• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.49

liliputy

Veterán
A Testvériségi zászló ikonra katt,majd a szerkesztés gombra.Itt már mindent megtaláltok.
Ez a képernyő csak a főmágusoknak látható? mert én pl. csak prefektus vagyok, de nem tudom megnézni, ill. nekem ilyen opció nem jön fel. (nem mintha bármit is csinálnék vele, csak megnéztem volna közelebbről :) )
 

DeletedUser

Vendég
Ez a képernyő csak a főmágusoknak látható? mert én pl. csak prefektus vagyok, de nem tudom megnézni, ill. nekem ilyen opció nem jön fel. (nem mintha bármit is csinálnék vele, csak megnéztem volna közelebbről :) )
Mágusoknak is. Akiknek eddig is módjában állt a profilt szerkeszteni.
 

DeletedUser3809

Vendég
Sziasztok!

Nagy örömmel tapasztaltam, hogy a varázsakadémia sokat fejlődött mobilon... lehet varázslatokat készíteni, áttekinthetjük a meglévőket... de felhasználni sajnos még nem lehet. Tapizok a varázslatok zászlócskájára de semmi... esetleg más módon kellene?
 

DeletedUser3

Vendég
Sziasztok!

Nagy örömmel tapasztaltam, hogy a varázsakadémia sokat fejlődött mobilon... lehet varázslatokat készíteni, áttekinthetjük a meglévőket... de felhasználni sajnos még nem lehet. Tapizok a varázslatok zászlócskájára de semmi... esetleg más módon kellene?
Ez a következő frissítés része lesz :)
 
Fent