• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.142

Vica967

Újonc
Szeretném megkérdezni, ha valaki szeretne régi szomszédja közelébe kerülni van-e lehetőség rá?
 

Melkor

Tapasztalt építő
amúgy én nem kaptam értesítést hogy át lettem volna helyezve és ránézésre maradtam is, kb a városhelyen 30-50% a üres körülöttem - még nem tudom a maradék ember mennyire aktív
 

MesterAlma13

Erős harcos
Szeretném megkérdezni, ha valaki szeretne régi szomszédja közelébe kerülni van-e lehetőség rá?
én is igényelnék hasonlót, ötletem is lenne: lehetne beállítani a testvériség mellett barátokat is, és az automatika úgy mozgatna, hogy mindig egymást felfedezettjei maradnánk - max szintén 25 játékos
Persze biztosan van ennél 100-szor jobb ötlet is, de kéne kezdeményezni, mert voltak olyan piacosok, akikkel a piacolás mellett baromi jól össze is bratyiztunk, és jó lett volna együtt mozogni egymás közelében
Alma
 

DavidofBerg

Felderítő
Azt nem tudom, h a szomszédaimmal együtt lettünk.e mozgatva, de az tuti, h nagyon jó új szomszédokat kaptam! Végre rengeteg normális árú van a piacon, és végre a tekercseimnek is van értéke. A részemről nagyon jó volt ez az mozgatás
 

Jani011

Újonc
Ez azért van mert egy pár ember nem tudta kivenni azt a nyomorult pipát. Inkább nekiáll siránkozni, hogy átlett helyezve. Pedig csak egy klikk és kész. Na mindegy így az is ment aki nem akart.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Örömmel támogatom javaslatod.
Köszönöm, amint lesz időm összefoglalom, és felteszem, aztán meglátjuk, mit szólnak hozzá a többiek
véleményem szerint egyébként kellett ez a mostani áthelyezés, mivel még nem volt kiforrva a rendszer, és most javítottak ezen egy huszárvágással, de még így is maradtak hiányosságok
valószínűleg mindenki jól járt, kivéve az elvesztett ismerettségeket
 

Tessaiga

Erős harcos
Holló! Nekem lenne ezzel kapcsolatban egy kis problémám. Én sem szeretem, ha random dobálgat, így első áthelyezés után azonnal tiltottam ezt a funkciót. (Pár éve) Először is voltak befektetéseim csodákba a szomszédoknál. Jelen állás szerint párat elbukhatok, mert tudja a fene, hogy kiknél volt. Kellene egy lista, hogy kik voltak a szomszédaim, hogy kizárólag pc-n ;( ellátogathassak mindhez, hogy befejezhessem a tp/rúna gyűjtést, ahol kell. Legalábbis, csinálhassak egy szűkebb listát, hogy kikhez kell időnként ellátogatnom. Előre is köszi!

Egyébként nem tudom mi alapján rendezget, mert hasonlóan, mint volt, jobbra tőlem arany tenger van. Ezt csak azért írom le, mert biztos sok aktív tag van, de évek távlatából, napi többszöri belépegetésekkel is egy városokkal teli gócpont szélére kerülök?! Azért ez furcsa. Persze van előnye is. Egyszerűbb az aranyakat besöpörni, mivel kevesen viszonozták a napi pacsit, így sok alapanyag sosem jött.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Holló! Nekem lenne ezzel kapcsolatban egy kis problémám. Én sem szeretem, ha random dobálgat, így első áthelyezés után azonnal tiltottam ezt a funkciót. (Pár éve) Először is voltak befektetéseim csodákba a szomszédoknál. Jelen állás szerint párat elbukhatok, mert tudja a fene, hogy kiknél volt. Kellene egy lista, hogy kik voltak a szomszédaim, hogy kizárólag pc-n ;( ellátogathassak mindhez, hogy befejezhessem a tp/rúna gyűjtést, ahol kell. Legalábbis, csinálhassak egy szűkebb listát, hogy kikhez kell időnként ellátogatnom. Előre is köszi!

Egyébként nem tudom mi alapján rendezget, mert hasonlóan, mint volt, jobbra tőlem arany tenger van. Ezt csak azért írom le, mert biztos sok aktív tag van, de évek távlatából, napi többszöri belépegetésekkel is egy városokkal teli gócpont szélére kerülök?! Azért ez furcsa. Persze van előnye is. Egyszerűbb az aranyakat besöpörni, mivel kevesen viszonozták a napi pacsit, így sok alapanyag sosem jött.
akkor ez is egy hiányosság, hogy aki pl előnytelen helyre került, az jelezhesse valahol, aztán egy hamarosan inaktívvá váló játékos helyre átpakolják
 

Sz7lvia

Újonc
Magyarázat: jobb kereskedési hálózatot minden játékosnak. Érdekes. Mióta át lettem helyezve, csak 0 csillagos ajánlatok vannak a piacon. Köszönjük, jó döntést volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Luciferia

Újonc
Kedves Elfek és Emberek,

Itt lehet kibeszélni a legújabb 1.142-es frissítést.

Üdvözlettel,
Az Elvenar Csapata
Egyszerűen kitolásnak érzem, hogy átpakolták a városomat. Nagyon jó kapcsolatok alakultak ki a régi helyemen a szomszédokkal, nem véletlenül vettem ki a pipát, hogy ne helyezzenek át. Az, hogy egyszerűen megszüntették ezt a funkciót, és pár napra rá áthelyeztrek, igencsak elvette a játékkedvemet. Ráadásul mind a 3 szerveren (bétán is) kb. 1 héten belül helyeztek át. Se időm, se energiám most 3 szerveren ismerkedni az új szomszédokkal. Gondolkodom rajta, hogy van-e értelme olyan játékkal játszanom, ahol ilyen durván belenyúlnak a játékomba, és elrontják azt.
 

Polett

Újonc
Egyszerűen kitolásnak érzem, hogy átpakolták a városomat. Nagyon jó kapcsolatok alakultak ki a régi helyemen a szomszédokkal, nem véletlenül vettem ki a pipát, hogy ne helyezzenek át. Az, hogy egyszerűen megszüntették ezt a funkciót, és pár napra rá áthelyeztrek, igencsak elvette a játékkedvemet. Ráadásul mind a 3 szerveren (bétán is) kb. 1 héten belül helyeztek át. Se időm, se energiám most 3 szerveren ismerkedni az új szomszédokkal. Gondolkodom rajta, hogy van-e értelme olyan játékkal játszanom, ahol ilyen durván belenyúlnak a játékomba, és elrontják azt.

Teljesen egyetértek veled.
 

molly72

Újonc
Sziasztok !
Egyáltalán nem örülök neki , szomszédaimmal jó kapcsolat volt... Piacon semmi.. Régi társakkal lehetett piacozni , ismerkedni.. Nem tudom minek kellett ekkora hibát csinálni... Szeretnék vissza kerülni ahol voltam ... Olyan helyre is kerültem ahol nem is játszanak .. ( de poénos akik pakoltak ) -
El tudjátok rontani a játékot ezt sikerült .. GRATULÁLOK !!!! UI : Nem biztos,hogy így maradok ...
 

Tessaiga

Erős harcos
nem véletlenül vettem ki a pipát
És pont erről akartam én is vekengeni még egy kicsit. :D Minimum előre kellett volna szólni a játékban is. Mert megértem, hogy kell valami, de nem szó nélkül. Fórumot, és egyebeket meg ritkán nézek, ezt ne is mondja senki, hogy pedig ott volt. És hasonlatosak az ajánlatok is. Tele van 0 csillagossal... A csodák szintjei, ahonnan szerezhetnék tp-t/rúnát, az eddig megnézetteknél (pont fele), nagyon alacsonyak. :(
 

BLERO

Felderítő
Ez azért van mert egy pár ember nem tudta kivenni azt a nyomorult pipát. Inkább nekiáll siránkozni, hogy átlett helyezve. Pedig csak egy klikk és kész. Na mindegy így az is ment aki nem akart.
Ez a kijelentésed azért sántít...
Tudod, sokan vannak akik mobilon játszanak, ott ez az opció nincs is meg, nem állítható, így nincs beleszólása az illetőnek...
Alapból a rendszer pipált, aztán repült...
Talán szerencsésebb lett volna egy bejelentés, hogy Elvtársak, 1 hét múlva költözés! Minden marhaság is megjelenik a hírharsonán, a fontos infok mellett persze, ez is elfért volna. Ez már így marad, a többi történelem...
Szerintem mindenki követett már el a játékban olyan hibát, amire fogta a fejét... hát ez is ilyen lett.
Az valóban jó ötlet lenne, ha a régi kapcsolatok megmaradhatnának, a akár ideiglenesen, a megkezdett ügyletek lezárásáig, pl.
Szerintem a csodákba fektetett tpk nem vesznek el, ha fejleszti őket a tulaj, a rúnákat megkapjuk, de ezt majd a Staff megerősíti/megcáfolja.
Tudom, hogy dühítő, ha a befektetett energia a saját hibánkon kívül nem térül meg, de ez még mindig csak játék, mondom ezt úgy, hogy én is kiakadtam, és "picsogtam" rendesen.
Rengeteg hibája van a rendszernek, és sokszor rossz döntésekkel rontanak a helyzeten, de minddenkinek sosem fog megfelelni egy rendszer sem, azt még nem találták fel.
Mindenki belátása szerint megy, vagy marad, DE EZ AKKOR IS CSAK EGY JÁTÉK!

Bocs, hogy hosszú voltam...

Bleró
 

molly72

Újonc
Ez a kijelentésed azért sántít...
Tudod, sokan vannak akik mobilon játszanak, ott ez az opció nincs is meg, nem állítható, így nincs beleszólása az illetőnek...
Alapból a rendszer pipált, aztán repült...
Talán szerencsésebb lett volna egy bejelentés, hogy Elvtársak, 1 hét múlva költözés! Minden marhaság is megjelenik a hírharsonán, a fontos infok mellett persze, ez is elfért volna. Ez már így marad, a többi történelem...
Szerintem mindenki követett már el a játékban olyan hibát, amire fogta a fejét... hát ez is ilyen lett.
Az valóban jó ötlet lenne, ha a régi kapcsolatok megmaradhatnának, a akár ideiglenesen, a megkezdett ügyletek lezárásáig, pl.
Szerintem a csodákba fektetett tpk nem vesznek el, ha fejleszti őket a tulaj, a rúnákat megkapjuk, de ezt majd a Staff megerősíti/megcáfolja.
Tudom, hogy dühítő, ha a befektetett energia a saját hibánkon kívül nem térül meg, de ez még mindig csak játék, mondom ezt úgy, hogy én is kiakadtam, és "picsogtam" rendesen.
Rengeteg hibája van a rendszernek, és sokszor rossz döntésekkel rontanak a helyzeten, de minddenkinek sosem fog megfelelni egy rendszer sem, azt még nem találták fel.
Mindenki belátása szerint megy, vagy marad, DE EZ AKKOR IS CSAK EGY JÁTÉK!

Bocs, hogy hosszú voltam...

Bleró
 

Ivin

Újonc
Kedves Elfek és Emberek,

Itt lehet kibeszélni a legújabb 1.142-es frissítést.

Üdvözlettel,
Az Elvenar Csapata

Üdv!

A városom környékén, a felfedezett világomban, most 61 város eltűnt, se régi, se új város. Nem hinném, hogy ettől jobban fog működni a kereskedelem. És ahova befektettem az ősi csodákba ott sem tudom nyomonkövetni, hogy kell-e még tp-t beraknom, úgy veszíthetem el a jutalmat, hogy semmit nem tehetek. Én nem látom az ázhelyezések pozitív oldalát. Talán az áthelyezések előtt kellett volna fórumot indítani, és megtudni, mi a játékosok véleménye egy ilyen mindent átfogó áthelyezésről, elvégre a játék a játékosokért van. Vagy nem?

Üdv!
Ivin
 
Utoljára szerkesztve:
Fent