• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.54

mobil

Újonc
Helló
Hát ez a fejlesztés csak bosszúságot hozott, begyűjtöttem a fagyantát, még bűbájt is tettem rá hogy több legyen mert kell a fejlesztéshez és a begyűjtés sikerült csak nem tudom hová lett mert a raktárban nincs, sajnos azt nem tudom hogy a többi manufaktúrából begyűjtött termék is köddé vált vagy azt hozzáadta-e a raktárban mert abból nem tudom mennyi volt de majd a következő begyűjtésnél figyelni fogom, szívás ez a frissítés.
 

Tejinashi

Erős harcos
"A Kereskedő fejlesztés alatt is elérhető volt. Egy épületnek sem szabadna működnie, amíg átépítés alatt van, ez veszélyes lehet az ott dolgozók számára."

Pedig létezik olyan kiírás, hogy "Az átépítés alatt a kiszolgálás zavartalanul üzemel. " :D
 
Utoljára szerkesztve:

Dizel1

Veterán
Nem tudom jó helyre írom le, de most forr a vérem! :( Eltűnt a lakosságom :( Nekem ez olyan mint ha megloptak volna :( A tesók azt írják ez a fejlesztés miatt van :( Ha ez így megy én nem akarok játszani :(
Megérkezett rá a kompenzáció 1 db Varázslatos lakóépület formájában. Az én hiányomat gazdagon pótolta. Remélem mindenkinél így alakult! Ettől függetlenül továbbra is az a véleményem, hogy utólag megváltoztatni értékeket nem volna szabad még akkor sem, ha a tervezők elszámoltak valamit. És a véleményemtől függetlenül pedig köszi a kompenzációt.
 

LestaR

Erős harcos
Megérkezett rá a kompenzáció 1 db Varázslatos lakóépület formájában. Az én hiányomat gazdagon pótolta. Remélem mindenkinél így alakult! Ettől függetlenül továbbra is az a véleményem, hogy utólag megváltoztatni értékeket nem volna szabad még akkor sem, ha a tervezők elszámoltak valamit. És a véleményemtől függetlenül pedig köszi a kompenzációt.
Enyémet is "veszteség +1900" lakos az jónak számít :)

Szívesen látnám, a lebutitott épületek fejlesztési terveit, ennek fűggvénye, hogy kirakom az új lakosságot adó épületeimet, vagy sem. Esélyesebb, hogy a mostaniakat bontani fogom..
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser1581

Vendég
Megváltozott a Google-s belépés? Nem tudtam úgy belépni a városomba, mint régen a Google-emblémával, email-es bejelentkezéssel tudtam csak bemenni! Változott valami?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1702

Vendég
Sziasztok! Remélem jó helyre írok:( Nekem a változásokkal semmi bajom, populáció megoldva 4 lakóépülettel, szóval majdnem minden a legnagyobb rendben. Az a majdnem a játék sebességére vonatkozik. Valami oknál fogva kb 3 napja totál belassult az elvenar, eddigihez képest, mintha szaggatna. Tip top gépem van, ezzel nem lehet gond... Kérlek nyugtassatok meg, hogy másnál is van ez a probléma, és nem a gépemmel van gond :) :) Esetleg, ha vki tudja mi lehet az oka, kérlek írjátok meg! :) Előre is köszi!
 

DeletedUser3108

Vendég
ez lett a speedtest eredménye
down42,10 up2,47 ping22,0
Szia,
Nálam is van ilyen probléma, de egy F5 meg szokta oldani... Persze, ettől még nem kevésbé idegesítő. Szintén nem rossz a gépem, és a net sem az. :)
Reménykedjünk, hogy idővel majd megjavul... :rolleyes:
 

DeletedUser1702

Vendég
Megoldódott:) Ki kellett kapcsolnom gépem... és ennyi... Lehet többször kéne kikapcsolni, és nem hetente :)
 

GreenKnight

Veterán
A lassúság oka a 22ms-os ping. Hiába jó a net sebessége (42/2,5), ha sokáig keresgéli a szervert. Illetve ebből nem derül ki, hogy a szolgáltatód központjával mértél-e sebességet vagy valami ismeretlen helyen, ismeretlen paraméterekkel rendelkező szerverrel.
 

DeletedUser3108

Vendég
A lassúság oka a 22ms-os ping. Hiába jó a net sebessége (42/2,5), ha sokáig keresgéli a szervert. Illetve ebből nem derül ki, hogy a szolgáltatód központjával mértél-e sebességet vagy valami ismeretlen helyen, ismeretlen paraméterekkel rendelkező szerverrel.
Nálam 5ms a ping, mégis alkalmasint baromira belassul a játék...
 

DeletedUser416

Vendég
Sziasztok az új lakóház fejlesztése tervet kér és utal a kutatásra ,de én a kutattásba nem találom hogy fejleszhetem ?
 

Wiccara

Veterán
új lakóház fejlesztése tervet kér
Szia, ha a varázslatos lakóépületre gondolsz, akkor azt ne keresd a kutatásban.
A fejlesztéséhez "tervrajz" kell semmi más; a tervrajz pedig a bajnokság utolsó, 10. ládájában van; nehezen elérhető, és akkor fejlesztheted vele, ha kort lépsz a következő szintre.( ezért ír kutatást, a következő kort kell elérni hozzá)
 
Fent