• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

2020. PHOENIX event

Landra

Tag
Miért van vége a quest sorozatnak amikor van még 5 nap az event-ből? Így, hogyan lehet megszerezni a 10. PHOENIX fejlesztést? A napi egy-két quest és a közte eltelt több órás várakozással, hogyan lehet annyi égesszenciát szerezni (vásárlás nélkül), hogy maximálisra tudjam fejleszteni a phoenixemet? Miért nem kezdődik előlről a quest amikor valaki az event lejárta előtt megcsinál minden feladatot?
 

Wiccara

Veterán
Miért van vége a quest sorozatnak amikor van még 5 nap az event-ből?
Szia Landra,

A feladatsort le lehetett tudni 3-5 nap alatt is; vagy akár az is lehet , be se fejezi valaki az event végéig...
Így, hogyan lehet megszerezni a 10. PHOENIX fejlesztést?
Az event indulásakor eldöntöd, mi a célod: a 10.szint a fődíjból, vagy jó kis épületek a napi díjból. Eszerint vagy csak kis ládákat nyitsz, és lehet 10-es szinted; vagy nagyobb ládákat és lesznek jó kis napi nyereményeid.
Mert mindent nem vihetsz, a lehetőségek végesek. Érdemes felhasználni az emailben kapott 100 esszenciát, meg a barkácsolásokból nyerhető 150-et is kihozni az eventhez.
Miért nem kezdődik előlről a quest amikor valaki az event lejárta előtt megcsinál minden feladatot?
Volt olyan event, ami végtelenített feladatsorból állt, nos... ott egyéb problémák voltak :)

További jó játékot,
W.
 

Deleted User - 204368

Vendég
hát vagy az van h mázlid van és a ládák jól adták így megszerezted a 9 ereklyét vagy nem. 2 esélyed maradt. vagy lesz egy barkácsolós event és megadják az ereklyét vagy a következő kalandon ami az event után lesz a csapattal a ládákból beszerzitek
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Vagy mint ahogy szokták az utolsó napon beadja, hogy x ezer forintért, utolsó esélyként megszerezheted.
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Az event indulásakor eldöntöd, mi a célod: a 10.szint a fődíjból, vagy jó kis épületek a napi díjból. Eszerint vagy csak kis ládákat nyitsz, és lehet 10-es szinted; vagy nagyobb ládákat és lesznek jó kis napi nyereményeid.

Szia!

160/6= 26.6 ; 53/2= 26,5 ; 84/3=28

Nem igaz, hogy kicsit kell nyitni, mert kicsivel nincs esélyed bónuszra. Különösen úgy ha be sem adja a kicsit. A 19-es ládát alig láttam. Legtöbbször a középső sor ládáit adta

1586755667861.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Calyr

Veterán
Szia!

160/6= 26.6 ; 53/2= 26,5 ; 84/3=28

Nem igaz, hogy kicsit kell nyitni, mert kicsivel nincs esélyed bónuszra. Különösen úgy ha be sem adja a kicsit. A 19-es ládát alig láttam. Legtöbbször a középső sor ládáit adta
Ez így jogos, de az sem igaz, hogy mindig a 160-as, 84-es a legjobb... Én ezt az eventet csak letudtam, amikor lehetett, a legnagyobbakra nyitottam, hogy minél kevesebbszer kelljen, és a korábbiakhoz képest nagyságrendileg kevesebb plusz esszencia jött. És nem csak nekem, másokkal is beszéltük ezt. Persze volt, akinek most is beesett, e ez tűnik igazán véletlennek, nem a teljes ládanyitás sor.

Teljesen mindegy, milyen ládák vannak kiírva, ha a mögöttes képlet egy meghatározott módon működik. Itt most nem tűnik teljesen alaptalannak, hogy a "ne lehessen könnyen elérni" verziót kalibrálta be az Inno. Lehet így nézik meg, hogy ha extra precizitással kiszámítják a "majdnemet", akkor lesz-e több vásárlás (persze ilyen nyereménnyel ennek nem sok esélyét látni, de hét ők tudják).
 

bere007

Veterán
Szerintem felesleges ennyire belemenni a számolgatásba, mivel teljesen a szerencsén múlik. Nekem a 160as 1x sem adott +500at, ha egyszer már ad, az +1 nagydíj, na most akinek esetleg 2-3 alkalommal beadta, az szerzett akár 2vel több épületfejlesztőt, csak azért, mert szerencséje volt. Amúgy itt kb 1x adott 200at, meg 2x 100at, tehát eléggé balszerencsés voltam, de látván, hogy milyen a nyeremény, nem kimondottan foglalkoztat. Már egyre durvábban elmegy minden a szerencse irányába, csak nem értem, hogy miért. Kíváncsi vagyok, hogy a bajnokiba mikor tesznek be valami hasonlót, mert már csak az maradt meg kiszámíthatóvá, meg a kaland, de az meg olyan, amilyen.
 

Landra

Tag
Szia Landra,

A feladatsort le lehetett tudni 3-5 nap alatt is; vagy akár az is lehet , be se fejezi valaki az event végéig...

Az event indulásakor eldöntöd, mi a célod: a 10.szint a fődíjból, vagy jó kis épületek a napi díjból. Eszerint vagy csak kis ládákat nyitsz, és lehet 10-es szinted; vagy nagyobb ládákat és lesznek jó kis napi nyereményeid.
Mert mindent nem vihetsz, a lehetőségek végesek. Érdemes felhasználni az emailben kapott 100 esszenciát, meg a barkácsolásokból nyerhető 150-et is kihozni az eventhez.

Volt olyan event, ami végtelenített feladatsorból állt, nos... ott egyéb problémák voltak :)

További jó játékot,
W.
Köszönöm a választ. Legközelebb jobban odafigyelek. Nagyon szerettem volna a 10 fejlesztést megszerezni.
 
Fent