• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.113

Deleted User - 204368

Vendég
tetszik h ezzel a megoldással csökkentették a barna macik erejét így kiegyensúlyozottabb lett a játék
 
Jöttem én is koccintani, bár az örömöm nem felhőtlen. Titkon reméltem, hogy kiegyensúlyozzák a seregek tulajdonságait, mielőtt az élő szervert eléri a változás. Míg az emberi faj 2 erős mágust tud gyártani egyszerre az elfek csak egyet, mert a kaszárnyában gyártható csak ágyútölteléknek jó :(
 

DeletedUser4726

Vendég
Sziasztok! Hamár szóbajöttek a gyártható egységek, lenne egy kérdésem. Mi a külömbség, és hol látható, a külömböző helyen gyártott, azonos típúsú egységek között? (csak autoharcolok). Ránézésre(csillagok alapján) a kaszárnyás egységek 1-2kivételtől eltekintve mindenben verik a többit. Ha így van, mi értelme a többinek? Viszont ha ez nem így van, az hol látszik, illetve a csillagok mért nem azt mutatják? Köszönöm, Melinor.
 

Calyr

Veterán
Sziasztok! Hamár szóbajöttek a gyártható egységek, lenne egy kérdésem. Mi a külömbség, és hol látható, a külömböző helyen gyártott, azonos típúsú egységek között? (csak autoharcolok). Ránézésre(csillagok alapján) a kaszárnyás egységek 1-2kivételtől eltekintve mindenben verik a többit. Ha így van, mi értelme a többinek? Viszont ha ez nem így van, az hol látszik, illetve a csillagok mért nem azt mutatják? Köszönöm, Melinor.
Óriási különbségeik vannak, és úgy általában messze nem a kaszárnyások a legjobbak. A mobilos verzióban ez sajnos nem látszik, próbáld megnézni számítógépen vagy weben visszakeresve (a csillagok vajmi keveset számítanak a kezdeményezőérték, lépés szám, támadás, sebzés, életerőpont + spec képességek mellett).
 

bere007

Veterán
tetszik h ezzel a megoldással csökkentették a barna macik erejét így kiegyensúlyozottabb lett a játék

Ezzel szerintem nem lett csökkentve az ereje, sőt... Csak annyi különbség lesz, hogy aki aratáskor eteti, annak több kajája fogy majd és kalapácsból meg mindenkinek több kell majd. Akik tele vannak kalapács áldásokkal, nekik könnyebb lesz, akik viszont szinte napról napra élnek, semmi változást nem jelent, mert hiába tudják ezentúl párhuzamba csinálni, ha nincs miből. Akik át tudják szervezni a városukat úgy, hogy kevesebb manu és több műhely is elég legyen a haladásukhoz, azok fognak ebből igazán profitálni. Akik ezt nem tudják megtenni, nekik ez nem oszt, nem szoroz. Márpedig akik faj közbe vannak és főleg a végén, ahol horror mennyiségű érző kell ott nem nagyon lehet megengedni ezt a luxust.
 

Calyr

Veterán
Ezzel szerintem nem lett csökkentve az ereje, sőt... Csak annyi különbség lesz, hogy aki aratáskor eteti, annak több kajája fogy majd és kalapácsból meg mindenkinek több kell majd. Akik tele vannak kalapács áldásokkal, nekik könnyebb lesz, akik viszont szinte napról napra élnek, semmi változást nem jelent, mert hiába tudják ezentúl párhuzamba csinálni, ha nincs miből. Akik át tudják szervezni a városukat úgy, hogy kevesebb manu és több műhely is elég legyen a haladásukhoz, azok fognak ebből igazán profitálni. Akik ezt nem tudják megtenni, nekik ez nem oszt, nem szoroz. Márpedig akik faj közbe vannak és főleg a végén, ahol horror mennyiségű érző kell ott nem nagyon lehet megengedni ezt a luxust.
Maximálisan egyetértve ezzel még egy meglátás - ezzel jelentősen felértékelődnek a varázsműhelyek is. A 16. kor végére óriási a termelésbéli különbség, aki teheti, mindenképpen cserélje le a hagyományosakat, ég és föld a kettő.
 

Deleted User - 204368

Vendég
@bere007 mondjuk azt nem kalkuláltam bele h mikor megeteted a macit akkor egyszerre3 műhely fog termelni is... így valóban hülyeség az egész. én csak arra gondoltam h idáig nekem 2-3 naponta kellett etetnem h maxoljam a hasznot és így el fog fogyni a tápod h szinte naponta tudsz etetni. de most már így semmit nem vesztett a maci h rájöttem erre az összefüggésre
 

bere007

Veterán
@bere007 mondjuk azt nem kalkuláltam bele h mikor megeteted a macit akkor egyszerre3 műhely fog termelni is... így valóban hülyeség az egész. én csak arra gondoltam h idáig nekem 2-3 naponta kellett etetnem h maxoljam a hasznot és így el fog fogyni a tápod h szinte naponta tudsz etetni. de most már így semmit nem vesztett a maci h rájöttem erre az összefüggésre

Akkor még szerencse, hogy rájöttél erre az összefüggésre...

Azt nem mondanám, hogy semmi értelme, hülyeségnek meg főleg nem nevezném... mivel így 3x annyi egységet tudsz termelni és ha mindenhol megy, lehetséges hogy sokkal ritkábban kell majd etetni, mivel elég lesz az is ami többleted így keletkezik. És ha így nézzük a dolgot, akkor némileg igaz lesz az, hogy nem lesz akkora jelentősége a medvének. Legalábbis addig, amíg nem ér ide az új bajnoki, mivel ezt a nagyobb termelést ahhoz tervezték. Azt meg majd megtudjuk, ha megkapjuk.
 
Fent