• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

[10819] Szükséges tartomány a bővítéshez

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser992

Vendég
Amikor végzek egy tartománnyal, akkor kapok egy üzenet ablakot, amiben látható mennyi tartományt kell még meghódítanom a városbővítéshez.
Majd az Épületek/Bővítéseknél, ha a Tartományi bővítésre viszem az egér kurzort akkor megmutatja mennyi, hogy összesen hány tartományt kell elfoglalnom a bővítéshez.
Ez a két szám eggyel el van csúszva. Mellékelem a képeket.
Játék verzió: v1.3.6-(53beaab) (2016-04-13 10:32)
Böngésző: Chrome 49.0.2623.112 m
Flash player: 21.0.0.216
 

Csatolmányok

  • Tartománykell.jpg
    Tartománykell.jpg
    621,1 KB · Megtekintések: 17
  • tartomanybov.jpg
    tartomanybov.jpg
    889,7 KB · Megtekintések: 17
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek

Veterán
Ez nekem is feltűnt, viszont egy böngészőfrissítés (vagy ki-belépés) megoldja a gondot.
Ettől függetlenül tényleg jó lenne javítani, mert mondjuk pont területszerzésnél nagyon nem mindegy, hogy mi az 'igaz'.
 

DeletedUser992

Vendég
Ez nekem is feltűnt, viszont egy böngészőfrissítés (vagy ki-belépés) megoldja a gondot.
Ettől függetlenül tényleg jó lenne javítani, mert mondjuk pont területszerzésnél nagyon nem mindegy, hogy mi az 'igaz'.
Azért ne kelljen már minden tartomány elfoglalásánál F5-öt nyomkodnom vagy ki-belépkednem a játékba. Bizonyos esetekben ne kössünk kompromisszumot. De amúgy frissítettem. Csak hát mégis. Elkap a harci kedv akkor harcolni kell, orkot aprítani nem ilyen apróságokkal foglalkozni. :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent