• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba árucsere

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Áru cserét ajánlottam,fát adok márványért cserébe.Ez volt a terv.Az ajánlat megtételekor 3 márványom volt,valaki elfogadta az ajánlatot-ezt egy pillanatra láttam is (a nevét nem jegyeztem meg ) a márványom mennyisége 3 maradt,de a fa mennyisége csökkent-e nem tudom.Most akkor volt áru csere,vagy nem?
 

ferrari13

Felderítő
Nem adja meg azonnal a termékeket.

Az egyik lehetőség, hogy frissíted a játékot, ekkor már ott lesz a raktárban márvány.
De az is elég, ha valamilyen műveletet hajtasz végre (pl. beszeded a pénzt egy házból, vagy indítasz egy fejlesztést) :)
 

DeletedUser17

Vendég
Kattints az "Értesítések"-re (bal felső sarokban a kis harang), ahol látod, hogy milyen események történtek a városoddal kapcsolatban más felhasználók közreműködésével. Itt látnod kell, hogy volt-e csere, vagy sem.

Ha volt csere, de a raktáradban nem jelent meg az árú, akkor frissítsd az oldalt, vagy indítsd újra a böngészőt.
Ha az "Ajánlataid" ablakban még mindig látható az ajánlat, akkor biztosan nem volt árúcsere!

Az ajánlattéttel jóváhagyása pillanatában a raktárban lévő mennyiséget ideiglenesen a piacra szállítja. Tehát a Te raktárkészletedben már megtörténik a változás, mert a beállított értékkel csökkennek a készleteid. Ha az ajánlatot visszavonod, akkor ismét a raktáradban fogod látni az árút. Amikor a "vevő" rákattint az "Elfogadás"-ra, akkor az "Ajánlataid" közül eltűnik. Ekkor történik meg a csere ténylegesen, azaz tőled végleg eltűnik, nála pedig megjelenik.

Kereskedés lépésenként (példa számokkal):
- van 233 márvány a raktáradban (ezt az ajánlat létrehozásánál is látod)
- létrehozol egy ajánlatot, amiben 30 márványt szeretnél elcserélni 30 fára.
- rákattintasz a "Megerősítés" gombra, majd a felugró ablakot leokézod.
- láthatod, hogy a raktáradban már csak 203 márvány van, de a fa mennyiséged nem növekedett.
- az "Ajánlataid" ablakon megjelent, hogy "Ajánlat" 30 márvány, "Kérés" 30 fa. Ugyanitt vissza is tudod vonni az ajánlatod pl. ha elrontottad a mennyiséget, vagy már nem akarsz kereskedni.
 

DeletedUser

Vendég
Emlékezetem szerint 400 valahányadik vagyok,már volt néhány árucserém,és már vásároltam a kufártól is nem egy alkalommal.Az ajánlatom és az elfogadás közt telt néhány perc.Kaptam egy üzit(1 ) a harang jelnél,hogy az ajánlatomat elfogadta XY.Miután észre vettem,hogy nem kaptam semmit érdeklődni akartam a cserepartnernél,de nem látni ki volt az,de az ajánlatom eltünt.Ezt nem reklamálásnak írtam,hanem ez egy BUG.Továbbá az egyik környezetemben lévő "felfedezett"-nél nincs a főépülete felett ikon amire klikkelni lehetne aranyért(más épülete felett sem).
 

DeletedUser12

Vendég
Ha ez tényleg bug, akkor légyszíves ilyen formában jelentsd be: https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/hogyan-jelents-egy-hibát.21/

Ha az egeret a harang fölé viszed, akkor csak gyorstipp szerűen mutatja az utolsó értesítéseket. Ha rákattintasz, akkor egy felugró ablakban láthatod elég hosszú időre visszamenőleg, hogy mikor mi történt. Onnan nem tűnhet el. Ha mégis, akkor a fent ismertetett linken tegyél bejelentést.

A főépületre nem lehet szomszédi segítséget nyomni, ha fejlesztés alatt áll. Ha a tulajdonos elindította a fejlesztést és kilépett, akkor a következő belépéséig nem lehet segíteni neki (természetesen addig nem is fogsz aranyat kapni érte). Még akkor sem, ha a fejlesztési idő lejárt. Ez azért van így, mert az épületen fizikailag akkor ér véget a fejlesztés, ha a tulajdonos a fejlesztési idő lejárta után belép a játékba. (Ez igaz a lakóépületekre is, tehát nem is fognak addig termelni) Ha 3-4 napig sem lép be a tulajdonos, akkor addig biztosan nem lehet segítséget nyomni a főépületre.

Mivel nem küldtél képet, így nem lehet tudni, hogy van-e más típusú épülete, amit egyáltalán lehetne támogatni. Az építők kunyhója korlátozottan segíthető, ahogy az összes kultúra épület is. Tehát vagy megelőztek, vagy nincs kultúra épülete egyáltalán.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent