• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Ősi csodák

Sziasztok!
Kutakodok egy ideje,de sehol nem találom,hogy az ősi csodák jutalom ládái pontosan mennyi tp-t adnak.Sajnos PC-n is csak a színét mutatja ,de sajnos azzal nem vagyok előrébb.
Megtalálható-e valahol,hogy melyik színű ősi tp pontosan mennyit ér?
Előre is köszönöm a válaszokat!
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok!
Kutakodok egy ideje,de sehol nem találom,hogy az ősi csodák jutalom ládái pontosan mennyi tp-t adnak.Sajnos PC-n is csak a színét mutatja ,de sajnos azzal nem vagyok előrébb.
Megtalálható-e valahol,hogy melyik színű ősi tp pontosan mennyit ér?
Előre is köszönöm a válaszokat!

Szia, Atiniko.

Nem vagyok benne biztos, de szerintem valamit félreértettél, vagy nem jól tudod. A jutalom ládákat a szomszédi látogatás során kapod, és maximum 3-at. A tartalmai random, azaz véletlenszerűek. Ami a Tudáspontokat illeti, 1 láda maximum 1 db tudáspontot adhat, de aki szerencsés, az összesem 3-at is összeszedhet. Megmondom őszintén, hogy nem tudom, hogy van e olyan Ősi csoda, ami befolyásolná a tudáspontok értékét, viszont a Holdmedvét (amit Eventen lehetet nyerni és fejleszteni) ha megeteted, akkor +3 Tudáspontot biztos, hogy ad a 3 láda esetében (ládánként).

Ami pedig a kérdésedet illeti:

Sötétes lila (vagy nem tudom milyen szín az): 30 vagy 20 Ősi Tudáspont
Sötét narancssárga: 15 vagy 10 Ősi Tudáspont
Világoskék: 7 vagy 5 Ősi Tudáspont
Olajzöld: 3 Ősi Tudáspont

Van olyan is, hogy 1 de az nagyon ritka nyeremény :D

Szép napot.

UI: Ha esetleg tényleg van olyan, amit fentebb írtál, akkor a tapasztalt és rutinosabb játékosok, vagy a Fórum segítői megsúgják.
 
Szia, Atiniko.

Nem vagyok benne biztos, de szerintem valamit félreértettél, vagy nem jól tudod. A jutalom ládákat a szomszédi látogatás során kapod, és maximum 3-at. A tartalmai random, azaz véletlenszerűek. Ami a Tudáspontokat illeti, 1 láda maximum 1 db tudáspontot adhat, de aki szerencsés, az összesem 3-at is összeszedhet. Megmondom őszintén, hogy nem tudom, hogy van e olyan Ősi csoda, ami befolyásolná a tudáspontok értékét, viszont a Holdmedvét (amit Eventen lehetet nyerni és fejleszteni) ha megeteted, akkor +3 Tudáspontot biztos, hogy ad a 3 láda esetében (ládánként).

Ami pedig a kérdésedet illeti:

Sötétes lila (vagy nem tudom milyen szín az): 30 vagy 20 Ősi Tudáspont
Sötét narancssárga: 15 vagy 10 Ősi Tudáspont
Világoskék: 7 vagy 5 Ősi Tudáspont
Olajzöld: 3 Ősi Tudáspont

Van olyan is, hogy 1 de az nagyon ritka nyeremény :D

Szép napot.

UI: Ha esetleg tényleg van olyan, amit fentebb írtál, akkor a tapasztalt és rutinosabb játékosok, vagy a Fórum segítői megsúgják.
Lehet rosszul fogalmaztam meg.Az érdekelt volna,hogy amikor segítjük más ősi csodáit vannak benne ládák amiket megnyerhetünk,de nem írja melyik ládában mennyi ősi tp van csak színesek.Jó lenne ha azt is mutatnák. :)
 

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!
Kutakodok egy ideje,de sehol nem találom,hogy az ősi csodák jutalom ládái pontosan mennyi tp-t adnak.Sajnos PC-n is csak a színét mutatja ,de sajnos azzal nem vagyok előrébb.
Megtalálható-e valahol,hogy melyik színű ősi tp pontosan mennyit ér?
Előre is köszönöm a válaszokat!

Szia!

Szerintem, te EZT keresed.
Itt van egy olyan legördülő lista, amiben alaphelyzetben az látható, hogy: Select a Wonder (a bagoly oda mutat).
Ebben a listában megtalálhatod - talán - az összes csoda leírását, hogy melyik jutalom ládában mi található. :)

Üdv.: Lupuj
 

ElfAndie

Elf kid
Szerintem Atiniko az egyes tp-csomagokhoz tartozó "színkódokat" keresi. Mihaszna azt is beleírta a legelső válaszába. (Amit én is köszönök neki, mert számomra sem volt eddig egyértelmű, melyik szín mit jelent. :) )
Idézem:

"Sötétes lila (vagy nem tudom milyen szín az): 30 vagy 20 Ősi Tudáspont
Sötét narancssárga: 15 vagy 10 Ősi Tudáspont
Világoskék: 7 vagy 5 Ősi Tudáspont
Olajzöld: 3 Ősi Tudáspont"
 

Mihaszna

Veterán
Lehet rosszul fogalmaztam meg.Az érdekelt volna,hogy amikor segítjük más ősi csodáit vannak benne ládák amiket megnyerhetünk,de nem írja melyik ládában mennyi ősi tp van csak színesek.Jó lenne ha azt is mutatnák. :)

Kiegyezhetünk egy egálban is, mert én sem asszociáltam, hogy van más lehetőség is. De a lényeg, hogy sikerült fényt deríteni a kérdésre. :)
 

Lupuj

Erős harcos
Nem értem! Miért kellene a színekkel törődni, amikor aBár ... aki z általam adott linken MINDEN csoda MINDEN ládájának tartalma megtalálható.
Bár ... aki megjegyzi a színeket, az alapján is be tudja azonosítani a jelenleg elérhető ládák tartalmát. ;)
Viszont a színekből a jutalom rúnákat nem fogja megtudni.
 
Utoljára szerkesztve:

Ferenc99

Erős harcos
Megnézed a jutalomládákat (ráviszed az egeret vagy mobilon csak rákattintasz ) és megnézed mennyi benne a kék és lila nyilacska és már is tudod , hogy mennyi van egy ládában pl ha a kék mellett van egy 2 es akkor az tízet ér , nézegessétek a saját csodáitokat vagy a tesokét kattintsatok a jutalomládákra és lessétek meg .
 

Lupuj

Erős harcos
Szerintem Atiniko az egyes tp-csomagokhoz tartozó "színkódokat" keresi. Mihaszna azt is beleírta a legelső válaszába. (Amit én is köszönök neki, mert számomra sem volt eddig egyértelmű, melyik szín mit jelent. :) )
Idézem:

"Sötétes lila (vagy nem tudom milyen szín az): 30 vagy 20 Ősi Tudáspont
Sötét narancssárga: 15 vagy 10 Ősi Tudáspont
Világoskék: 7 vagy 5 Ősi Tudáspont
Olajzöld: 3 Ősi Tudáspont"

Szia!

Na, ilyenek (ilyen sok) pont nincsenek a csodákban kapható ládákban. (vagyis csak a LILA és a KÉK van)
Olyan meg főleg nincs, hogy "vagy-vagy". (csak 20 és 5 TP-sek)

Wiccara jól írta: (bár én lila és kék nyilat - egyben - nem találtam)
Szia, vagy lila, lila és kék, vagy csak kék.
Ennyit kell csak tudnod: a lila 20, a kék 5. ;)
A többi fent említett a bajnokságból csurran-cseppen, eventből , egyebek.
 

ElfAndie

Elf kid
Szia!

Na, ilyenek (ilyen sok) pont nincsenek a csodákban kapható ládákban. (vagyis csak a LILA és a KÉK van)
Olyan meg főleg nincs, hogy "vagy-vagy". (csak 20 és 5 TP-sek)

Wiccara jól írta: (bár én lila és kék nyilat - egyben - nem találtam)

Köszi, hogy nekem teszel szemrehányást, de csak idéztem Mihasznát, ő írta eredetileg. (Tekerj vissza, 2. komment.) Egyébként meg nem baj, hogy elmondta az összes létező színt, én sem tudtam, ahogy, ezek szerint, más sem. :)
 

Lupuj

Erős harcos
Köszi, hogy nekem teszel szemrehányást, de csak idéztem Mihasznát, ő írta eredetileg. (Tekerj vissza, 2. komment.) Egyébként meg nem baj, hogy elmondta az összes létező színt, én sem tudtam, ahogy, ezek szerint, más sem. :)

Szia!
Bocsánat, de nem szemrehányás volt, csupán "korrekció", hiszen a felsoroltak közül csak 2 színű zászló van a csodabeli ládáknál.
MIhaszna válaszának amúgy köze nem volt a kérdező problémájához. ;)
De annyi jó (őt érdeklő) választ kapott (Wiccara, Ferenc99), hogy biztosan örülhetett ennek a sok segítségnek.
Üdv.: Lupuj
 

ElfAndie

Elf kid
Szia!
Bocsánat, de nem szemrehányás volt, csupán "korrekció", hiszen a felsoroltak közül csak 2 színű zászló van a csodabeli ládáknál.
MIhaszna válaszának amúgy köze nem volt a kérdező problémájához. ;)
De annyi jó (őt érdeklő) választ kapott (Wiccara, Ferenc99), hogy biztosan örülhetett ennek a sok segítségnek.
Üdv.: Lupuj

Ha korrekció volt, akkor is mellément. Főleg, hogy a kommentemben, amit korrigáltál, két alkalommal is jeleztem, hogy csak idézek. :)
 

Mihaszna

Veterán
MIhaszna válaszának amúgy köze nem volt a kérdező problémájához. ;)

Ha esetleg megfogadnád ElfAndie tanácsát és visszaolvasnál, akkor magad is láthatnád, hogy mint a történethez első hozzászóló, a legutolsó mondatom az volt, hogy (idézem)
UI: Ha esetleg tényleg van olyan, amit fentebb írtál, akkor a tapasztalt és rutinosabb játékosok, vagy a Fórum segítői megsúgják.

A félreértés pedig abból kerekedett, hogy Atiniko úgy kezdte a mondatát (amiből szintén kiragadnék egy darabkát), hogy
nem találom,hogy az ősi csodák jutalom ládái pontosan mennyi tp-t adnak

Ám a félreértés hamar kiderült, és a többiek segítő kezet nyújtottak.

Szerintem azért annyira nem volt gáz a válaszom, függően attól, hogy félreértésből kerekedett.
 

Arven24

Újonc
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy hol lehet megnézni, hogy melyik megépült ősi csoda után lesz a város szélén a sziklákon épület?
Köszönöm.
 

nlstemplar

Veterán
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy hol lehet megnézni, hogy melyik megépült ősi csoda után lesz a város szélén a sziklákon épület?
Köszönöm.

Szentély/Katonai Monostor, Nagy Harangtorony/Kristály Világítótorony, Törp Védőbástya, Hegyi Csarnok, Jólét Tornya, Virágzó Kereskedőcéh,

csak ezek adnak hátérhez épületet
 
Fent