• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.157

Mihaszna

Veterán
Nem mondom, hogy nem hasznos, mert az újaknak biztos az, de szerintem eléggé gáz, ha valaki nem ismeri fel a saját csapattársát. Hasznosabb lenne az, amikor a rendszer küldi az üzenetet, hogy kaptál X mennyiségű Ősi TP-t + Rúnát és, hogy kitől is származik.
 

Herannin

Erős harcos
Nem mondom, hogy nem hasznos, mert az újaknak biztos az, de szerintem eléggé gáz, ha valaki nem ismeri fel a saját csapattársát. Hasznosabb lenne az, amikor a rendszer küldi az üzenetet, hogy kaptál X mennyiségű Ősi TP-t + Rúnát és, hogy kitől is származik.
Amikor valakinek a neve mögött 3-4-5 szám van, vagy épp van vagy 10-20 hasonló nevű játékos, akkor lehet ellenőrizni kell. Illetve így elég gyorsan észre lehet venni, ha külsős van a csodában. Az látszik, hogy a játék fejlesztői, döntéshozói azon az oldalon állnak, hogy az ősi csodákat a testvériségek lehetőleg házon belül láncolják, segítsék.
Ha látnád, hogy honnan mennyi TP-t, rúnát kapnál, akkor sokkal hatékonyabban lehetne vadászni, ezért látva a fejlesztés mögötti szándékot, én nem tartom valószínűnek, hogy látni fogjuk, hogy honnan kaptunk TP-t.
 

polgarmaercell

Erős harcos
Nem mondom, hogy nem hasznos, mert az újaknak biztos az, de szerintem eléggé gáz, ha valaki nem ismeri fel a saját csapattársát. Hasznosabb lenne az, amikor a rendszer küldi az üzenetet, hogy kaptál X mennyiségű Ősi TP-t + Rúnát és, hogy kitől is származik.
Most csatlakoztam Arendyll-ben a testvériségembe. Nem tudom 3 nap alatt megjegyezni a nevüket. Továbbá a számos megkülönbözretés se egyszerű...
 

Rikari

Veterán
Hasznosabb lenne az, amikor a rendszer küldi az üzenetet, hogy kaptál X mennyiségű Ősi TP-t + Rúnát és, hogy kitől is származik.
Ahogy mondod, ez lenne a leglényegesebb, ha már informálásról beszélünk, akkor elsődlegesen engem is ez érdekelne. A többi csak sallang.
 

Rikari

Veterán
Most csatlakoztam Arendyll-ben a testvériségembe. Nem tudom 3 nap alatt megjegyezni a nevüket.
Marcell ha pár hétig megülsz a fenekeden, akkor megismered a társaidat, ha van rá igényed, és miért ne lenne? Aki vándormadár, azt meg egyáltalán nem érdekli, hogy tesó vagy nem tesó, aki bent van a csodájában. A ládák tartalma, meg a saját érdeked is, hogy tudd melyik mit és mennyit ad ... rövid idő alatt ráragad az emberre, mint a kosz. ;)
 

Ferenc99

Erős harcos
Az Ősi Csoda támogatási ablákában mostantól ellenőrziheted, hogy az adott támogatók milyen ládákat kapnak, illetve milyen jutalom található az adott ládában.
Miért ez eddig nem volt ?
 

Rikari

Veterán
Az Ősi Csoda támogatási ablákában mostantól ellenőrziheted, hogy az adott támogatók milyen ládákat kapnak, illetve milyen jutalom található az adott ládában.
Miért ez eddig nem volt ?
Nem különült el egyértelműen a testvériségeden belüli támogatás és a külsős támogatás az Ősi csodáidban. A játéktapasztalat és a játékosismereteink miatt ez nem egy lényeges funkció, de nem is árt. A ládák tartalma egyrészt nem azonosan jelentek meg androidon és PC-én, valamint nem volt ennyire kicakkozva. ;)
A ládák tartalmát részeletesen kiírják majd zárójelben, hogy mennyi az annyi, csak szoroznod kell tudni (6x lila, azaz 20pont=120 pont hopszi be). :cool:
 

polgarmaercell

Erős harcos
Marcell ha pár hétig megülsz a fenekeden, akkor megismered a társaidat, ha van rá igényed, és miért ne lenne? Aki vándormadár, azt meg egyáltalán nem érdekli, hogy tesó vagy nem tesó, aki bent van a csodájában. A ládák tartalma, meg a saját érdeked is, hogy tudd melyik mit és mennyit ad ... rövid idő alatt ráragad az emberre, mint a kosz. ;)
Nem, engem kirúgtak, mert nem tudtam teljesíteni az elvàrásokat, csak nem kis veszteséggel. Egyébként igazad van.
 

polgarmaercell

Erős harcos
Van az a hely Elvenarban, ahol bekuckózhatsz hosszú távra is (bízom benne). ;)

Van, de amiről én tudok, az a barátaim által alapított testvériség, de az olyan alacsony, szintű, és inaktív, hogy oda vissza nem megyek. De most ahol vagyok (lacivip főmágus javasolta az övé helyett) szerintem egy ideig jó lesz.
 
Fent