• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.124

ElfSusa

Erős harcos
Főnixereklye - Javítottunk egy hibát, mely az ereklyék barkácsolásánál lépett fel, amikor a barkácsolás vissza lett vonva, az ereklyék száma néha nem megfelelő értéket mutatott az akadémián.
Ez mit is jelent?
 

ElfSusa

Erős harcos
Kérlek bocsáss meg, nem kukacoskodni akarok csak azt nem értem amivel kezdődik a mondat. Főnixereklye....nem is emlékszem rá, hogy mikor volt utoljára barkácsolható talán húsvétkor? Nézd el nekem, ha butaságokat kérdezek, csak kissé úgy érzem, mintha lemaradtam volna valamiről...
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Főnixereklyével volt ez a probléma tudtommal. :)
Nincs odaírva, hogy ez mostani talált hiba lenne, csak annyi, hogy most került javításra és hogy elsősorban a Főnixereklyénél lehetett ez hiba.
 

DeletedUser

Vendég
A bétán megleltem a választ a főnix ereklye kérdésre. Elindult az új főnix event, és ott olvastam, hogy barkácsolható lesz
Érdemes lesz többször felmenni a bétára. Ma egy Stonehenge alapot dobott az akadémia. Régóta nem láttam már.
Köszönjük szépen az információt amit hoztál ! :)
 
Fent