• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.55

DeletedUser3809

Vendég
Jupi jupi jeee jeee jeee, De jóóó bajnoki a mobilon Hurrá! Grat!

Lécci, a mobilos világ váltásokat is ésszerűsítsétek, ne kelljen kilépni és újra belépni és klimpírozni! ;)
 

DeletedUser938

Vendég
Szuper .... de azért szeretném megkérdezni, mikor lehet végre az ősi csodákba tudáspontokat tenni mobilalkalmazásban ???
 

DeletedUser4013

Vendég
Olyannal találkoztatok hogy amikor rúnaszilánkot szerzel é s be akarod helyezni akkor törött szilánká alakul? Többször is előfordult már
 

DeletedUser3108

Vendég
Olyannal találkoztatok hogy amikor rúnaszilánkot szerzel é s be akarod helyezni akkor törött szilánká alakul? Többször is előfordult már
Persze, ez teljesen normális.
Ha megnézed a rúnakört, mind a 9 rúnaszilánk különböző. Ha éppen olyat helyezel be, ami már megvan (na persze, Te nem látod, hogy az adott szilánkon milyen jel van :) :) :)) , a szilánk törött szilánkká alakul. 10 törött szilánkból pedig létre tudsz hozni egy ép szilánkot, ami bármelyik ősi csodába illik. :)
 

DeletedUser4013

Vendég
Persze, ez teljesen normális.
Ha megnézed a rúnakört, mind a 9 rúnaszilánk különböző. Ha éppen olyat helyezel be, ami már megvan (na persze, Te nem látod, hogy az adott szilánkon milyen jel van :) :) :)) , a szilánk törött szilánkká alakul. 10 törött szilánkból pedig létre tudsz hozni egy ép szilánkot, ami bármelyik ősi csodába illik. :)
Köszönöm a gyors választ, mostmár értem :)
 

DeletedUser3

Vendég
Az új verziót már felraktuk a Google Áruházba és az Apple PlayStore-ba is. Viszont mindkét helyen még átnézik az alkalmazásokat, és a saját algoritmusuk szerint engedélyezik a frissítést. Ha jól tudom, akkor hullámokban küldik ki, így előfordulhat, hogy valakinél már van új verzió, a másiknál majd csak egy nap múlva lesz. Ha a verziószám elején van 1.55, akkor az alkalmazás 1.55-ös. A zárójeles verzió a szerver verziója.

Amint lesz bajnokság a mobilon, ugyanott fogjátok elérni, mint böngészőn. Pl:
Screenshot_34.png
 

DeletedUser3682

Vendég
Sajnos még mindig várat magára a mobilos frissítés. ;( Remélem kedd estére azért befut és tudom Puffin nélkül csinálni a bajnokságot...

“Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!”

Google vicces egyébként:

Frissítve: 2018. június 1. Aktuális verzió: 1.54.0

Azaz ha jól értem, akkor a frissítési időben azt mutatja meg, hogy mikor lett legutóbb feltöltve frissítés, de verziószámként a legutóbbi engedélyezett van jelezve...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent