• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.147

Ferenc99

Erős harcos
Örülök az ujjitasoknak de a runak TP vé alakítása még mindig nincs ? Vagy elkerülte a figyelmemet ?
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Örülök az ujjitasoknak de a runak TP vé alakítása még mindig nincs ? Vagy elkerülte a figyelmemet ?

Szia!

Jelenleg még csak béta és a nemzetközi szerveren érhető el.
Pontos megjelenési dátumunk nincsen, de fontos megjegyezni, hogy nem kell 2 hetet várni rá, mivel bármelyik pillanatban bekapcsolható a fejlesztők által. :)
 

Dallas1975

Felderítő
Kedves készítők : ( bár ezt úgy se olvassátok ) :)

Több mint 400000 évvel (kb.) a tűzgyújtás feltalálása után végre egy mozdulattal lehet szüretelni a kalandba :p

Régebbi fórumozókat kérdeznék : ez vajon hányszor volt feldobva mint ötlet ,és hányszor lett elutasítva (erősen mellébeszélés szagú indokkal) :)
Az arkan maradéknál is működni fog a dolog ? amikor begyűjtők egy akár 43 értékűt azt is többnek fogja mérni ? Hiszen barkácsnál se vész el a pont ha elértük a 100 pontot
Kérések száma a készítők felé régebben :
1 : 1-50-ig
2 : 51-100-ig
3 : 100-végtelen

Én a kettesre szavazok igy látatlanba
:)


Anno ez is hozzájárult hogy egy kicsit elment a kedvem az aktívabb kalandtól ,amikor az ember egy álmos-figyelmetlen-rutinból mozdulattal letarolt 40 műhelyt és kapott 1 KOVÁCSOT :)
 
Utoljára szerkesztve:

Dallas1975

Felderítő
Szia!

Jelenleg még csak béta és a nemzetközi szerveren érhető el.
Pontos megjelenési dátumunk nincsen, de fontos megjegyezni, hogy nem kell 2 hetet várni rá, mivel bármelyik pillanatban bekapcsolható a fejlesztők által. :)

Üdv.

Ezt nagyon várom ,bár még nem néztem utána hogy miként működik ,de biztos jó :)
 

Rikari

Veterán
Örülök a várható frissítésnek, főként a fegyvertárak párhuzamos indításának. A kalandos szüretelő és résztvevőszámláló nagy előrelépés a testvériségi kalandok történetében. Most visszagondoltam a múltra, amikor számolva szedegettük a termeléseket, pályákról számoltuk le ki van már bent és ki nincs a térképen... aztán valami zavar támadt és kezdtem újra, beleszedtem abba amibe nem kellett volna...hát igen voltak mókák és idegbajok. Nos ennek is vége, mert jön a reform, mely megmagyarázza azt is, hogy a menetrendből most kimaradt a kaland. Dolgoztak rajta, hogyan lehet gyorsabb és kényelmesebb a játékosoknak. Vajon a jutalmazása is megváltozik? :)
 

Dallas1975

Felderítő
Örülök a várható frissítésnek, főként a fegyvertárak párhuzamos indításának. A kalandos szüretelő és résztvevőszámláló nagy előrelépés a testvériségi kalandok történetében. Most visszagondoltam a múltra, amikor számolva szedegettük a termeléseket, pályákról számoltuk le ki van már bent és ki nincs a térképen... aztán valami zavar támadt és kezdtem újra, beleszedtem abba amibe nem kellett volna...hát igen voltak mókák és idegbajok. Nos ennek is vége, mert jön a reform, mely megmagyarázza azt is, hogy a menetrendből most kimaradt a kaland. Dolgoztak rajta, hogyan lehet gyorsabb és kényelmesebb a játékosoknak. Vajon a jutalmazása is megváltozik? :)

Én örültem az elmúlt kalandoknál a 20 db 1 perces gyorsítónak ,be is fektettem a főépület fejlesztésbe ( 72h ) , mire végeztem el is szaladt 1 perc . :)
 

GreenKnight

Veterán
Annak van valami különösebb oka, hogy fegyvertárakat a számokkal nem lehet egyszerre indítani? Annak ellenére, hogy az egyszerre történő számos indítás a műhelyeknél és a manuknál gond nélkül működik.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Annak van valami különösebb oka, hogy fegyvertárakat a számokkal nem lehet egyszerre indítani? Annak ellenére, hogy az egyszerre történő számos indítás a műhelyeknél és a manuknál gond nélkül működik.

Szia!

Köszi a jelzést, továbbítottam, természetesen hibának tűnik.
 

nlstemplar

Veterán
A bejelentésben szerepel ez a mondat.
" A három recept mostantól elérhető a 3. barkácsolási pozícióban. "

Mit jelent a 3. barkácsolási pozíció?
 

Tessaiga

Erős harcos
Holló!
Hát bevezetésre került, bekapcsolták a rúnás fejlesztést.

Hol olvashatok róla?
Többek között a tegnapi roham kapcsán érdekelne pár dolog.
1. Most tényleg csak abba a csodába tehető, amihez való? Ugye azokat dobálná be az ember, amik nem kellenek. Így megint ezt nyerheti az ember... nem folytatom.
2. Kinek, milyen esetben mekkora a limit? És kit, mire, és számszerűen mennyire korlátoz? Ennél tisztábban nem tudok kérdezni, mert nagy a vekengés, és elég káoszos a bejövő infó. És nem is igazán értem. Valamiféle push korlátozásnak tűnik, de nem tudnám visszaadni a lényeget. Valami olyasmi jött le, hogy pár perc alatt több ezer tp került sok emberhez, és amíg nem adnak azok is másnak, addig nem kaphatnak többet, nem tudják folytatni a pakolást, váltást hozzájuk. Ráadásul elég nagyok a limit különbségek. Valakinél 1300 körül, valaki meg 1800-at simán rakott (egybe). Ezt az egészet még talán érteném is, de úgy tűnik csak ezt a rúnás dolgot nézi, bármilyen más tp adásnál (akár több ezer) nem számol vele. Plusz erre nincs semmiféle kijelzés, hogy kb. mikor van nullán az ember, vagy bármi más. Tp lánc menne mellette, de így nagy lett a káosz.

A másik fele, hogy megint bevezettek valamit, amiről eddig nem láttam leírást. Felfordították megint a világot.
És köszönöm, nem kell a bétát emlegetni, nem ott játszom.

És imádnám, ha ezek is bekerülnének változás jegyzékbe, mert pár hónapja megmókolták a bajnoki és torony testvériségi átlépések szabályait menet közben, aztán mindenki csak pislogott.

Előre is köszi!
 
Utoljára szerkesztve:

Tessaiga

Erős harcos
Írtam rúnásra is, de van ami abba a témába elméletben nem fér bele, így ide.
A kalandos dolognak még örülnék is bár nem tudom ezen mi telik 3 hónapba most már. Mindegy is. És ismét felmerül a kérdés, hogy mit is jelent, hogy beszámolja a következőre. Egyrészt, ha húzza az ember, akkor mi lesz, másrészt pl. Zsák arany. 1 arany hiányzik a plecsnihez, behúzok 1 milliós tételt szakadékból, akkor mi lesz? Sok kilences megy a következőbe, vagy csak 1 a jelenlegibe?

Más. Beszélgetve csapattársakkal, dög unalmas a sok event, kaland. Kis nyugi kellene. Legalább évente 1-2 hónap. Sajnos nagyon car épületeket lehet nyerni. Mind napiban (újrasorsolás is szánalom, 10 rerollból 3-4 -ből ad be.), mind fődíjban. Ez utóbbi, végre együttes volt, de nagyon nagy, és kétes a használhatósága, nem mellesleg muszáj volt az első épület darabba egységtermelést tenni?! Eleve túl nagyocska, nagyon gondolkodtató a szett, plusz elhiszem, hogy innonál, csak vegyes build létezik, de van tisztán árus, mint én is. Bár régi eventek miatt van egy 4es barakk, mert miért is lehetne lebontani, foglalja csak a helyet. :p Szóval a 2 3 órás T1 termelést sem csináltam már meg, valahol a küldetéssor elején.

Egyébként mikor fog kikerülni a küldetésekből a vegyél tp-t című? Vagy legalább lenne b verzió! (Van határa annak is, minden eventen többször kell teljesíteni)

Ezzel kapcsolatban a liga egy vicc, alulról esetleg az ezüst. Miért is?! Jah tudom. Kaszinó!

Üdv! :)
 

Lexya

Újonc
Tetszenek az újítások. A runással kapcsolatban viszont lenne egy megjegyzésem. Nem lehetne, hogy rúnát csak tesósági berkekben belül lehessen felhasználni? Eddig is voltak betolakodók, de az 1-5 ponttal ha valaki tényleg aktív volt és figyelt, akkor ki lehetett túrni. De a runákkal nagyon pofátlanok egyes játékosok. Hiába figyelek, hogy tesóságon belül vigyék a ládákat, jön egy idegen berak 2-3 rúnát, és már nehogy ki nem túrható, de egyből a legnagyobb ládát viszi, ha ki voltak számolva a pontok, de egy alacsonyabb szinten levő csodában még akkor is, ha nem volt kiszámolva. De ha már közel be van telve egy csoda, és hiányzik 90 pont a végéhez, a legtöbbet bepakolt tesó 80 pontot tett, jön valaki, belök 6 rúnát és kész, viszi a ládát. Nem ezért működtetünk és használjuk lelkesen a tp láncot. Ez így egyáltalán nem etikus.
 

Imre2

Újonc
Miért tilt le egyes játékosoknál hogy TP-t tegyek a csodájába (bármelyikbe), még az üres be sem engedi. Jöjjek vissza később! üzenet van pirossal és másnap sem tudok annál betenni. Mi a baj?
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Miért tilt le egyes játékosoknál hogy TP-t tegyek a csodájába (bármelyikbe), még az üres be sem engedi. Jöjjek vissza később! üzenet van pirossal és másnap sem tudok annál betenni. Mi a baj?
Fentebb és másik topicban írták, ez akkor fordul elő, ha az illető sok pontot kap és nem ad vissza
 

Dallas1975

Felderítő
A sok városos csalások miatt van gondolom a letiltás ,mert milyen érdekes amikor mi csináltuk hárman négyen "ész" nélkül valahogy nem akart lekorlátozni ,a csalók meg most is fognak tolni , csak 5 nap alatt.... erről ennyit....
és ne akarjon meggyőzni senki hogy nemmm, nemmm DE :)
 

Dallas1975

Felderítő
Üdv.

Nem panaszkodni akarok de szerintetek nem túl drága a barkács egységvisszaállítás ? 1 db 50 %-os 1300 és 6 , bár etetve a 15 varázspor nemrossz, én kb. úgy "képzeltem" hogy 3 db lenne ennyi :)
 

DavidofBerg

Felderítő
Nekem tetszenek az újítások! Eléggé felpörgette főleg az ősi csodák építését. A kalandot is várom, h milyen lesz
 
Fent