• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.42

DeletedUser362

Vendég
Nem éppen a frissítéssel kapcsolatos, csupán általános vélemény: nekem nem igazán tatszik, hogy a félszerzeteknél minden épület barna. Főépület, házak, műhely. Annyira egysíkú lett és szinte egybeolvad. nem igazán vagyok kibékülve vele.
remélem a következő valami kicsit másmilyen lesz :)
 

GreenKnight

Veterán
  • A játék értesít, ha Tudáspontokat szereztél valakinek az Ősi Csodájából
Na ezt nagyon vártam.
Köszönöm
Várhatod. Most kaptam pár TP-t valakitől, de semmiféle különösebb értesítés nem jött mellé. :( Pedig én is ezt a funkciót vártam a legjobban.
Bocs. Frissítés után megjelent ugyanaz az ablak, mint eddig, ha szerencséd volt. Ebből viszont nem derül ki hogy kinek és ha nem kapsz mellé rúnát, akkor az se, hogy melyik csodájából jött a TP.
 

liliputy

Veterán
Itt megint valami nem stimmel, én sem látom a külön értesítést, hogy kitől jött a tp.:( Sőt, a tp is később érkezik, nem azonnal, az értesítő abalakot követően (ez eddig nem volt probléma).
Tényleg nagyon kéne már ez a funkció!
 

DeletedUser

Vendég
Mióta a frissítés történt, késve jönnek meg a kereskedőtől az áruk is.
Nem tudom, hogy ez másnál is előfordul-e, vagy csak nálam?
Többen panaszkodnak erre már egy ideje, örülhetsz, h neked csak most jött elő. ;) :)
 
Fent