• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

épületek megjelenése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser240

Vendég
A legtöbb épület a 15-ös szintig hozza a csodálatos elf fényességet. Azonban pl. a főépület, amikor be van forgatva szemközti nézetbe, kezd kifakulni, a 15-ös szinten már teljesen matt. Kétdimenziós a hatás. A manufaktúrák között is van ilyen. Azt látom, hogy általában azok változnak így, amelyikek palatető szerűen fedettek, ( kivéve a főépület). Mintha valaki más rajzolta volna ezeket. Láttam következetességet az egyik épületnél a 13-14-15-ös szinten, a bronz, ezüst, arany vonalban, ez pl. lehetne egységesen az összes épület sajátja. Az már csak személyes vélemény, hogy a kék-lila-zöld, és szivárványosak a legszebbek. Tudom, ez csak a grafika rész, de a játékélményhez ez rengeteget tesz hozzá. Ha követjük az elfek természethez való közelségét, akkor mindenképp a színekre voksolnék, fém díszítéssel ( ahogyan ez meg is jelenik jó pár épületen).
 

DeletedUser3

Vendég
Tudnál ezekről képet is csatolni? :) Úgy szerintem valamivel világosabb lenne, és könnyebben értené a fejlesztőcsapat is, mire gondolunk pontosan. :)
 

DeletedUser240

Vendég
Tudnál ezekről képet is csatolni? :) Úgy szerintem valamivel világosabb lenne, és könnyebben értené a fejlesztőcsapat is, mire gondolunk pontosan. :)
Hm, feladtad a leckét, de igyekszem, bár a wikin láttam a képeket, úgyhogy ismerős lesz :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent