• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.100

DeletedUser5661

Vendég
sziasztok,
mikor fogjatok kijavitani, hogy az epuleteket ne csak mozgatni lehessen egyik helyrol a masikra, hanem kicserelni egymas kozott. Sajnos extrem nehez igy barmilyen epitkezes, vagy terjeszkedes, mert nem lehet kicserelni az epuleteket, csak lerakni valahova.
Szinten, a terjeszkedesre adhatnatok valmai extra megoldast, kulon jatekot, kulon kuldeteseket, mert szinte lehetetlen novelni a varost, hetek ota egy helyben toporgok. Barmilyen epuletfejlesztes is extra helyet igenyel mar.
 

GreenKnight

Veterán
mikor fogjatok kijavitani, hogy az epuleteket ne csak mozgatni lehessen egyik helyrol a masikra, hanem kicserelni egymas kozott. Sajnos extrem nehez igy barmilyen epitkezes, vagy terjeszkedes, mert nem lehet kicserelni az epuleteket, csak lerakni valahova.
Szerintem erre ne várj, mert nem tartom valószínűnek, hogy lesz ilyen.
Szinten, a terjeszkedesre adhatnatok valmai extra megoldast, kulon jatekot, kulon kuldeteseket, mert szinte lehetetlen novelni a varost, hetek ota egy helyben toporgok. Barmilyen epuletfejlesztes is extra helyet igenyel mar.
Területbővítésre azért van lehetőség a tartományokkal, kutatással vagy gyémántért. Ezekkel azért már többen elboldogultunk annyira, hogy viszonylag fejlettnek mondható városunk legyen.

Szerintem gondold át a stratégiádat! További jó játékot!
 
sziasztok,
mikor fogjatok kijavitani, hogy az epuleteket ne csak mozgatni lehessen egyik helyrol a masikra, hanem kicserelni egymas kozott. Sajnos extrem nehez igy barmilyen epitkezes, vagy terjeszkedes, mert nem lehet kicserelni az epuleteket, csak lerakni valahova.
Szinten, a terjeszkedesre adhatnatok valmai extra megoldast, kulon jatekot, kulon kuldeteseket, mert szinte lehetetlen novelni a varost, hetek ota egy helyben toporgok. Barmilyen epuletfejlesztes is extra helyet igenyel mar.
Ez sajátossága a játéknak!

10. szintig jutottam eddig. Volt ahol ki kell bekkelni, volt ahol be kall áldozni vmit.
a színes “nyeremények” amik hasznosnak tűnnek is idòvel lecserélendő.
(5. szinten nyersz élületet 1800 lakossal 16 egységhelyen, majd a 10. szinten 12 egységhelyen 2100 lakosú a lakóépület)

volt hogy vadásztam terékeket 1000-sével, most már 100ezer alá nem mennek, ha igen: csináld jobban!

türelem is kell sok, meg kérdezz, meg érezz rá! Jó játékot!
 

Deleted User - 204368

Vendég
Szia
Minden apró változás segít a játék minőségén.Ahhoz hogy még jobb legyen,kellenek a visszajelzések.Van erre már pár Topik.
értem én h javul a játék de nem igazán látszik tényleges előre haladás. pl nem értem mi olyan nehéz lescriptelni a bajnokságra egy "emlékezz rám" gombot h az egységek megmaradjanak és ne kelljen egyesével újra újra és újra bepakolni. ezek hiányoznak a patchekből
 

DeletedUser5381

Vendég
Nálam még mindig nem látszik telefonon hogy ki fogadta el az ajánlatom. :(

Update: Mostmár igen, köszönjük! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent