• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.59

Wiccara

Veterán
Kedves @Hoshi !

Ez a rész különösen érdekelne mindenkit:

  • Chat: Több probléma is megoldásra került, mint például a többször elküldött üzenetek hibája

Több probléma különös esete perwho-val pl?:rolleyes:
 

DeletedUser4114

Vendég
A chat restaurálása közben bedőlt egy másik rész:nem lehet megnyitni a csodákat.
 

DeletedUser3230

Vendég
Sajnos én más csodájába nem tudok rakni pontokat nem nyitja meg őket viszont a sajátjaimnál nincs ez a gond
 

DeletedUser3

Vendég
bétán már tegnap bedőlt a csodás dolog
Tehát mielőtt a frissítés bekerült volna az éles szerverre, már tudták, hogy egy elég fontos dolgot hazavág és így sem lett elhalasztva a frissítés? hmm... érdekes.
Csakhogy a bétán ez az 1.60-as verziót érintette, nem pedig az ide érkező 1.59-est.
Az 1.59 felkerült a nemzetközi szerverre, ott 4 hibát észrevettek, amit kijavítottak, viszont közben ez elromlott.
A javítás hamarosan megérkezik.
A javítás megérkezett.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Dizel1

Veterán
bere007 véleménye újra elgondolkodtatott. Ez érdekes. Én ugyan nem vagyok fenn a Bétán, csak olvasom itt amit írnak/írtok. Egyre inkább érzem azt, hogy nem szolgálja a célját, hanem csak egyfajta "tapogatózás". Itt voltak például a Testvériségi kalandok. Egyre játszhatatlanabbak lettek, és csak jöttek és jöttek. És utoljára hiába lett berakva a jól játszható, első verzió, alig maradt csapat, amelyik komolyan vette. Itt volt a chat panel hibajavítása, a jelenlét lekérdezés elveszítésével. Visszhangzott töle nem csak a mi fórumunk. Az egész internet. Mégis pár nap múlva elveszítettük és hosszas harc után kaptunk egy megfoghatatlan ígéretet. Itt a mostani küldetés a maga problémáival, amik Hoshi szerint már jelezve lettek. És ugye az is futott már egy kört a Bétán. És mint írjátok, befrissült ez az Ősi csodás probléma is, ami azóta kijavult. Meg még a ördög tudja mi.
Teljesen jóindulatúan, kritizálás nélkül teszem fel a (költői) kérdést. Biztos, hogy a bevezetésre kerülő frissítéseket, küldetéseket, kalandot, bármit, minden áron be kell vezetni a megadott időpontig? Nem csúszhatnának pár napot adott esetben? Vagy nem lehetne lebegtetni a határidőt? Engem pont nem zavarna, ha azok a benn ragadt hibák ezáltal mégsem ragadnának be.

Szerintem meg a Kereskedőn belül az ajánlattétel tök jó lett.
 
Csak halkan érdeklődni szeretnék, hogy a /who nem a mostani verzió bevezetésétől kellene, hogy ismét működjön?
 
Fent