• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.111

Mihaszna

Veterán
" A Végtelenség Tornya számára a normál és Prémium Bővítések hatása a nehézség kiszámolásában csökkentve lett. A Prémium Bővítések hatása a normál Bővítésekénél is jobban csökkentve lett. "

Elnézést, de ezt nem értem. Milyen bővítések, és milyen prémium? :rolleyes:
 

Wiccara

Veterán
Milyen bővítések, és milyen prémium
Szia, itt a szerző arra gondolhatott, hogy a torony nehézsége sok tényezőből adódik össze.
Az egyik ilyen, hogy ki hány bővítést ért el. Prémium bővítés esetében a gyémánton vásárolt területre gondolnék.
A változtatás jogát fenntartom ;)

W.
 

Mihaszna

Veterán
Szia, itt a szerző arra gondolhatott, hogy a torony nehézsége sok tényezőből adódik össze.
Az egyik ilyen, hogy ki hány bővítést ért el. Prémium bővítés esetében a gyémánton vásárolt területre gondolnék.
A változtatás jogát fenntartom ;)

W.

Bocsánat, Wic, de hogy jön a Végtelenség tornya a Terület bővítésekhez? Egyébként én is erre asszociáltam, de mertem leírni, mert féltem, hogy baromságot írok vele, de úgy látom, hogy nem csak én gondolom így. Ettől függetlenül még mindig homályos számomra a dolog. Minden esetre köszönöm a reakciót. :)
 

Calyr

Veterán
Bocsánat, Wic, de hogy jön a Végtelenség tornya a Terület bővítésekhez? Egyébként én is erre asszociáltam, de mertem leírni, mert féltem, hogy baromságot írok vele, de úgy látom, hogy nem csak én gondolom így. Ettől függetlenül még mindig homályos számomra a dolog. Minden esetre köszönöm a reakciót. :)
Úgy jön , hogy minden játékos minden harcánál a nehézség/az ellenfél osztagméret meghatározásánál számolódik egy bazi nagy képlet, amelynek egyik tényezője a bővítések szekció volt. Ennek pedig az volt az oka, hogy az Inno próbálta kiegyensúlyozni a játékosok közötti különbségeket, és beleszámolni mindenféle tényezőt, amely valakinek előnyt biztosíthat - így jött össze a bazi nagy képlet, és így került bele a területbővítés/prémium területbővítés is.
Normál bővítés=előreszaladtál a tartományokkal maxig, és megszereztél minden tartományi bővítést. Prémium=gyémiért megvetted.
Eddig, ha sok efféle tényezőt kihasználtál, nehezedett a torony harcod - ezért ez a mostani frissítés egyes játékosoknak látható könnyítést jelenthet.

Ha jobban érdekel, a béta fórumon olvass utána - bár ez a képlet elvileg titkos, szakértő játékosok kb. telitalálatos pontossággal kifürkészték, minek mekkora hatása van a harc nehézségének növekedéseire. ;)
 

Syntex

Ex-Csapattag
Igen, a terület bővítésekről van szó. Köszönöm a jelzést, kicsit módosítottam rajta, remélem most érthetőbb a megfogalmazása.
 

Tejinashi

Erős harcos
Valami történt a megjelenítéssel. A teljes képernyőnek csak egy részén jeleníti meg a játék a városból és ahogy viszem odébb az egérrel, csak úgy jelenik meg:
új verzió 2.jpgúj verzió 1.jpg

Többször is frissítettem a betöltését az oldalnak, de mindig ugyanígy jelent meg. Google Chrome-ot használok.
Közben megnéztem az Edge-vel és ott jónak tűnik. Ezek szerint a Chrome valamit nem jól kezel...
 
Utoljára szerkesztve:

Imre2

Újonc
Valami történt a megjelenítéssel. A teljes képernyőnek csak egy részén jeleníti meg a játék a városból és ahogy viszem odébb az egérrel, csak úgy jelenik meg:
2329 bővítmény megtekintése2330 bővítmény megtekintése

Többször is frissítettem a betöltését az oldalnak, de mindig ugyanígy jelent meg. Google Chrome-ot használok.
Jobbra viszem, nekem akkor is hiányzik több épület jobboldalon. Zummolással látom csak. Én is Chromot használok. Eddig jó volt...
 

Tejinashi

Erős harcos
Jobbra viszem, nekem akkor is hiányzik több épület jobboldalon. Zummolással látom csak. Én is Chromot használok. Eddig jó volt...
Igen, pontosan ez van nálam is. Csak a képernyő bal felső sarkát használja, a többibe nem tudja betölteni a várost, csak a hátteret.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Kedves Játékosaink,

Az 1.111-es frissítés óta lehetséges, hogy bizonyos épületek grafikája nem jelenik meg a városotok áttekintésében, amennyiben böngészőben zoomolva tekintitek át városotokat.

Habár nem támogatjuk, és nem tudjuk teljes mértékben hivatalosan támogatni a böngésző nagyításának/kicsinyítésének kompatibilitását az összes eszközön, megértjük, hogy sok játékos ezt a módszert használja, hogy városát nagyban láthassa. Ezért kivizsgáljuk az ügyet, és megpróbálunk a lehető leghamarabb megoldást találni erre a problémára. Kérjük vegyétek figyelembe azonban, hogy bizonyos problémák (mint például a képek eltűnése, üres területek az épületek között, hiányzó épületek stb) hajlamosak megjelenni, ha nem a játék standard zoom opcióját használjátok, és ezeket a problémákat nem lehet megelőzni, ezért kérjük, óvatosan használjátok a böngésző zoomolás funkcióját, miközben játszotok az Elvenar játékkal.

Ahhoz, hogy a problémát megoldjátok, kérjük állítsátok vissza a standard 100%-os oldalméretet a böngészőtökben (általában egy nagyító ikon jelzi ennek a beállítási lehetőségét a kereső sávban, vagy a beállításoknál).

Köszönjük a megértésetek és sajnáljuk az esetleges kellemetlenségeket!

Üdvözlettel,
Az Elvenar Csapata
 
"Csökkentettük számos technológia követelményeit az Elvenar fejezet (15. Fejezet) kezdete fele, mivel a költségek túl meredekek voltak a korábbi Fejezetekhez képest."
Namost éppen itt tartok! Ahol eddigi tech fán 10000db-ot kért (200db 6órás fejlesztéssel!!!), ott most csak 5000-et kér.
Kérdésem: Hogyan kárpótoltok azért a hátrányért, amit kénytelen voltam elviselni, azokkal szemben, akik most jutottak, vagy ezután fognak erre a szintre eljutni. HOL VAN AZ ESÉLYEGYENLSÉG?
Üdv: Picipitta
 

ulibka

Újonc
Kedves Játékosaink,

Az 1.111-es frissítés óta lehetséges, hogy bizonyos épületek grafikája nem jelenik meg a városotok áttekintésében, amennyiben böngészőben zoomolva tekintitek át városotokat.

Habár nem támogatjuk, és nem tudjuk teljes mértékben hivatalosan támogatni a böngésző nagyításának/kicsinyítésének kompatibilitását az összes eszközön, megértjük, hogy sok játékos ezt a módszert használja, hogy városát nagyban láthassa. Ezért kivizsgáljuk az ügyet, és megpróbálunk a lehető leghamarabb megoldást találni erre a problémára. Kérjük vegyétek figyelembe azonban, hogy bizonyos problémák (mint például a képek eltűnése, üres területek az épületek között, hiányzó épületek stb) hajlamosak megjelenni, ha nem a játék standard zoom opcióját használjátok, és ezeket a problémákat nem lehet megelőzni, ezért kérjük, óvatosan használjátok a böngésző zoomolás funkcióját, miközben játszotok az Elvenar játékkal.

Ahhoz, hogy a problémát megoldjátok, kérjük állítsátok vissza a standard 100%-os oldalméretet a böngészőtökben (általában egy nagyító ikon jelzi ennek a beállítási lehetőségét a kereső sávban, vagy a beállításoknál).

Köszönjük a megértésetek és sajnáljuk az esetleges kellemetlenségeket!

Üdvözlettel,
Az Elvenar Csapata
 

ulibka

Újonc
Nem zoomolok, csak jobbra, balra elhúzom a "vásznat", akkor is eltűnnek az épületek, mintha nem is léteznének. Csak a zöld pusztaság... A frissítés előtt nem volt ilyen probléma.
 

Rikari

Veterán
"Csökkentettük számos technológia követelményeit az Elvenar fejezet (15. Fejezet) kezdete fele, mivel a költségek túl meredekek voltak a korábbi Fejezetekhez képest."
Valóban a vendégfaj nyersanyagai csökkentek, de az eltúlzott mértékű ( Pl. 355K obszidán-345K tinta-350K bársony) érzőárúk igénye nem. Akárhogyan is nézem akik most vannak az Elvenar fajban és a csapatuk összetartása miatt tornyoznak is, azoknak hónapok mire összejön ilyen hatalmas mennyiségű érző, mert amit megtermel és tisztességes piacozással elcserél a (sokszor felháborító arányú) érzőpiacon, azt vagy elviszi a torony , vagy elbomlik. A torony előtt csak a bomlással kellett megbírkózniuk a játékosoknak, most a torony által elvitt mennyiségeket is pótolniuk kell. Természetesen az is hatalmas segítség volt a számukra, hogy a faji igények csökkentek és erre most sokan hálával is tekintenek, de hiába ha ott nyomorítja őket a techfán a kutatások mellé társított érzőigény, ami viszont a reménytelenség érzését kelti a játékosokban. A Nagykövetségeknél már sokkal finomabbra hangolták az érzőigények mennyiségét, gondolom azért mert észrevették, hogy az előző fajban nagyon túllőttek a célon. Ha ezt is sikerülne korrigálni, akkor talán érvényesülne a mostani segítség is, mert így ez egy felemás korlát, ahol a kicsiről a nagyra átlendülés a legtöbbször a szőnyegen végzi. Az pedig, hogy kaptak valamit, amit nem tudnak használni nem igazán nevezhető kedvcsinálónak.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 204368

Vendég
"Csökkentettük számos technológia követelményeit az Elvenar fejezet (15. Fejezet) kezdete fele, mivel a költségek túl meredekek voltak a korábbi Fejezetekhez képest."
Namost éppen itt tartok! Ahol eddigi tech fán 10000db-ot kért (200db 6órás fejlesztéssel!!!), ott most csak 5000-et kér.
Kérdésem: Hogyan kárpótoltok azért a hátrányért, amit kénytelen voltam elviselni, azokkal szemben, akik most jutottak, vagy ezután fognak erre a szintre eljutni. HOL VAN AZ ESÉLYEGYENLSÉG?
Üdv: Picipitta
mit szeretnél kapni?
 
Fent