• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.62

*HighlyEffective*

Erős harcos
Érdeklődnék, hogy a mobil verzióban be lesz-e vezetve valamikor, valahogyan a tooltip funkció. Szerintem nagyon hiányzik, bár tudom, hogy abban a formában, ahogy desktopon működik, nem megvalósítható. Talán a hosszan nyomva tartás hozhatna fel egy infó ablakot, ahelyett, hogy mozgatás módba váltana (arra ott van a gomb amúgy is). Vagy lehetne egy "infó üzemmód" gomb, a "mozgatás üzemmód" mellett.
Előre is köszi
 

DeletedUser683

Vendég
"Értesítések: Mostantól akkor is kapsz egy értesítő ablakot, ha valaki egy olyan csodát fejleszt, amihez annyi Tudásponttal járultál hozzá, ami elegendő volt egy jutalomhoz"
Ez tetszik. Köszönjük! :)
 

DeletedUser3

Vendég
Érdeklődnék, hogy a mobil verzióban be lesz-e vezetve valamikor, valahogyan a tooltip funkció. Szerintem nagyon hiányzik, bár tudom, hogy abban a formában, ahogy desktopon működik, nem megvalósítható. Talán a hosszan nyomva tartás hozhatna fel egy infó ablakot, ahelyett, hogy mozgatás módba váltana (arra ott van a gomb amúgy is). Vagy lehetne egy "infó üzemmód" gomb, a "mozgatás üzemmód" mellett.
Előre is köszi

Érdekes felvetés, már beszéltünk róla a grafikusokkal, hogy lehetne ezt megoldani úgy, hogy mindenféle készüléken, képernyőméreten jól működjön. :)

A mobil verzióban a Bölcsesség tere nagyon bölcs lesz, ha már információkat is fog tudni termelni :)
Azért ne ítélj elhamarkodottan. ;)
 
Érdekes felvetés, már beszéltünk róla a grafikusokkal, hogy lehetne ezt megoldani úgy, hogy mindenféle készüléken, képernyőméreten jól működjön. :)


Azért ne ítélj elhamarkodottan. ;)
hosi megfojtlak :D

csinálok egy új tiszta teljes új,jól olvasd el eventeknek event leírás topic,nekem ne gyere azal hogy van..ki kiváncsi arhívumra?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Corvo

Veterán
zsolti ezt leírnád érthetőbben is


OFF
Arra még mindig nem kaptam választ miért ilyen csiga lassú a fórum töltése számítógépen meg telefonon is.
 
Utoljára szerkesztve:

Troji

Újonc
Hoshi!
Elképzelhető , hogy mobilverzióban is lehet majd a leveleket kezelni, és más Ősi csodájába is bepakolni a TP-ket?
 

DeletedUser3

Vendég
Hoshi!
Elképzelhető , hogy mobilverzióban is lehet majd a leveleket kezelni, és más Ősi csodájába is bepakolni a TP-ket?
Elképzelhető. Dátumot nem tudunk mondani, de természetesen ezek is tervben vannak.

OFF
Arra még mindig nem kaptam választ miért ilyen csiga lassú a fórum töltése számítógépen meg telefonon is.
Cache/tűzfal stb. reset gondolom megvolt?
 

Erica

Veterán
csinálok egy új tiszta teljes új,jól olvasd el eventeknek event leírás topic,nekem ne gyere azal hogy van..ki kiváncsi arhívumra?
Szia
No ezt jól megaszontad.A kérdés:kitől kérdeztél,és mi a kérdés...mert ezt már a jó öreg Serlokk Holmsz sem fejti meg.
Hogy ne legyek off: olykor a levelezés igen csak beragad,és frissítéssel sem tűnnek el a halmozódott,de már olvasott levelek,piros értesítései.
 
Szia
No ezt jól megaszontad.A kérdés:kitől kérdeztél,és mi a kérdés...mert ezt már a jó öreg Serlokk Holmsz sem fejti meg.
Hogy ne legyek off: olykor a levelezés igen csak beragad,és frissítéssel sem tűnnek el a halmozódott,de már olvasott levelek,piros értesítései.
uj a gép ezer dolgom van meg még 2 ezer azt se tudom hol áll a fejem :(
próbálok ki igazodni az új rendszerekben is közben
 

Erica

Veterán
uj a gép ezer dolgom van meg még 2 ezer azt se tudom hol áll a fejem
Szia
No ha ezermilliocsilliárd dolgod van,akkor új topikot sem kell nyitni,hiszen meg van itt mindennek a maga kis rendje;);)
próbálok ki igazodni az új rendszerekben is közben
Erre nagy segítség a :https://hu.wiki.elvenar.com/index.php?title=Főoldal :) használd szeretettel,sok hasznos infót megtudsz a játékról.Persze szivesen segít itt Neked mindenki,ha a kérdésedre van megfelelő válasz !;)
Legyen szép Napod kedves Zsolt!
 
Azért ne ítélj elhamarkodottan. ;)

Hoshi, csak arra akartam célozni, hogy a változásjegyzék leírásánál a:
  • Varázslók és Sárkányok - A Bölcsesség Tere megfelelő információkat fog termelni a termelésére vonatkozóan
valószínűleg kicsit hibás, mert szerintem az információt inkább mutatni fogja a termelésre vonatkozóan és nem termelni, bár lehet tényleg én tévedek :p
 

DeletedUser3

Vendég
Hoshi, csak arra akartam célozni, hogy a változásjegyzék leírásánál a:
  • Varázslók és Sárkányok - A Bölcsesség Tere megfelelő információkat fog termelni a termelésére vonatkozóan
valószínűleg kicsit hibás, mert szerintem az információt inkább mutatni fogja a termelésre vonatkozóan és nem termelni, bár lehet tényleg én tévedek :p
Jogos a két pont, nem tűnt fel. Javítva. :D

Én csak arra értettem azt, hogy ne ítélj elhamarkodottan, hogy nem biztos, hogy olyan bölcs lesz az a tooltip. :D
 

bere007

Veterán
Értesítések: Mostantól akkor is kapsz egy értesítő ablakot, ha valaki egy olyan csodát fejleszt, amihez annyi Tudásponttal járultál hozzá, ami elegendő volt egy jutalomhoz

Ez mi akart lenni? Eddig is felugrott egy ablak, hogy kaptunk, de nem írja ki, hogy honnét és az értesítéseknél (harangnál) nincsen semmi róla. Vagy félre értelmeztem volna?
 

creatin

Erős harcos
Így van, semmi nem változott. A frissítési szöveg alapján amikor a csodát elkezdi fejleszteni a játékos, akkor kellene egy értesítő ablakot kapnia annak, aki jutalmat ért el a csoda támogatásában. De nem történik semmi. Csak az a sima kis értesítő ablak van továbbra is, ami eddig is volt, amikor a csoda megtelt TP-vel. Ez nem írja, hogy ez kinél, melyik játékosnál történt meg.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent