• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.123

DavidofBerg

Felderítő
Azt kell mondjam, h nekem ez tűnik idáig a legjobb változásoknak! Az Androidos verzióról mondom ezt, m azt használom a legtöbbet. Tetszik, h külön meg lehet nézni az árukat (állandó, vendégek), csak úgy, mint az asztali verziónál. Annak is örülök, h végre megint nem kell törölgetnem azokat a leveleket, amiket egyszer már kitöröltem, de írnak bele (itt a TP-láncokról beszélek). Az is nagyon jó, h végre látom, mennyi térképem, vízióporom, tekercsem, ilyenek vannak raktáron. Viszont a Discovered Resources és a Crafting Resources nem került lefordításra. Nagyon szuper lett, gratulálok!
 

Putyika

Veterán
Végre bármikor meg tudom nézni, hogy mennyi tervrajzom van. :cool:
Szuper fejlesztés az új gomb a mobil verzión, köszönjük! :)
ez hol nincs lefordítva?
Mobilon, a most bevezetett gombnál, ami a készleteket mutatja. A fordítás hiánya mellett a másik pici probléma vele, hogy a kr-t nullának jelzi. De azért így is az egyik legjobb új funkció mostanában....ezek pedig majd javítva lesznek. ;)
 

DavidofBerg

Felderítő
Végre bármikor meg tudom nézni, hogy mennyi tervrajzom van. :cool:
Szuper fejlesztés az új gomb a mobil verzión, köszönjük! :)

Mobilon, a most bevezetett gombnál, ami a készleteket mutatja. A fordítás hiánya mellett a másik pici probléma vele, hogy a kr-t nullának jelzi. De azért így is az egyik legjobb új funkció mostanában....ezek pedig majd javítva lesznek. ;)
És tényleg 0-nak írja, pedig van belőle pár.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Igen, a királyi restaurációk hibás értéket mutat, mindenkinek 0-át. :)

A fordítás továbbküldve, köszi. :)
 

Deathfolk

Veterán
"Épületek - A Varázslók kunyhójában most már rendesen át lehet állítani a termelést. "

Ezt az épületet mikor hol lehetett megszerezni? 2,5 éve játszok de nem találkoztam vele...
 

MoonlightAnnis

Felderítő
Végre bármikor meg tudom nézni, hogy mennyi tervrajzom van. :cool:
Szuper fejlesztés az új gomb a mobil verzión, köszönjük! :)

Mobilon, a most bevezetett gombnál, ami a készleteket mutatja. A fordítás hiánya mellett a másik pici probléma vele, hogy a kr-t nullának jelzi. De azért így is az egyik legjobb új funkció mostanában....ezek pedig majd javítva lesznek. ;)
Mobilon a királyi r-t már nem is jelzi. Ez is egy fajta hibajavítási módszertan....
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Én mindig hadilábon állok a nevekkel. Egy képet tudnál adni róla? Mármint a varázslók kunyhójáról. Köszi :)

varazslok_kunyhoja.png
 

Deleted User - 848869411

Vendég
Csak érdeklődnék, hogy PC-n mikor lesz ilyen lehetőség? Vagy csak elkerülte a figyelmemet?
Kedves Picipitta!
Ha a varázslók kunyhójára gondolsz akkor decemberben volt megvehető egy csomagban, de előtted való hozzászólásban @Simple leírja nagyon szépen hogy ha jól tudja fejezet váltáskor is megjelenik és meg lehet venni.
Üdvözlettel
 
Fent