkosak, így a beküldés után láthatóvá válnak másoknak is!
  • A nyeremények nem átadhatóak más fióknak, arra a fiókra írjuk jóvá, amelyen részt vesztek.
  • Jelen versenykiírás bármikor módosítható az Elvenar Csapat által.

Beküldési információk


  • Beküldési határidő: 2021-06-11 23:59
  • Beküldés helye: ebben a topicban, hozzászólás formájában.
Esetleges kérdéseiteket feltehetitek a kibeszélőben.

Sok szerencsét kíván,
Az Elvenar Csapata
ThreadFoot.png
Sziasztok!
Nekem a Tikok köketete a kedvenc nagyon szép a futurisztikus kialakítása.
 

Melkor

Tapasztalt építő
A tűzfőnix, mert 10. szinten 50% bónuszt ad a harchoz, megfelelő méretű időugrás csodával egy etetéssel 3 bajnoki kör is harcolható a bónusszal ;)
 

Kira7

Veterán
Az Ifjúság termálforrása. Szép a grafikája, jól is néz ki a városban és az egyik leghasznosabb ősi csoda.
 
Fent