• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.71

DeletedUser3133

Vendég
A mobil verzióban mikor lehet majd látni az érző áruk mennyiségét?

„Város - A meglátogatott városban a lakosok a saját város állapotát veszik figyelembe, nem a sajátodét.”

Ez mit jelent?
 

DeletedUser3

Vendég
A mobil verzióban mikor lehet majd látni az érző áruk mennyiségét?
Pontos dátumot nem tudunk mondani. Fejlesztés alatt áll.

„Város - A meglátogatott városban a lakosok a saját város állapotát veszik figyelembe, nem a sajátodét.”

Ez mit jelent?
Azt, hogy a szomszédok városai nem a te lakosaidat fogják mutatni, hanem a sajátjukat. Ha te pl. Elementál fejezetben vagy, akit meglátogatsz, az pedig törpöknél, akkor nem elementálok fognak sétálni a látogatott városban, hanem törpök, akik tényleg ott vannak.
 

DeletedUser4433

Vendég
Sziasztok!

Lehet,hogy nem a megfelelő helyen teszem fel a kérdést,de az iránt érdeklődnék, hogy a mobil verziónál miért nincs lehetőség az üzenetek elolvasására? Vagy esetleg van,csak én nem jöttem még rá,hogyan tehetem meg? Köszönöm előre is a segítséget.
 

DeletedUser4456

Vendég
Hali. Bocsánat ha nem ide tartozik de kéne egy kis segítség. Ma még nem tudtam belépni a városomba, egy kobold az utamat állja és csak azt hajtogatja h valami hiba történt. Tegnap még nem volt gond.
Csak mobilról játszom.
Köszi : Vilaya
 

DeletedUser4576

Vendég
nálam is gáz van, egyik szerverre(A) beenged, a másikra (W) nem..
de a hibákhoz kéne írni.. nem ide
 

DeletedUser3

Vendég
Fejlesztőink már dolgoznak a javításon. Kis türelmet kérünk.
 

DeletedUser1121

Vendég
Mivel a hétfői is itt szerepel, ide írom én is, hogy ma megint nem tudok belépni. Elsőre betöltött, de egyszercsak megjelent egy vékony barna sáv a képernyő közepén, benne angol felirat, annyit értettem, hogy valami "not available". Nyomtam egy frissítést, mire betöltött 16-ig és ott leparkolt, azóta is csak addig jutunk. Töröltem előzményeket, újraindítottam, maradtunk a 16-nál. Valakinek ötlete, hogy mi lehet? (Chrome-ot használok) Előre is köszi a segítséget!

Köszi, most hirtelen megoldódott, újraindítottam a krómot és mostmeg beenged :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3

Vendég
Általában egy gyorsítótár ürítés ezeket megoldja, ahogy nálad is megoldotta a böngésző újraindításával.
 
Szia Hoshi!

Szeretném megkérdezni miben változott pontosan a bajnoki végén járó jutalom?
Remélem jó helyen kérdezem.:)

Köszönöm

Cseszi
 
Fent