• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

[10445] Épület-fedési hiba (újra)

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek

Veterán
Játékverzió: v1.15.13-(186b729) (2016-10-12 10:51)
Játékvilág: Arendyll
Böngésző + verzió: Firefox 49.0.1
Flash Player verzió: 23.0.0.185
Operációs rendszer: Win XP

Reprodukálhatóság: 4/5

Jelenlegi helyzet:
A háttérben lévő törpe csoda megjelenítéskor az előtérben lévő elf lakóépület előtt van - ha azt a konkrét lakóépületet mozgatással felemelem, és vissza lerakom, akkor egy ideig még 'jól' jeleníti meg, de aztán visszaáll a hibás nézetre

Elvárt helyzet:
A háttérben lévő törpe csoda megjelenítéskor is a háttérben legyen (vagyis legyen látható az elf lakóépület teteje is)

Reprodukálhatósági lépések:
1. Csak be kell lépni, és oda kell navigálni. :)

Képernyőmentés a hibákról:
 

Melkor

Tapasztalt építő
Sziasztok

Az világos, hogy az épületek kijelölésénél az alaprajzot veszi figyelembe. Mivel a rajzolt épületeknek van magassága is, így zavart is okozhat - lásd a képen. Jó lenne ha a térbeli megjelenést is figyelembe tudná venni a játék. (piros jel az kurzor - értem én hogy az a harci emlékmű sarka, de vizuálisan már nem...)

Elvenar.png
 

DeletedUser183

Vendég
Játékverzió: 1.27.2
Játékvilág:
Böngésző + verzió: Chrome 57.0.2987.133 (64-bit)
Flash Player verzió: 25.0.0.148
Operációs rendszer: Windows 10 64bit
Képernyőfelbontás: 1920 x 1080
Felhasználónév: Szobek
Nép: Elfek

Reprodukálhatóság: 5/5 (1/5 = egyszer történt; 2/5 = véletlenszerűen történik; 3/5 = néha megtörténik; 4/5 = gyakran történik, de nem mindig; 5/5 = mindig megtörténik)

Küldetés neve: ---

Jelenlegi helyzet:
Amennyiben a nekromanta intézetet (épülő!!) a bölcsesség tere mellé helyezem, az intézetet kitakarja a tér (levágja egy részét)


Elvárt helyzet:
Szerintem a bölcsesség tere "alacsonyabb", így azt kéne kitakarni.

intezet_hiba.png
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent