• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Ősi Csoda ikon bővítése Mobilon

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok

PC-n ha meglátogatom bárkinek a városát, látható az Ősi Csoda ikon.
1621257509860.png

Mobilon a felfedezetteknél elérhető a térképen ez az ikon. Viszont ha testvériségben vannak, akkor a Testvériség listából, át tudok ugrani még több városhoz, de ott már nincs "beleszólásom” azok Csodáiba.

A következő lehetőségek közül bármelyiknek tudnék örülni:
1.
Bármely város meglátogatása esetén elérhető legyen az Ősi Csoda ikon Mobilon is (mint PC-n).

2.
Idegen Testvériség játékos menüjében lehetne Ősi Csoda ikon:
1621257234951.png

3.
vagy még egyszerűbben magában az idegen testvériség listájában:
1621257376119.png

Köszönöm.
Üdv, Alma
 

MesterAlma13

Erős harcos
A Mobilos ranglistán is van lehetőség meglátogatni másokat illetve más testvériségeket (mindegyik TAB-on van erre lehetőség, de csak kettőt vágok be a példa kedvéért).

Van ahol közvetlenül a Játékost is és a testvériséget is meglátogatni, mint pl. itt:
1622099026189.png

van ahol a testvériségből lehet kiindulni:
1622099022995.png

Tény, hogy az itt elérhető lehetőségek limitáltak (a lista nem teljes, illetve nincs játékos vagy testvériség kereső), továbbá nem is lényegesek, de gondoltam megemlítem kiegészítésképpen.
A hangsúly továbbra is a térképen felfedezetteken van, hogy ne csak az adott játékos Csodáiba lehessen TP-ket pakolni (és taktikázni ezekkel), hanem azok testvériségének a Csodái is elérhetőek legyen valamilyen formában Mobilon is.
 

Calyr

Veterán
Szerintem felesleges erről ötletelni, a mobil lehetőségek limitáltsága jól láthatóan egy köztes állapot. Minden funkció, ami PC-n megvan, de az appon nincs, komoly lépéshátrányt jelent más játékokhoz képest, ezért nem hinném, hogy külön jelezni kellene azt az Innonak, hogy ez a ferrari még lada samara. Igen nagy eséllyel technikai okai vannak annak, hogy ezek nincsenek szinkronban, és ahogy az appon a csoda/látogatás gombok megjelenése is mutatja, időnként jönnek előrelépések az ügyben. Én arra tippelnék, hogy ennek várhatók további kiterjesztései... lehet ez is egyfajta kihívás a játékban, hogy ki lesz, aki majd képes kivárni. ;)
 

DeletedUser6609

Vendég
Szerintem felesleges erről ötletelni, a mobil lehetőségek limitáltsága jól láthatóan egy köztes állapot. Minden funkció, ami PC-n megvan, de az appon nincs, komoly lépéshátrányt jelent más játékokhoz képest, ezért nem hinném, hogy külön jelezni kellene azt az Innonak, hogy ez a ferrari még lada samara. Igen nagy eséllyel technikai okai vannak annak, hogy ezek nincsenek szinkronban, és ahogy az appon a csoda/látogatás gombok megjelenése is mutatja, időnként jönnek előrelépések az ügyben. Én arra tippelnék, hogy ennek várhatók további kiterjesztései... lehet ez is egyfajta kihívás a játékban, hogy ki lesz, aki majd képes kivárni. ;)
Calyr mint mindig a legtökéletesebb választ adta ! Minden szavával egyetértek ! :) Régebben írtam hogy az Elvenarnak is rendelkezésre állnak az Inno erőforrásai. Jól tudom hogy a konkurens játéknál már a globál chatet is megoldották mobilra. Sok más mellet is.
De itt pont a kihívás élvez priorítást, és a játékosok türelme és játékszerete. Érdemes lesz kivárni. :) Nemcsak a ráncfelvarrás volt amit az Elvenar kapott az utóbbi időben. Lásd kaland. Az Inno évekre előre tervez. és nem látunk bele a lapjaikba. Ez így is van jól.
Öröm ilyen kommenteket olvasni. Köszönöm. :)

Ui.: Ha valóra válik az emoji bővítés a jövőben, akkor remélem csak és kizárólag az Elvenar privilégiuma lesz. Ettől is még egedibb lesz ez a szép mesevilág.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves @MesterAlma13
Köszönjük szépen az ötleted, de gondolom fentebb @Calyr tökéletes válaszát már elolvastad. Nem igazán szeretnék ehhez bármit is hozzá fűzni, mivel azt is leírtam már, hogy a Mobil verzió csak bizonyos kereteken belül mozoghat. Nics arra lehetőség, hogy ezer meg millió opciók, plusz ablakok, ikonok díszítsék a fólia alatti világot. Ha lesz változtatás, azt a fejlesztők megtalálják.
Köszönöm a megértésed.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Nics arra lehetőség, hogy ezer meg millió opciók, plusz ablakok, ikonok díszítsék a fólia alatti világot.
Annyit hozzátennék, hogy szerintem ez alig venne el az élvezhető látványból, de majd meglátjuk merre megy a Mobil verzió. Tény, hogy sok minden jó irányba halad, és remélem idővel a fejlesztők erre is gondolnak majd.
 
Fent