• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2023

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Kedves Elfek és Emberek!

Itt lehet kibeszélni az Őszi Csillagjegyek 2023 eseményt.
Visszajelzéseteikre, mint mindig számítunk. A visszajelzések továbbítása kerülnek minden esemény után.

Az Elvenar Csapata
 

Starbug

Újonc
Sziasztok!
Mit lehet tudni a Csillagkígyó etetés hatásáról? Mi az a bajnoki 0/5 előrehaladás és milyen bónusz jutalom felé?
 

Starbug

Újonc
Szia,

ha rámész a Csillagkígyó fejlődés fülére, akkor láthatod, hogy az első szinten 10 tartományonként, 10. szinten már 5 tartományonként adja a bajnokiban az 1 db katalizátort.
Szia! Köszönöm. Néztem én, de számomra nem volt világos ez az összefüggés.
 

Szerencse fia

Veterán
Szép jó reggelt! :)

Szeretném megköszönni a játék fejlesztőinek, hogy ilyen remek épületet sikerült készíteniük, mint a Csillagkígyó! ♥
Egyből a kedvencem lett, hiszen még csak most tettem le, s 1-es szinten a jelenlegi bajnokiban 12 db katalizátort sikerült bezsebelnem. Ez 20 sátor maxolásával érhető el. Természetesen ha most maxos/10-es lenne a csillagkígyó, akkor a dupláját, azaz 24 db katát kaptam volna. ;) Az is előnyére szolgál, hogy csak 3x3-as helyet foglal. Gondolatban már össze is kötöttem a XXI. fejezet varázslóiskolájával, s ez így már egy ütős kombó lesz a barkácsolás szerelmeseinek! :) Úgyhogy hajrá mindenkinek, ezt az eventet érdemes megnyomni! :)

Üdv.: Szeri :)
 

Susanh

Erős harcos
Ezt az eventes épületet most nagyon eltalálták :D ❤️
Hasznos is és aranyosra is sikerült;) bár szerintem nem sikerül az arany ligába vègeznem, pedig a profilkép is nagyon cuki.
Jó úton járnak a fejlesztők, adhatnak egy fizuemelést az event épület kidolgozójának.csak így tovább!:D
 
Fent