• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.148

MesterAlma13

Erős harcos
de jó hogy erre nem kell új Topicot nyitnom "A még nem kikutatott ősi csodák leírásai mostantól újra elérhetőek."
baromira hiányzik, mivel így szoktam megnézni mely csodákat fogom letenni és minimum meddig fogom azokat fejleszteni - egyszerűbb mint mindig a netre menni ha kíváncsi vagyok rá
 

Hjanos

Tag
Sziasztok! Nekem ez nem annyira tetszik.........."Az értesítés lista mostantól az elmúlt 5 nap értesítéseit, maximum 500 értesítést fog mutatni" ......55 oldal értesítést nézek át plusz a térképen lévők ......kicsit /nagyon elfárad a kezem a sok kattintástól....+ időben sem mindegy.... .o_O "Egy másik újítás, hogy mostantól az egyes értesítések fajtáira is lehet szűrni." ..ha szűröm akkor is 34 oldal értesítést kell átnézni + a térkép+ idő;)
 

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok! Nekem ez nem annyira tetszik.........."Az értesítés lista mostantól az elmúlt 5 nap értesítéseit, maximum 500 értesítést fog mutatni" ......55 oldal értesítést nézek át plusz a térképen lévők ......kicsit /nagyon elfárad a kezem a sok kattintástól....+ időben sem mindegy.... .o_O "Egy másik újítás, hogy mostantól az egyes értesítések fajtáira is lehet szűrni." ..ha szűröm akkor is 34 oldal értesítést kell átnézni + a térkép+ idő;)
szia, itt neked akkor nem változik semmi, csak lehetőséged lesz több napra visszanézni - de nem kötelező
lehetőséged lesz pacsira szűrni - de nem kötelező
és hát így lehetőséged lesz egyszerűbben pacsizni és többet - de nem kötelező
ez tipikusan az a fejlesztés, ami opcionális, nem változtat az eddigi lehetőségeiden csak kibővíti azt, ami azt is jelenti, hogy sokunkat majd magával ránt és csináljuk a többet .-)
üdv, Alma
 

Amarie

Újonc
Sziasztok. Tetszik az értesítő újítás, jó, hogy a piacolást szűrni lehet. Valóban többet kell lapozni, a pacsizáshoz,- ha akarom-, de még mindig gyorsabb mintha minden szomszédolást a térképen keresztül kéne végrehajtani. Üdv. Amarie.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok. Tetszik az értesítő újítás, jó, hogy a piacolást szűrni lehet. Valóban többet kell lapozni, a pacsizáshoz,- ha akarom-, de még mindig gyorsabb mintha minden szomszédolást a térképen keresztül kéne végrehajtani. Üdv. Amarie.
azt tény, gyorsabb... kérdés Mobilra mikor jön ki
 
Fent