• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.99

Sziasztok.

táblán(mobil) a műlyeknél lehet az összesre vonatkozóan feladatot kiadni.
Ez a többi manura is nagyon jól használható lenne.

Van ilyen esetleg tervben? Ha igen mikortól lehet ilyet használni?
köszi
 

DeletedUser3809

Vendég
Hello!
Nagyon szepen koszonjuk a folyamatos fejleszteseket.

Tisztelettel erdeklodom, mikortol lehet mobilon is vegre mas jatekosok csodait tp ugyileg fejleszteni? Csak hogy vegre valami hasznos is legyen.

Az utolso ertelmes mobilos fejlesztes a tesosagi kaland megvalositasa volt.

Tisztelettel: III. Fagyi a Jeges!
 

bere007

Veterán
  • A Kufártól egy kattintásra megvásárolható Alapvető Áru mennyisége nőtt, így kevesebbszer kell rákattintani a gombra nagyobb mennyiségű áru vásárlása esetén.
  • Azok a küldetések, amikhez a Kufár áruira van szükség, 50%-kal kevesebb ajánlat elfogadását igénylik. Ha a küldetésben bizonyos mennyiségű Ajánlatot, vagy Kufár Ajánlatot kell elfogadni, akkor az árak változatlanok.
Ez azért eléggé drasztikus változtatás, Már megint bele lett nyúlva egy jól működő dologba. Úgy van eladva, hogy ezzel jobb lesz nekünk, holott sokkal rosszabb lesz. És ez főként azokat érinti majd, akiknek nincsen felhalmozott készletük. Kevesebbet kell kattintanunk, jajj de jó lesz most nekünk. Ennek az ára az, hogy még ezzel az 50%-os csökkentéssel is, ami állítólag majd lesz, 4x annyiba kerül majd. Eddig a t1 600e aranyba került, tehát 2db kufáros ajánlatot tudtam venni 1,2m-ér, most 1db t1 vásárlás 4,6m tehát majdnem a négyszerese ha tényleg lesz 50%-os csökkentés.
Bár engem nem nagyon zavar, mert rendszeresen kufárkodok és tele vagyok áldásokkal, de akik nem a fa végén ücsörögnek és nem halmoztak fel semmit, azoknak egy elég nagy pofont sikerült adni ezzel.

És lenne egy kérdésem is. Az átcsillagozás már megvan (hogy a fair értékek legyenek), az eredménye látszik is, annyira tele van a piac, hogy már nem is keresgélek semmit mert értelmetlen. A kufárba bele lett nyúlva (hogy fair értékek legyenek) nem is akárhogyan. De az előállítási költségnél még mindig ott van az 1:4 arány. Azon mikor lesz változtatva? Így eléggé nevetséges azt olvasni, hogy ezek a tényleges értékeket mutatják, holott a legfontosabb dolognál még a régi arány van. Ezen talán megérné elgondolkozni, hogy amíg az előállítási költség nem változik, addig az értéke sem változik, Hiába is csillagozgatnak meg mondogatnak mást a kampányban, ez a tényen nem változtat...
 

Laci1016

Újonc
  • A Kufártól egy kattintásra megvásárolható Alapvető Áru mennyisége nőtt, így kevesebbszer kell rákattintani a gombra nagyobb mennyiségű áru vásárlása esetén.
  • Azok a küldetések, amikhez a Kufár áruira van szükség, 50%-kal kevesebb ajánlat elfogadását igénylik. Ha a küldetésben bizonyos mennyiségű Ajánlatot, vagy Kufár Ajánlatot kell elfogadni, akkor az árak változatlanok.
Ez azért eléggé drasztikus változtatás, Már megint bele lett nyúlva egy jól működő dologba. Úgy van eladva, hogy ezzel jobb lesz nekünk, holott sokkal rosszabb lesz. És ez főként azokat érinti majd, akiknek nincsen felhalmozott készletük. Kevesebbet kell kattintanunk, jajj de jó lesz most nekünk. Ennek az ára az, hogy még ezzel az 50%-os csökkentéssel is, ami állítólag majd lesz, 4x annyiba kerül majd. Eddig a t1 600e aranyba került, tehát 2db kufáros ajánlatot tudtam venni 1,2m-ér, most 1db t1 vásárlás 4,6m tehát majdnem a négyszerese ha tényleg lesz 50%-os csökkentés.
Bár engem nem nagyon zavar, mert rendszeresen kufárkodok és tele vagyok áldásokkal, de akik nem a fa végén ücsörögnek és nem halmoztak fel semmit, azoknak egy elég nagy pofont sikerült adni ezzel.

És lenne egy kérdésem is. Az átcsillagozás már megvan (hogy a fair értékek legyenek), az eredménye látszik is, annyira tele van a piac, hogy már nem is keresgélek semmit mert értelmetlen. A kufárba bele lett nyúlva (hogy fair értékek legyenek) nem is akárhogyan. De az előállítási költségnél még mindig ott van az 1:4 arány. Azon mikor lesz változtatva? Így eléggé nevetséges azt olvasni, hogy ezek a tényleges értékeket mutatják, holott a legfontosabb dolognál még a régi arány van. Ezen talán megérné elgondolkozni, hogy amíg az előállítási költség nem változik, addig az értéke sem változik, Hiába is csillagozgatnak meg mondogatnak mást a kampányban, ez a tényen nem változtat...
 

Laci1016

Újonc
Hihetetlen,de azt hittem módosul az arány!
Viszont,ez semmit nem ér!
Tök mindegy,ha 2*többet kattintok ugyanazért.
Újonc vagyok,negyedszer játszom, nem tudok válaszolni sok "testvérnek".
 

Deathfolk

Veterán
Totál tönkre lett téve a kufár, szinte használhatatlan, hihetetlen hogy mikor az előző rossz event után az új végre pozitív volt és azt hittem helyre billent a játék fejlesztési iránya, most tönkreteszik a kufárt, és ahogy hallom a bétán lévő új eventből kiszedték a gyorsítókat, ami szerintem az eventek 1ik fő lényege volt... legalábbis én főként a gyorsítókra hajtottam, újra 1 nagy lépés hogy sokan feladják a játékot... :(

Visszatérve a kufárra, a piacnál a mindenkit idegesítő megerősítés ablakot, a felesleges kattintással nem lehet kiszedni, de a kufárnál megemelik a költségeket arra hivatkozva hogy így kevesebbet kell kattintani, WTF, mikor itt pont volt értelme a kisebb költségnek és a több kattintásnak, én pl pár naponta úgy járok már 1 éve hogy vagy az arany van fullon vagy a kalapács, így a sok szettet és eventes fejleszthető épületeket nem tudom begyűjteni mert kb mindegyik ad aranyat vagy alapanyagot is a többi fontosabb termelés mellé, így ahoz hogy be tudjam ezeket gyűjteni mindig elnyomtam a legkisebb tételt a kufárnál aranyból vagy kalapácsból és máris be tudtam gyűjteni a termeléseket... Lényegébe csak erre használtam a kufárt, de erre kb 2-3 naponta. Most viszont erre ki kéne adnom feleslegesen 2,2 millió aranyat azért hogy be tudjak gyűjteni pár épületet, az alapanyagról nem is beszélve, abból azért nem olyan sok a max raktárkészlet se, és ahhoz képest adjak ki 220 ezret hogy beszedjek x tekercset deszkát stb meg 3tp-t 1 szettből... De megoldom, ezentúl majd mindig kirakok elkezdek építeni 1 deszka manut az csak 2 kocka, és levesz az aranyból és a kalapácsból is, így be tudok majd gyűjteni 1 szettet, csak hát van több szettem és eventes fejlődő épületem, így ezt a folyamatot meg kell majd ismételnem vagy 5x , épület kirak, szett begyűjtés, épület elad, épület kirak szett begyűjtés, ezt 5x, fasza újabb felesleges kattintások, nagyon jó... :(
 
Utoljára szerkesztve:

Deathfolk

Veterán
Itt a bajnoki és kaland egyszerre, bajnokin lehet kapni bűbájokat, ahoz most nekem elixír kéne, hogy tudjak gyártani bájitalt. A piacon 0 van, a testvériségből ép nincsenek fent, hiába írom ki hogy rakjanak ki, régen ilyenkor vettem a kufártól, de mivel most 2,2milla az elixír, így nem veszek, pláne hogy 3milla az összes aranyam, mert elment fejlesztésre... Most így várhatok fél-1 órát mire valaki rak ki... addig a bajnokin se tudok tovább menni, mert nem akarom elpocsékolni a bűbájokat, ha maradt volna a régi kufár akkor most simán vehetnék ott is elixírt... Katasztrofa ez a új árazás :(
 

DeletedUser4917

Vendég
Ez a kufáros fejlesztés nekem tetszik , könnyebb lett , valószínűleg most megkérdeztek tapasztaltabb játékosokat is .
 

bere007

Veterán
Ez a kufáros fejlesztés nekem tetszik , könnyebb lett , valószínűleg most megkérdeztek tapasztaltabb játékosokat is .

Ha esetleg meg is kérdeztek valakit, akkor az szerintem nem rutinos játékos volt. Akkor nem kavart volna fel ilyen nagy port a régi játékosok körében (gondolok itt a béta szerverre is). Már eleve az indoklás is amit a bevezetése mellé írtak sem volt meggyőző még talán egy pár hónapos játékosnak sem. Bár az lehet, hogy valaki azt mondta magáról, hogy ő rutinos játékos és de jó lenne ez a változtatás, de ez nem feltétlenül fedi a valóságot. Meg hát ismerjük a mondást, "messziről jött ember..." sajnos ilyenre is van példa. De hát nem vagyunk egyformák. Sajnos mindig is voltak/vannak/lesznek ilyen fajta emberek.
 

Erandyll

Felderítő
Nekem alapvetően tetszik, hogy átállították a kufárt, így tényleg nem kell annyit kattintani.
Pici negatívum talán, hogy pl. a mostani eventnél is volt olyan feladat, hogy üzletelj a kufárral 6-8 alkalommal, itt igazából felhasználtam Pénzeső áldásokat és hamar megvolt :)
 

Szano

Tag
Nekem se tetszik ez a kufár átalakítás, volt hogy kellett 70 fa a 3800 fa mellé.... Van 300ezer coin-om, 240ezer coin-t kéne odaadnom abból a pici kispénzemből, csak hogy megkapjam azt a 70 fát... Ez a csapatom még kicsi városokból áll, így tőlünk nem sokszor tudok kapni segítséget, ezért a kufárral kell üzletelnem. :(

A béta szerveren van ez a kicsi csapatom, így örömhírként mondom az itt lévőknek, hogy ott már bevezették a tp adást. ;)
 
Fent