• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Üres területek - peremvidék

Imre2

Újonc
Képkivágás_jpg.JPG
Sziasztok!
Többeket is érint az alábbi probléma. Arendyllben amikor játszani kezdtem még bőven voltak szomszédaim, de az utóbbi hónapokban ez jelentősen megváltozott. A felfedezett területek kb. fele üres, amik meglátogatása Arany jutalmat ad. A területem többi részén vagy inaktív vagy kicsi játékosok vannak, így esély sincs a visszapacsizásra. Aranyból van dögivel, de az Alapanyaghiánnyal küzdök folyamatosan.
Javaslatom az lenne, hogy az üres területek meglátogatásakor az arany egy része legyen alapanyag, mert így a peremen levő aktív (mint én) játékosok a belsőterületeken levőkhöz képest hátrányt szenvednek (nincs oda-vissza támogatás).
Köszönöm!
 

DeletedUser5984

Vendég
2270 bővítmény megtekintése
Sziasztok!
Többeket is érint az alábbi probléma. Arendyllben amikor játszani kezdtem még bőven voltak szomszédaim, de az utóbbi hónapokban ez jelentősen megváltozott. A felfedezett területek kb. fele üres, amik meglátogatása Arany jutalmat ad. A területem többi részén vagy inaktív vagy kicsi játékosok vannak, így esély sincs a visszapacsizásra. Aranyból van dögivel, de az Alapanyaghiánnyal küzdök folyamatosan.
Javaslatom az lenne, hogy az üres területek meglátogatásakor az arany egy része legyen alapanyag, mert így a peremen levő aktív (mint én) játékosok a belsőterületeken levőkhöz képest hátrányt szenvednek (nincs oda-vissza támogatás).
Köszönöm!
Nem baj ha kicsi a játékos, ha játszik. :) A nagyobbik baj hogy Arendyllben sok a visszabontott város. Főépület, akadémia és kaszárnya semmi más. Anno szó volt róla hogy rövidölhetne az idő amikor a rendszer a térkép legszélére teszi ezeket és és nem várannyit a törléssel mint most. De ha gyémántot vett valaki, az lassítja a folymatot, erről is olvastam. Mindenkinek jó volna az alapanyag. de olyan nagyságrendű mint az érme ? Tudom ez sok minden függvénye. Sajnos a visszapacsizás hiánya sokszor komoly probléma. :(
 

MesterAlma13

Erős harcos
AZ üres területeket nem oldja meg, lehet hogy még növeli is. Valakik mindig a perem vidéken lesznek vagy is ez a probléma folyamatosan élő.
világos, ha de elvileg mivel időközönként pakolgatnak mindenkit, javaslatom lenne, hogy aki aktív és perem vidéken volt, az pár körig ne kerüljön oda
 

DeletedUser5984

Vendég
világos, ha de elvileg mivel időközönként pakolgatnak mindenkit, javaslatom lenne, hogy aki aktív és perem vidéken volt, az pár körig ne kerüljön oda
Örömmel jelentem azért dolgoznak a problámán a Support munkatársai. :) Arendyllben és Winyandorban is kaptam új szomszédokat. Kicsit, nagyot, viszont lelkesen pacsinak és azért haladnak a városukkal is. :):)
 

Lupuj

Erős harcos
világos, ha de elvileg mivel időközönként pakolgatnak mindenkit, javaslatom lenne, hogy aki aktív és perem vidéken volt, az pár körig ne kerüljön oda

Szia!
Valamit nem jól tudsz és ezért nem is jól csinálod.
Ugyanis NEM pakolgatnak MINDENKIT!
Csak azt helyezik át máshova, aki ezt nem tiltott le. Engem még soha nem helyeztek át.
Érdekes módon az alapértelmezett állapot a megengedett áthelyezés.
Sima ügy ... le kell tiltani! (ki kell venni a pipát)
Áthelyezés_KI.png
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser5984

Vendég
Szia!
Valamit nem jól tudsz és ezért nem is jól csinálod.
Ugyanis NEM pakolgatnak MINDENKIT!
Csak azt helyezik át máshova, aki ezt nem tiltott le. Engem még soha nem helyeztek át.
Érdekes módon az alapértelmezett állapot a megengedett áthelyezés.
Sima ügy ... le kell tiltani! (ki kell venni a pipát)
2296 bővítmény megtekintése
Szia ! Ezek szerint nekem szerencsém volt. Gondolom másoknak is. Ezek szerint azok a szomszédok akik visszabontották a várusokat nem vették ki a pipát. Amelyik tartományon meg csak érme volt, oda tettek újakat. :) Ehhez kapcsolódan lenne egy kérdésem is. Mi a valóságalapja amit FB-n az Elvener csoportban hallottam? Miszerint lehet kérni a supporttól a saját áthelyezésünket, ha teljesen körbe vagyunk véve inaktívokkal ?
 

Deleted User - 373998

Vendég
2270 bővítmény megtekintése
Sziasztok!
Többeket is érint az alábbi probléma. Arendyllben amikor játszani kezdtem még bőven voltak szomszédaim, de az utóbbi hónapokban ez jelentősen megváltozott. A felfedezett területek kb. fele üres, amik meglátogatása Arany jutalmat ad. A területem többi részén vagy inaktív vagy kicsi játékosok vannak, így esély sincs a visszapacsizásra. Aranyból van dögivel, de az Alapanyaghiánnyal küzdök folyamatosan.
Javaslatom az lenne, hogy az üres területek meglátogatásakor az arany egy része legyen alapanyag, mert így a peremen levő aktív (mint én) játékosok a belsőterületeken levőkhöz képest hátrányt szenvednek (nincs oda-vissza támogatás).
Köszönöm!
Kedves @Imre2

Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Jelenleg van egy funkció, ami lehetővé teszi a térképen az automatikus város áthelyezést. @Lupuj ezt fentebb szépen felvezette. Aki nagyon magányosan érezné magát Elvenar világában, szomszédok nélkül, az élhet ezzel a lehetőséggel.
Szép Napot!
 

MesterAlma13

Erős harcos
Kedves @Imre2

Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Jelenleg van egy funkció, ami lehetővé teszi a térképen az automatikus város áthelyezést. @Lupuj ezt fentebb szépen felvezette. Aki nagyon magányosan érezné magát Elvenar világában, szomszédok nélkül, az élhet ezzel a lehetőséggel.
Szép Napot!
Szia
kérdés az lenne, hogy milyen időközönként pakolgat a rendszer?
 

Imre2

Újonc
Kedves @Imre2

Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Jelenleg van egy funkció, ami lehetővé teszi a térképen az automatikus város áthelyezést. @Lupuj ezt fentebb szépen felvezette. Aki nagyon magányosan érezné magát Elvenar világában, szomszédok nélkül, az élhet ezzel a lehetőséggel.
Szép Napot!
Szia! Az áthelyezés folyamatosan engedélyezve mióta játszom, de eddig még sohasem helyeztek át. Így nem látom megoldva a problémát.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent