• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 0.35

Erica

Veterán
Megépült a Varázslóakadémiám ,nagyon szép lett,nagyon tetszik,és már erőteljesen kotyvasztok.Persze csak óvatosan,csínyjával;);) Kicsit az értesítések furcsán vették ma a kanyart,de eltörpül a szép új váram mellett!!!;);)Ésss majd alakul, csak alakuljon már;)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser379

Vendég
Sziasztok!

Csak szeretném jelezni, hogy semmilyen abnormális jelenséget nem tapasztalok, a játék simán és akadozás nélkül megy, sőt inkább szalad mint megy.
(eltekintve attól az apróságtól, hogy nem hogy a borítéknak nem jött meg a józan esze, de a harangocska is megőrült...tekintsük ezt most már a játék szexepiljének:)

Szia Erica!

arra lennék kíváncs, hogy mennyi idő alatt készül el egy kalapácsbűbáj, mennyibe kerül, és mit tud, úgy vannak e a dolgok, ahogyan azt a wiki-ben látjuk?
persze csak akkor válaszolj, ha nem kell utána engem lelőnöd:)
 

Erica

Veterán
Sziasztok!

Csak szeretném jelezni, hogy semmilyen abnormális jelenséget nem tapasztalok, a játék simán és akadozás nélkül megy, sőt inkább szalad mint megy.
(eltekintve attól az apróságtól, hogy nem hogy a borítéknak nem jött meg a józan esze, de a harangocska is megőrült...tekintsük ezt most már a játék szexepiljének:)

Szia Erica!

arra lennék kíváncs, hogy mennyi idő alatt készül el egy kalapácsbűbáj, mennyibe kerül, és mit tud, úgy vannak e a dolgok, ahogyan azt a wiki-ben látjuk?
persze csak akkor válaszolj, ha nem kell utána engem lelőnöd:)
Szia Sanimi!!
Most kezdtem el nemrég csak kotyvasztani,és sacc/kábé 15 óra múlva lesz kész az első nagyon bűbájom.Holnap többet tudok erről majd mesélni Neked;)
 

DeletedUser379

Vendég
hálás lennék érte, mert pillanatnyilag még nem tudom, hogy 2 építő mellett vajon mihez kezdek majd annyi nyersivel (ami a wiki szerint 250%).
szóval szeretnék biztos lenni benne, hogy nekem kell a bűbáj...
 

DeletedUser60

Vendég
a varázsakadémia az első kutatás végén van a 2. városbővités után 27 tp kell hozzá
 

DeletedUser938

Vendég
Sziasztok !
Én is megépítettem már a Varázsakadémiát , hát vegyes érzelmeim vannak ... A bűbájok készítéséhez költségnek nem arany és alapanyag kell mint pl egy manufaktúra termelésnél,hanem ereklyéket kell beadni . Ez így elég drágának tűnik. Az első bűbáj amit feloldasz az akadémiával együtt a műhely bűbáj , ezzel 1 műhelyet lehet 2 órán keresztül 250%-al növelni, mindezt 1 kristály és 1 deszka ereklyéért amiből a bűbáj készül . A 2. bűbáj a manufaktúra termelést növeli meg 50%al 12 órán át , ez cirka 4 db ereklyébe kerül 2 db selyem 2db drágakő . Nos mindenki döntse el maga megéri e vagy sem , de az ősi csodákhoz is ereklyék kellenek majd , szóval óvatosan ..... Egyébként gyors segélynek megteszi a varázsakadémia és gyönyörű az épület , a városkám ékessége az ősi csodák mellett , de picit akkor is drágának tartom a bűbájok előállítási költségét ......
 

DeletedUser379

Vendég
szia Kisvirag!

...pontosan erre gondoltam: vajon kell e nekem vagy sem.
mert ha úgy döntök, hogy nem, akkor már a 27 tp-t se tolom a fejlesztésbe...reggelre megálmodom :)

kösz a segítséget!
 

Erica

Veterán
2 orán keresztül ?
melyik ütödött álmodta meg ?
még ha 2 nap lenne ---talán
bizony csak 2 óra,,és nagyon figyelni kell,nehogy a termelés kezdetekor tegyük rá a bűbájt,mert akkor adtunk a sz@rnak egy nagy pofont....Mivel csak 3 órás termelésünk van.
 

DeletedUser897

Vendég
A jelentések kuszasága mellett szeretném még jelenteni, hogy a kaszárnyában a kijelző csík (nem tudom magyarul na, progress bar) nem működik. Amúgy ismét egy olyan frissítés amit senki nem várt, mégis kapott pár bosszúságot.

Számomra érthetetlen hogyan lehet egy hibás patchet (ismert hibáktól hemzsegve) kirakni a fizető játékosoknak. Egyre inkább azt hiszem, hogy a pénzt designerekre költik és nem programozókra. Pedig ide csak két jó programozó kellene, 2 hét alatt az összes bugfix meglenne, utána pedig nyugodalmasan lehetne adni hozza tartalmakat 2 hetente.

Elnézést, még valamit észre vettem: A kaszárnyában a "progress bar" az utolsó 1 percben telik fel.

Ne mondja nekem senki, hogy pár új ikontól íródott át a progressbar "max" értéke. Azt se hogy a tech fa frissítés miatt vevődött ki a "sort by" a jelentések lekérésénél. Ezek mind olyan hibák, amiket fél perc átírni, ha az ember ismeri a kódot. Ha nem, akkor kb 5 perc.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Tessaiga

Erős harcos
2 orán keresztül ?
melyik ütödött álmodta meg ?
még ha 2 nap lenne ---talán
Eleve napok voltak a videóban. Na, mint írtam a kételyeim azzal kapcsolatban, ez még rosszabb. 1 hét alatt el tudnám lövöldözni a 80 varázslatot? :D Most nem fejtem ki. (akkor megtettem) Gratulálok hozzá!
Elnézést, még valamit észre vettem: A kaszárnyában a "progress bar" az utolsó 1 percben telik fel.

Ne mondja nekem senki, hogy pár új ikontól íródott át a progressbar "max" értéke. Azt se hogy a tech fa frissítés miatt vevődött ki a "sort by" a jelentések lekérésénél. Ezek mind olyan hibák, amiket fél perc átírni, ha az ember ismeri a kódot. Ha nem, akkor kb 5 perc.

És tényleg érthetetlen, hogy az "új" hibák, hogy a nyavajába kerülnek be? Semmi közük a változtatásokhoz. Ha meg igen, akkor szégyellje magát a fejlesztő csapat! Ekkora katyvaszt!
A másik, amit tényleg, hogy fél perc alatt javítható, és még ismernem sem kell a kódot. A kódrészlet megtalálása lenne 29 mp...
Az összes többi idegesítő hibát is hagyjuk. Ha egy ember, csak egy napig szöszmötölne egy-egy parányi hibával, már akkor sem lenne egy sem. Az meg, hogy hozzányúlnak valamihez, és másik 5 dolog elromlik... Na befogtam. Csak ismételgetem magam. :D Én most haragszom. Nagyon. A bűbájokkal, egyelőre nincs beljebb senki, és csak újabb hibahegyek. A plusz kattintgatást a kaszárnyában meg hagyjuk. Az egységeim úgy sem fognak előbújni, ha egyáltalán a frissítés után még képződtek.
Vegyenek már fel pár jól képzett programozót!
A grafikusokat meg csókoltatom! Egyik innos játékban sem volt velük soha bajom. Mindig időre kész voltak mindennel. Olykor még újítanak is. :) (Persze az előző verzióban a fej lecserélésének nem tudom mi volt az értelme? :D)

Ez a zsák ikonú raktár is... Tök üres, egy bűbáj füllel. Nagy kaland. Hát nem is értem minek van kint, ha még nincs kifejlesztve. Plusz, ezek után, majd ha lehiggadtam, megnézem a wikiben, hogy a varázslótornyot vagy mit, mire is lehet használni. Úgy értem, az általa megnyitható ablakot. Ott tökéletes lett volna a "raktár". Minek ez külön? Persze a füles módszerből adódóan, gondolom több dolog lesz majd benne. Ezek után, ha így marad, miért nem kerülnek ide a rúnák, ereklyék, és még ki tudja mit hagytam ki? :D

És mikor akarják a sok minden mellett a tooltippeket javítani? Halálra idegesít az épületek felett is, és a küldik felett is, meg egyéb gombok, ikonok felett is. Ne írja ki nekem mikor ráállok egy képesség ikonra, hogy Főépület 15-ös szint! Meg a tekercsmanufaktúra felett, hogy 27000 készül. A sírba visz ezekkel! Ráadásul aratás közben 50x kell a lakóépületeim fölé állni, hogy lássak is valamit abból, hogy melyik is van tele. Nagyon bekavarnak az animált buborékok ebbe.

Komolyan mondom, hogy adjanak ki kódrészleteket, és mi megírjuk, átírjuk a dolgokat, amit majd utána nyugodt szívvel berakhatnak, mert működni fog. Még pénz sem kell, csak már nem akarom tovább tépni a hajam. ;) Ha nincs programozójuk, vagy nem túl jó, akkor találjanak ki legalább valamit rá! :)
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser60

Vendég
16 orán keresztül készül, és 2 órán át hat
jelzem alapanyagrol van szó, abban van 5 peces 15 perces és 1 órás is
de akkor is karcsú nagyon, ráadásul csak egy épületre hat ,
ne haragudjon senki se meg de ez igy nagy átverés és nagyon drága is ráadásul
ha két napra emelnék, akkor talán még elfogadható lenne , de igy ??????
 

DeletedUser897

Vendég

Hát igen, szívemből szóltál. Csak én nem akartam ilyen hosszan.

Amúgy lassan készíthetünk konspirációs elméleteket, hogy hogyan is romlanak el működő dolgok... Biztos direkt csinálták... Lehet a programozók nem kaptak fizetést... Így akarják a toplista elejét elérhetőbbé tenni (elmennek az elsők)

Az egyetlen lehetséges minderre az, hogy inkompetens a banda. Vagy kirúgtak mindenkit aki értett hozza, most meg az új programozók, mint a majmok mikor tanulják a jelbeszédet, próbálnak érvényesülni.
 

DeletedUser60

Vendég
megnéztem a videot ott még 2 naprol volt szó
na most vagy elirták mert most két ora van kiirva , vagy ténylegesen lecsökkentették
holnapra kiderül, mert gyártok egyet
ha két óra lesz , nyitok egy szavazást hogy zavarják el az összes jelenlegi programozot
remélem továbbküldik , mert igy ahogy elnézem nem én vagyok az egyetlen elégedetlen
 

Tessaiga

Erős harcos
ajjaj. :(

Talán pozitívumként értékelhető a katonák learatása. Így jobban észreveszem, és időben teszek be újakat. Így viszont nem annyira értem az egyik hsz-t, miszerint - az én olvasatomban - tehetsz be újakat, mégha le sem arattad. Lehet nyitott kaszárnya kell hozzá adott időben.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser624

Vendég
Nekem az új ikonok sem tetszenek igazán, olyan egyszerűek, mintha netről lettek volna letöltve valahonnan. Csata közben teljesen elvesztettem a fonalat hogy akkor most mi van...
 

DeletedUser955

Vendég
Nekem a játék gyorsaságával van kifogásolnivalóm, eddig minden patentül gyorsan ment, ma madjenm fél óra volt mire egyáltalán az innogames karika pörgésén kivül végre be is engedett a játék, majd a techfát fél óráig próbálta megynitni, és egy hibaüzenet adott vissza, hogy sajnáljuk, de ..., és úgy egyébként is minden irtózatosan lassú lett, van hogy perceket kell várnom hogy betöltse még mindig a techfát, illetve a világtérképet.
Óvatosan tenném hozzá, hogy egy netes böngészős játékról van szó, és egy 2mag 4 szálas proci, 4gb ram, illetve egy amd radeon 6700 1gb, futtatja a játékot. (tehát nem tekinthető annyira elavultnak sem a gépem.( a következő frissítésnél atomerőművel kell majd betölteni a játékot?))
Az előző patch-től már hardveres gyorsításra sincs lehetőségem valamilyen oknál fogva...

illetve munkámból fakadóan, nem tudok gépközelben lenni, ugyanakkor mobilnetem van, azonban windwos phone-os alkalmazás nem készült, illetve valamilyen oknál fogva a teló böngészőjéből sem futtatható a játék.
És mint korábban a fejlesztők megírták, ezen a későbbiekben sem kívánnak változtatni.
Naponta emiatt legalább 2 tudásponttól esek el. ileltve a termelésem sem annyira hatékony.

Pls fejlesztők, embereljétek meg magatokat, és tegyetek valamit. (előre is köszi, ha így tesztek)
 

DeletedUser938

Vendég
Kedves Elvenar !
A Varázsakadémiával kapcsolatban , az lenne az észrevételem , mivel eddig szinte mindenki drágának tartja a bűbáj költségeit és a varázslat időtartamát szerintem nem fogják annyian megépíteni ,mint amire számítanak . Lenne egy javaslatom : adjon az épület pl 1000 kultúrapontot és akkor mindannyian elégedettebbek leszünk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Személy szerint sokkal hasznosabbnak érezném az épületet , ha már megépítettem ne álljon üresen , mert 2 órás bűbájért 2db ereklyét nem adok be az is biztos , egy gyártást megcsinálok,hogy kipróbáljam azért , aztán meglátjuk .....
 

DeletedUser3

Vendég
Nyilván direkt tesznek bele hibákat a fejlesztők, hogy a következő héten legyen mivel dolgozniuk.

Nem emiatt a hiba miatt lett volna elhalasztva a frissítés.

Továbbá az akadémia építése nem kötelező, illetve a bűbájok készítése sem az. ;)

A videóban ténylegesen hosszabb ideig hatottak a bűbájok, viszont olvasható is volt, hogy "work in progress". Gondolom mindenki el tudja magának dönteni, megéri-e neki az épület és a bűbájok, vagy sem.
 
Fent