• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.154

Ferenc99

Erős harcos
  • A Vendégfaj nyersanyagai el lettek távolítva a 22. Osztagméret bővítés technológiánál.
Ez egy vitathatatlanul remek döntés volt .
 

Herannin

Erős harcos
Jól érzékelem, hogy ki lett javítva az a véleményem szerint nyilvánvaló fejlesztői hiba, ami a hivatalos Elvenaros álláspont szerint egy tök jó rendszer ami a push visszaszorítására lett kitalálva, de azokat a játékosokat is zárolta, akik nem 5-10 várossal pusholják 1 városukat, hanem csak túl jól vadásznak?
Nagyjából 2-3 hete már engem is elkezdett zárolgatni a rendszer, de kb 1 hete megszűnt a zavar az erőben (vagy biztos csak töröltem közben 5-10 felesleges várost...). Lehet túlságosan tenyérbemászóra sikerültem, de azért csak úgy érdekelne, hogy a "Ahogy az minden frissítésnél lenni szokott, jó néhány hibát javítottunk, többek között a következőket" pontosan mire utal a 22. osztagméretes dolgon kívül.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Jól érzékelem, hogy ki lett javítva az a véleményem szerint nyilvánvaló fejlesztői hiba, ami a hivatalos Elvenaros álláspont szerint egy tök jó rendszer ami a push visszaszorítására lett kitalálva, de azokat a játékosokat is zárolta, akik nem 5-10 várossal pusholják 1 városukat, hanem csak túl jól vadásznak?
Nagyjából 2-3 hete már engem is elkezdett zárolgatni a rendszer, de kb 1 hete megszűnt a zavar az erőben (vagy biztos csak töröltem közben 5-10 felesleges várost...). Lehet túlságosan tenyérbemászóra sikerültem, de azért csak úgy érdekelne, hogy a "Ahogy az minden frissítésnél lenni szokott, jó néhány hibát javítottunk, többek között a következőket" pontosan mire utal a 22. osztagméretes dolgon kívül.

Szia!

Nem változott a rendszerben semmi, csupán az idő telik, ahogy azt anno kihangsúlyoztuk. :)
Kisebb, háttérbeli dolgokat kell ezek alatt érteni, pl. más országok fordítási hibái, következő események és funkciók előkészítése, optimalizálás gyengébb hardverrel rendelkező mobiloknál. Csupa olyan kisebb módosítás, ami egy átalagos játékosnak nem érdekes vagy csak később lesz az, a fejlesztők pedig 'előkészítik' hozzá a terepet.
 
Fent