• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.43

GreenKnight

Veterán
Nem mind arany (zöld), ami fénylik (annak látszik)!
upload_2017-11-23_12-28-59.pngupload_2017-11-23_12-29-58.png

Miért zöld, ha nem gyorsítható? Egyáltalán mire jók a kijelzésnél a zöld hátterek, hiszen amúgy se lehet rákattintani?! Ráadásul zavar is, de lehet, hogy csak engem.
Más: A bejelentésből nem derül ki nekem egyértelműen, hogy a mobilapp is fog-e ma frissülni.
 

DeletedUser3

Vendég
Miért zöld, ha nem gyorsítható?
Ez egy bug.
Más: A bejelentésből nem derül ki nekem egyértelműen, hogy a mobilapp is fog-e ma frissülni.
Sajnos előre nem tudjuk memgondani, a mobilalkalmazás mikor frissül. Ennek az az oka, hogy az új verziót ugyan feltöltjük az Apple és Google áruházakba, de onnan kezdve rajtuk áll, mikor válik elérhetővé a játékosok számára. Ők is ellenőrzik az alkalmazásokat, és ez időbe telik, így hiába töltjük fel napokkal korábban a frissítést, nem biztos, hogy pont a böngészős frissítés napján fog érkezni.
 

DeletedUser902

Vendég
Sziasztok!
Egy észrevételem lenne. Az eventen nyert mana termelő épületeknél változott a begyűjtési idő. :)
Eddig 5 perc után lehetett begyűjteni, most 1 óra a minimum.
Ez nem szerepelt a változásjegyzékben. :)
 

DeletedUser3133

Vendég
Talán nem ide való, de azért én megkérdezném, hogy nem tervezitek véletlenül, hogy a játék "flash mentes" legyen?
Mint tudjuk, a a Flash bővítmények sebezhetők, és elavultak. Sok böngésző már nem is támogatja. Nekem Linuxon elég nehézkes a frissítése.
 

Corvo

Veterán

DeletedUser2999

Vendég
Üdv! Csak nálam nem megy a játék tegnap este óta? A bejelentkezésig stimmel,aztán semmi. Nem lép be.
 

DeletedUser3434

Vendég
Sziasztok!

Lehet én vagyok teljesen analfabéta, de az új verzió óta nem tudok belépni. Állandóan flash playert keres a gépen, ami van telepítve, ráadásul a legfrissebb. De amikor a játék ajánlotta "Aktiválás"-ra megyek, újra telepítteti. És azután sem működik. 3 böngésző csinálja ezt velem, holott minden más flash alapú böngészős játék tökéletesen működik.

Tud esetleg erre valaki megoldást?

Előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Lehet én vagyok teljesen analfabéta, de az új verzió óta nem tudok belépni. Állandóan flash playert keres a gépen, ami van telepítve, ráadásul a legfrissebb. De amikor a játék ajánlotta "Aktiválás"-ra megyek, újra telepítteti. És azután sem működik. 3 böngésző csinálja ezt velem, holott minden más flash alapú böngészős játék tökéletesen működik.

Tud esetleg erre valaki megoldást?

Előre is köszönöm!
Pont ezt beszéljük egy másik topicban, nekem Operában ez segített: https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/játékkal-kapcsolatos-kérdések.74/page-140#post-58153
 

DeletedUser3434

Vendég
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3133

Vendég
A mobilalkalmazás frissítése megtörtént. Hurrá!
De:
"A kereskedő kapott egy saját gombot, csak úgy, mint a böngészőben"
Ez hol is van?

Most, hogy ránéztem újra, ezt sem találom:
  • Elérhető lesz a raktár idézések része. Elhelyezhetitek az eseményeken nyert épületeiteket.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent