• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Üzenetek kitörölhetetlensége

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser108

Vendég
Az elküldött üzeneteket egyszerűen nem lehet kitörölni. Ezáltal csak folyamatosan növekszik a már teljesen jelentőségét vesztett üzenetek száma. Ha netán a rendszer engedélyezi az üzenetek kitörlését, (néha ezt is engedi) a következő ki- és belépésnél újra megjelennek az előzőleg látszólag kitörölt üzenetek.
Tehát teljesen rapszodikus, akár csak látszólag sikerül is kitörölni, akár nem, a következő bármilyen jellegű üzenetváltáskor újra megjelennek a régi haszontalan üzenetek
 

DeletedUser17

Vendég
Üdv!
Erről kérhetnénk valami képes illusztrációt? Nem a levelezésedre vagyok kíváncsi, csak jó lenne látni, hogy mivel lehet a gond, mert nem tudom hogy vannak ezzel mások, nálam tökéletesen törlődnek a levelek és nem is jönnek vissza!

Ha mentesz ki képet a játékból, akkor az üzenet szövegét és címzettjét takard el.

A legjobb az lenne, ha lépésről lépésre leírnád (beszúrnál képeket és kommentálnád hogy mi történik). Az sem lenne baj, ha a https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/hogyan-jelents-egy-hibát.21/ szerint küldenéd be, mert akkor minden információ a fejlesztők birtokába kerül. Az is lehet, hogy valami flash probléma. De most csak találgattam.

Reméljük, hogy tudsz erre a bejelentésre szánni egy kis időt, hogy pontosabb információt kapjunk a hibáról!
Köszönöm!
 

DeletedUser108

Vendég
Szia!

Nagyon szépen köszönöm a gyors reagálásodat.
A jelenlegi helyzet ezzel a hibával (bár, most elbizonytalanodtam, hogy egyáltalán hibának nevezhetem-e) az, hogy sokadik nekifutásomra mégiscsk engedélyezte a rendszer, hogy kitöröljem a régebbi, aktualitását vesztett üzeneteimet. Hogy konkrétabb legyek, egymásután mintegy 17-szer próbáltam kitörölni az üzeneteimet és ezután ki-, majd belépni és hogy-hogy nem jelen pillanatban úgy néz ki, hogy mindezt sikerel kultiváltam. Ezidáig nem jelentek meg újra a kitörölt üzenetek. Eleddig ez nem sikerült, most azonban igen, tehát nem marad más hátra, mint hogy megköszönjem azt neked, hogy időt szántál erre a kérdésre is. Azonban, ha netalán újra jelentkezne ez a "próbléma" akkor azt fogom tenni, amit kértél tőlem.
Hálás köszönettel: Corax
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent