• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.70

Tejinashi

Erős harcos
Sziasztok. A frissítés óta sajnos nem tudok belépni a windows alatt a játékba.
1340 bővítmény megtekintése
Van ötletetek, hogy mi lehet a gond, Google Chrome a böngésző, reggel még nem volt semmi gond, a böngésző beállításaiban viszont nem találok ilyen beállítást, mint amit kiír a képen.
 

Tejinashi

Erős harcos
Sziasztok. A frissítés óta sajnos nem tudok belépni a windows alatt a játékba.
1340 bővítmény megtekintése
Van ötletetek, hogy mi lehet a gond, Google Chrome a böngésző, reggel még nem volt semmi gond, a böngésző beállításaiban viszont nem találok ilyen beállítást, mint amit kiír a képen.

Valahogy megoldottam, de nem tudom hogy, a chrome-ban a link előtti lakatra klikkelve megnyitottam beállításokat és valamelyik beállítást átállítottam, így most működik.
 

gilingalang

Veterán
"A bajnokságokat három órával meghosszabbítottuk. Ez a következő bajnokságtól lesz érvényes, az éppen futó bajnokságot nem érinti. A kezdési idő nem változik." Esetleg nem lehetne mégis a kezdési időt korábbra tenni, ha már hosszabbítás? Szombat este 7-től (vagy nyáron 8-tól) tök jó volt eddig a 135 tp áldást pakolászni egymás csodáiba, így még elindulhattak a fejlesztések lefekvés előtt, ha úgy jött ki a lépés. 10 vagy 11 után már kevesebben fognak benézni áldást pakolászni. Nem tragédia, csak kérdezem, mert egyébként nincs róla infóm, hogy mi miatt döntöttetek a hosszabbítás mellett.

Szerk.: Az ignorálásra való tekintettel akár törölhető is a kérdés.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser1802

Vendég
Ez a kérdés engem is érdekelne: miért kellett a kényelmes este hétről átrakni 11-re a bajnoki zárását?
 

DeletedUser3

Vendég
"A bajnokságokat három órával meghosszabbítottuk. Ez a következő bajnokságtól lesz érvényes, az éppen futó bajnokságot nem érinti. A kezdési idő nem változik." Esetleg nem lehetne mégis a kezdési időt korábbra tenni, ha már hosszabbítás? Szombat este 7-től (vagy nyáron 8-tól) tök jó volt eddig a 135 tp áldást pakolászni egymás csodáiba, így még elindulhattak a fejlesztések lefekvés előtt, ha úgy jött ki a lépés. 10 vagy 11 után már kevesebben fognak benézni áldást pakolászni. Nem tragédia, csak kérdezem, mert egyébként nincs róla infóm, hogy mi miatt döntöttetek a hosszabbítás mellett.

Szerk.: Az ignorálásra való tekintettel akár törölhető is a kérdés.
Bocsi, valahogy ez elkerülte a figyelmem.
A hosszabbítással nektek akartunk kedvezni, hogy jobban el tudjátok osztani a bajnokságot.
Két lehetséges verzió volt, vagy az elejét toljuk előre, vagy a végét későbbre.
A szerverek statisztikáit nézve (bajnokságos és nem bajnokságos napokat is) azt láttuk, hogy szombat este 9-10 körül többen vannak a játékban, mint kedden 4-kor, így több értelme van oda tenni a bővítést.
Aki esetleg akkor nem lenne már a játékban és nem tud áldást pakolászni: másnap ugyanúgy betehetők bárhova.
 
Fent