• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Ősi Csoda - Egyéni haladás láthatósága

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 11 84,6%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 2 15,4%

  • Összes szavazó
    13
  • A szavazás lezárult .

Mihaszna

Veterán
1. Benyújtó játéktapasztalata: Az Unur Kereskedői fejezetnek a végén járok.

2. Az ötlet röviden:

(Nem tudom, hogy volt e már ez az ötlet feldobva..)

Sziasztok.

Amikor megnyitom valakinek az Ősi Csodáját, hogy Tudásponttal gazdagítsam, akkor (a kép(ek) alapján):

Ősi csoda fejlesztése.jpg

(bal oldali kép)
- Sima Tudáspont esetén látom, hogy mennyit tettem bele egyénileg és hogy menyi van benne összesen
- Rúnaszilánk esetében - függetlenül attól, hogy Tudáspontnak számolja - szintén ez a helyzet (látom, hogy mennyit tettem bele egyénileg és, hogy menyi van benne összesen)

Viszont, amikor Ősi Tudáspontot helyezek be, akkor az egyéni információ eltűnik, és csak az összesítés látható. (jobb oldali kép)

Örülnék neki, ha valahogy kivitelezhető lenne, hogy látható legyen az egyéni eredményem is, mert jelen esetben csak az összesítést írja ki. Biztos vagyok benne, hogy nem egyedüli vagyok, akinek sok (apró) Ősi tudáspontjai (is) vannak, s amikor szeretném szétosztogatni, akkor számolgatni kell, hogy hol tartanak, viszont, hogy ne előzzenek ki csapattársat, ahhoz visszakell térni az előző ablakhoz. Ezt szeretném, ha valahogy kilehetne küszöbölni. :)

3. Az ötlet háttere: Mobilon nem tudom, hogy mi a helyzet, de ha ugyan ez, akkor természetesen ott is javasolnám. :)

4. Előnyök: Nem lenne szükség ablak bezárásra és újra nyitásra (kevesebb kattintás az egérrel)

5. Hátrányok: Ugyan.. :)

6. Ötlet-variációk, ötlet fejlesztési lehetőségek: Ez a rész kicsit ködös, szóval igen, aktualizálom az Ötletet.
 
Utoljára szerkesztve:

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 
Fent