• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva 12 láda a bajnokságban

DeletedUser

Vendég
Véleményem szerint elég a 10 láda, nem támogatom a növelésüket. Az aránytalanság miatt. Megindokolom.

Amúgy sem biztos, hogy a ládák számát emelnék meg, lehet, csak a pontokon tolnának felfelé. Ez pedig, a csekély (jelzem, össz játékoshoz mérten csekély) harcos lelkületű nagy játékosnak előnyt jelenthet, de a többségnek nem. Ha a ládák számát emelnék, azzal szintén a meglévő különbségek méretét növelhetnék csak, szóval megint az van, a legnagyobb harcosok elhúzhatnak, míg a később kezdő kisebbek egyre messzebb kerülnének a sor elejétől.

Ha megnézzük, az összes aktív játékos igen elhanyagolható % tudja csak elérni rendszeresen a 10 ládát. Ami szép, és dicséretet érdemel, de valóban csak csekély % a többséghez képest. Hiszen a nagyok sem mind harcos szelleműek. Sokan bajnokiznak, de nem viszik túlzásba. Megelégednek a 600-1000 pont elérésével. Lásd: Bajnoki pontlista.

Ez nem kifejezetten harci játék, ez egy városépítő fantasy, aminek egyik vonala harcolható. Az arányokat figyelembe kell venni, nem lehet aránytalanul elvinni a csata felé. Nem tolódhat el a mérleg nyelve, egyensúlyt kell találni a játék többi elemével.

Az erősen harcos lelkeknek javaslok az Elvenar mellé egy olyan Innogames játékot, amiben javarészt a csatáról szól a játék, és elhanyagolhatóbb a városépítési vonal.
 

GreenKnight

Veterán
Ötlet. Majd a fejlesztők eldöntik. Nem igazán vettem észre, hogy érdekelné őket egy ötlet támogatottsága vagy az ellenkezője.
 

liliputy

Veterán
Mi meg ma reggel (vagy tegnap este?) óta kész vagyunk a 10. ládával is. Minden bajnokságban túlteljesítünk, de az egyéni pontok nem túl motiválóak a jobb teljesítményért.
Akkor nem a láda mennyiségét kéne növelni, hanem az egyéni pontoknál kéne különleges jutalmat adni, mondjuk az első 10 vagy 20 játékosnak, így a 10 láda kinyitása után is motiváltnak érezheti a további pontszerzést.

ennyit elégnek tartok, mégpedig azért, mert így a játékosok és csapatok többségének van kihívás
És itt a hangsúly a JÁTÉKOSOK TÖBBSÉGÉRŐL van szó.
Akinek a harc jelent mindent, az rossz játékot választott.
 

Corvo

Veterán
PERSZE EZ MÉGJOBBAN TETSZENE♥
Arra gondoltam aki szán rá az kapjon valamit érte.
OFF!
Bétán ma indul a testvériség bajnokság. Du. 2 kor.

Mármint hogy gyémánt legyen benne a jutalom vagy pedig gyémántért lehessen bajnokizni a plusz ládákért?
Gyémántárt lehessen bajnokizni, de a nyeremény is olyan lenne amiért megérné.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

GreenKnight

Veterán
Akkor nem a láda mennyiségét kéne növelni, hanem az egyéni pontoknál kéne különleges jutalmat adni, mondjuk az első 10 vagy 20 játékosnak, így a 10 láda kinyitása után is motiváltnak érezheti a további pontszerzést.
Ez lenne a másik lehetséges megoldás, viszont ehhez újra kéne számolni az eddigi bajnoki eredményeket, hogy korrekt legyen a múlt és jelen bajnokijaira nézve is. De félek tőle, hogy ha erre lenne is lehetőség, akkor olyan nagy munka, hogy bele se vágnak. Ezért nem mertem ezt javasolni.
Gyémántárt lehessen bajnokizni,
Az én ötletem arról szólt, hogy a nyeremény legyen gyémánt. Gyémántot költve minek bajnokizni? Arra ott a sereg vagy végső esetben az áruk.
 

Wiccara

Veterán
egyéni pontoknál kéne különleges jutalmat adni, mondjuk az első 10 vagy 20 játékosnak,
Ez nagyon jó ötlet! A gond az, hogy aki kisebb várossal ( ezáltal kevesebb adott tartományi területekkel ) játszik, annak lehetetlen 20 közé jutni. Persze, ha szintenként lehetne rangsorolni! Fejezetenként egyéni rangsorral, első 10 jutalom, és a jutalom pedig szintenként egyre komolyabb :) Bocsánat,hogy elkanyarodtam az eredeti feltevéstől:rolleyes:
 

Dizel1

Veterán
Kérdezték tőlem, hogy "Meddig akarom játszani a játékot?". Azt mondtam, hogy szeretnék bejutni a ranglistán 1000 alá. Aztán kiegészítettem. Lehet, hogy 100 alá. És ezt is kiegészítettem. Addig, amíg motívál. Amíg újat nyújt. Utána vagy elölről kezdem új játékossal, vagy másik játékot keresek. Vagy elmegyek motorozni.
(Ja, és semleges maradok a felvetésben, mert nem érzem magam érintettnek. Egy páran követnetek kellene, kellett volna a példámat ebben.)

Felőlem legyen gyémántért. ;)
Ezt már máshol megírtam. A gyémántért járjon kiváltság, ha valaki pénzt áldoz a játékba! Legyen az ő kiváltsága. Ne kapjunk már nyereménybe gyémántot! Így is becseppen néha egy kevés. Érjük be ennyivel, örüljünk neki, és hagyjuk meg a gyémántot a pénzért játszóknak!

(Mondom én, az ingyen játszó.)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser2286

Vendég
Értem a felvetést; unatkoztok (bár azt írod, hogy nem). Csak azt nem értem, hogy mit csináltok szombat estétől kedd estig, amikor nincs bajnokság.

Mások már leírták a problémákat a felvetéssel, összefoglalok párat, mert ezekkel értek egyet:
Erősödik a szakadék az erős és gyenge testvériségek között, hiszen minél "jobbak" vagytok, annál több/nagyobb jutalmat kaptok.
Ez egy városépítő játék, fő hangsúly a város fejlesztésén van, nem a harcoláson. (Én egy másik játékot azért hagytam abba, mert ott állandóan harcolni kellett. Ha itt nem lenne a bajnokság, le is bontanám az összes katonai épületet. De ez egyéni hozzáállás.)
Sokkal motiválóbb azon testériségeknek, amelyek nem csinálják meg hipp-hopp a 10 ládát, hogy nem elérhetetlen távolságban van a vége. (Abban igazad van, hogy akik a 6. ládáig jutnak, azoknak oly mindegy, hogy mennyi van.)

Most lett vége a kalandozásnak, ott is csak "örvényelni" lehetett a 3. láda után pluszpontokért. Azt is emeljék fel 5 ládára, mert többen megcsinálták 1-2 nappal korábban?
 

DeletedUser2077

Vendég
Mivel a bajnokságokban rendszeresen túlteljesítjük a 10 ládát és 1-1,5 napon keresztül "üresben" bajnokizunk, ezért javaslom a 12 láda bevezetését. Ha jól számolom, akkor 9.100 és 10.200 pontosnak kellene lenniük a jelenlegi pontozási logika lapján. Esetleg adhatna a végén gyémántot is.
Nem kell egyből lehurrogni, mert aki úgyse csinál ennyit annak mindegy. Akiknek viszont általában megvan a 10 láda azoknak lenne egy kis motiváció a hajtásra, túlteljesítésre.
*******************************************************
Na, ne viccelj! még a 10 láda is nagyon sok,csak lassabban az ilyen ötletekkel !!!!! és ne dicsekedj :oops::oops::oops::oops::oops:!
 
Fent