• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.112

Putyika

Veterán
A Bajnokságokon a Testvériség előrehaladása és a Tartományok áttekintése ablak egyesítésre került, így mostantól könnyen elérhető a fülek közötti váltással.
Ez azt jelenti, hogy mostantól, ha a világtérképen rákattintok a bajnokság ikonjára, akkor még egy plusz kattintásra szükségem lesz, hogy elérjem a tartomány áttekintőt?
 

Syntex

Ex-Csapattag
A Bajnokságokon a Testvériség előrehaladása és a Tartományok áttekintése ablak egyesítésre került, így mostantól könnyen elérhető a fülek közötti váltással.
Ez azt jelenti, hogy mostantól, ha a világtérképen rákattintok a bajnokság ikonjára, akkor még egy plusz kattintásra szükségem lesz, hogy elérjem a tartomány áttekintőt?
Nem, ha a világtérképen a bajnokság ikonra kattintasz, akkor egyből, a tartományok áttekintő ablaka fog megjelenni.
 

DeletedUser5848

Vendég
Sziasztok ! :)

Az akadémián a gyártási költségek kiegyensúlyozása azt takarja hogy a fagyott lángok és a kódexek nem annyiba fognak kerülni mint a nagyobb gyorsítók ? A módosítás ériti esetleg a gyártási időket is ? :)
Lávakódexet és Sellők paradicsama alapot régen nem láttam már. Még vannak ugye ? Előre is kösznöm szépen.
Lelkes vagyok mert 500 gyémántot nyertem. :) Próbaképpen gyorsítókkal mindent legyártottam a listáról. Azt hittem, bead egy másikat. Sajnos órákig vártam és néztem az 5 pipát. :)
 
Fent