• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Ősi csodák

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 17 100,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 0 0,0%

  • Összes szavazó
    17
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Sziasztok,
Pc-n az ösi csodákra kattintva megjelenik minden lehetséges ősi csoda, de nem mutatja, hogy mennyi tp van benne és hogy fejleszthető-e. Ha az összes lent van, akkor eléggé időigényes végignézni egyesével az összeset, hogy fejleszthetőek-e.

Nem lehetne 1 kis skálában megmutatni az ősi csoda fülben a belerakott tp-ket?
 

MesterAlma13

Erős harcos
Nem lehetne 1 kis skálában megmutatni az ősi csoda fülben a belerakott tp-ket?
Teljesen jogos a kérés, mivel Andidon pl. teljesen jól látható az aktuális állapot (ki-gooleztam gyorsba egy képet)
1601558577099.png

támogatom
ha meg leépítetted mindet, az azért nem jó, mert akkor nem tudsz a legfontosabbakba pakolni TP-ket, aminek tényleg van haszna a számodra.
 
Szia, a saját házad táján csak tudod, melyik csodába pakoltál, nem kell végig nézned minden nap, telepakolta-e neked egy jó tündér..

az pedig hiba, mert nem mindet éri meg letenni ;)
Mivel az ötlet arról szól, hogy melyik fejleszthető ( tehát saját, megtelt, amit építenél) ezért ez így teljesen felesleges.
A céhemből az egyik emberrel naponta cserélek pontot. Az 1-ik nevezetese megtelt kb 10 napja. Most szóltam neki. Nem tűnik fel ha hipsz hupsz kapsz +100-200 tp-t a nevezetesbe és fejleszthető lesz.

Naja a legtöbbnek a bónusza számomra tragédia, pl magasságok trónja. De egyszerűen olyan jól néz ki és hát miért is ne lehetne 1 10-es szintű belőle a városomba. Valahogy nekem mindent sikerült bezsúfolnom a városomba. Tök pofás lett. Nem is akarom tovább fejlődni olyan jó lett.

támogatom
ha meg leépítetted mindet, az azért nem jó, mert akkor nem tudsz a legfontosabbakba pakolni TP-ket, aminek tényleg van haszna a számodra.
köszönöm, ezért vetettem fel. A mobilosoknak nagyon nagy bónuszt adtak a fejlesztők. Jó volna ha a mobilos szomszéd pacsit is bevezetnék pc-re.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

DeletedUser3513

Vendég
Pc-n ha más csodáit nézem ezt látom:
1602106712176.png
a sajátjaimat meg így:
1602106768832.png

Azért támogatom a felvetést, mert elég furi, hogy más csodáiról könnyebb infót szerezni, mint a sajátomról.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent