• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.60

Rikari

Veterán
Köszönet Hoshi a /who parancs visszahozataláért és azért, hogy sikerre vittétek az érdekeink képviseletét. Bevallom őszintén, hogy nem fűztem hozzá nagy reményeket, mert olyan kilátástalannak láttam a jövőjét, játékbeli fontossága miatt. Ez egy kényelmi része a játéknak, mely nagy örömömre, most a felhasználóbarát oldalt erősíti. Hát szóljatok Elvenari harsonák és éltessétek a kis support csapatunkat-mert a nép örül!;)
 

DeletedUser2198

Vendég
Üdv mindenki! Nagy örömömre a verzióval jelentős javulást tapasztaltam a flash működésében gratulálok a fejlesztőknek.:gyémánt:
 

Vicacica1

Erős harcos
Nagyon szuper hogy így örültök,én is nagyon örülök veletek...De nálam nem változott semmi sem ami a who-t illeti...
Esetleg az is lehet hogy csak én vagyok béna...Ha valaki elmondaná mit kellene ilyenkor látnom az megköszönném...:)
További szép napot mindenkinek...
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon szuper hogy így örültök,én is nagyon örülök veletek...De nálam nem változott semmi sem ami a who-t illeti...
Esetleg az is lehet hogy csak én vagyok béna...Ha valaki elmondaná mit kellene ilyenkor látnom az megköszönném...:)
További szép napot mindenkinek...
Teszel elé a cseten egy / jelet? Így:
/who (és utána nyomsz egy entert :D )

ilyesmit kellene kiírnia:
12:23 Rendszer
4 online: gipszjakab, ujravanwho,
enisittvagyok, remekezafunkcio
 

Tekla

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Az új verzióval kaptam új főküldiket, most épp a Régészetet kellene kikutatnom, csakhogy ezzel kapcsolatban van némi bittyó, nincs új fejezet a techfán, legalábbis nálam nincs. Nálatok van?
 

Agimucuru

Felderítő
Sziasztok!Régebben lehetett itt találni a kaland térképhez "útmutatót",hogy melyik ponthoz miből mennyi kell.Most tudna valaki ebben segíteni?Előre is köszi! ;)
 
Fent