• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Ősi csodák rendezése

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 14 82,4%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 3 17,6%

  • Összes szavazó
    17
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

SeerAsho

Újonc
Sziasztok,

arra gondoltam, esetleg hasznos lenne, ha az Ősi csodákat a jelenlegi (fejezetek szerinti) rendezettség helyett (mellett?) lehetne más módon is listázni...

Miért: a csodákhoz alapvetően 2 okból megy az ember: vagy újat akar kezdeni (azaz olyat keres, amiben 0 tp van), vagy fejleszteni szeretne (olyat keres, amiben a legkevesebb tp hiányzik).

Szerintem nagyjából 2 választási lehetőség elég is lenne:
az egyik (lehetne egy sima checkbox) azt szabályozná, h. csak a már felépített csodák jelenjenek-e meg, vagy az összes;
a másik (én egy rádio-group-ot tudnék elképzelni) meg azt mondaná meg, h milyen rendezettségben: befektetett tp, hiányzó tp, szint (esetleg default: fejezet).
Ja, és a "kedvenc" természetesen mindig az első lenne a listában...

De lehet, h. már az is sokat javíthatna a csodák menüjének használhatóságán, ha a "kedvenc" mintájára lenne egy "kizárom" gomb is (azoknak a csodáknak, amikről tudom, h az életben nem fogok velük foglalkozni), és ezek alapból nem jelennének meg, csak egy külön gombbal lehetne őket előhívni (ld. "meggondoltam magam").

Üdv,
Seer
 

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok,

arra gondoltam, esetleg hasznos lenne, ha az Ősi csodákat a jelenlegi (fejezetek szerinti) rendezettség helyett (mellett?) lehetne más módon is listázni...

Miért: a csodákhoz alapvetően 2 okból megy az ember: vagy újat akar kezdeni (azaz olyat keres, amiben 0 tp van), vagy fejleszteni szeretne (olyat keres, amiben a legkevesebb tp hiányzik).

Szerintem nagyjából 2 választási lehetőség elég is lenne:
az egyik (lehetne egy sima checkbox) azt szabályozná, h. csak a már felépített csodák jelenjenek-e meg, vagy az összes;
a másik (én egy rádio-group-ot tudnék elképzelni) meg azt mondaná meg, h milyen rendezettségben: befektetett tp, hiányzó tp, szint (esetleg default: fejezet).
Ja, és a "kedvenc" természetesen mindig az első lenne a listában...

De lehet, h. már az is sokat javíthatna a csodák menüjének használhatóságán, ha a "kedvenc" mintájára lenne egy "kizárom" gomb is (azoknak a csodáknak, amikről tudom, h az életben nem fogok velük foglalkozni), és ezek alapból nem jelennének meg, csak egy külön gombbal lehetne őket előhívni (ld. "meggondoltam magam").

Üdv,
Seer
nem rossz megközelítés
ez tetszik: "az egyik (lehetne egy sima checkbox) azt szabályozná, h. csak a már felépített csodák jelenjenek-e meg, vagy az összes;"

ebben nem vagyok biztos
"a másik (én egy rádio-group-ot tudnék elképzelni) meg azt mondaná meg, h milyen rendezettségben: befektetett tp, hiányzó tp, szint (esetleg default: fejezet)."
 

polgarmaercell

Erős harcos
De lehet, h. már az is sokat javíthatna a csodák menüjének használhatóságán, ha a "kedvenc" mintájára lenne egy "kizárom" gomb is (azoknak a csodáknak, amikről tudom, h az életben nem fogok velük foglalkozni), és ezek alapból nem jelennének meg, csak egy külön gombbal lehetne őket előhívni (ld. "meggondoltam magam").
Az ötlet ezt a részét nem támogatom.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent