• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

[10604] Hiba a kis pontszámú játékos látogatásnál

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser183

Vendég
Játékverzió: v1.13.9-(4bbe5a1) (2016-08-31 9:42)
Játékvilág: Arendyll
Böngésző + verzió:
Flash Player verzió:
Operációs rendszer:
Windows 10 64bit
Képernyőfelbontás: 1920 x 1080
Felhasználónév: Szobek
Nép: Elf

Reprodukálhatóság: 5/5
Küldetés neve: __ (ha szükséges)

Jelenlegi helyzet:
Meg szerettem volna nézni egy játékost, és hibára futottam. Amikor egy 0 pontszámú játékost szeretnék meglátogatni, konkrétan a pontlista végén állókat, folyamathiba lép fel, és a játék újratölt. Gondolom az lehet a baj, hogy még nem léptek be egyszer sem, vagy nem erősítették meg a reget, de akkor érdemes lenne kihagyni őket a listából.

Elvárt helyzet:
Hiba megszüntetése, az inaktív játékosok eltüntetése a listából, vagy kiírni egy hibaüzenetet, hogy nem lehet őket meglátogatni.

Reprodukálhatósági lépések:
1. Ranglista megnyitása
2. A lista végére ugrás
3. az utolsó pár oldal bármelyikén (én az utolsó 3-at néztem) a játékos nevére kattint
4. Látogatás menüpont
5. "Folyamathiba"
 

DeletedUser3

Vendég
A hiba ismert. Az olyan játékosoknál fordul elő, akik még nem választottak fajt. Várható megoldás: 0 pontos játékosok eltávolítása a ranglistáról.

Mivel még a 0 pontos játékosok látszódnak a listán, ezért "Ismert hiba" kategóriába rakom, bár nálam már nem jelentkezett ez a hiba.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent