• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 0.29

DeletedUser3

Vendég
Kedves Elfek és Emberek,

Itt beszélhetitek meg a 0.29-es verzió újításait.
A változások listáját ide kattintva találjátok.

Üdvözlettel:
Az Elvenar csapata
 

DeletedUser256

Vendég
Vegre a vilagterkep is javul! Legalabb is remelem...
 

DeletedUser262

Vendég
javult most nálam rendesen működik
és megjelent a kék nyíl a térképen
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser60

Vendég
én meg megijedtem a kék nyiltol, majdnem eldobtam a monitort
mondom má lőnek is ???
 

Tessaiga

Erős harcos
  • Lakóépületek bizonyos szintjénél a Mozgatás és Fejlesztés funkció hibás volt.
Ez az egy nem sikerült. Most már bármilyen épületél fennáll ez a hiba. :( Ki-be lépés segít, de rögtön azzal kell kezdeni, különben megint eltűnik. <-- Mert ez a hiba...

A térkép viszont sokkal jobb lett. :)
Azért fura hatást kelt, ha mozog rajta az ember. Jobban tetszene, ha csak a térkép tényleges szélén lennének a látható papirusz szélek, és a térkép papirusza is gördülne a térképpel együtt, persze így a hajtott szélek, és egyebek ritkán látott dolgok lennének. A fura hatást, az átlátszósága kelti. Biztos lehetne másképp is javítani rajta, de annyira nem gondolkodtam rajta. Talán, ha egy összehajtogatott régi térkép lenne kihajtva, és az azokba ivódott hajtások gördülnének, az jobb lenne, mint a mostani egyszerű keret.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser69

Vendég
Csak azért írom be, hogy másnál is előfordul-e, vagy mi?
Az utóbbi időben a világtérképen, amikor egyezkedéssel szeretnék területhez jutni, egyszerűen kifagy a játék.
Az elmúlt héten 4-5 alkalommal is előfordult, a tranzakció különböző fázisainál.
Újratöltés megoldja, de kissé zavaró...
 

DeletedUser

Vendég
Csak azért írom be, hogy másnál is előfordul-e, vagy mi?
Az utóbbi időben a világtérképen, amikor egyezkedéssel szeretnék területhez jutni, egyszerűen kifagy a játék.
Az elmúlt héten 4-5 alkalommal is előfordult, a tranzakció különböző fázisainál.
Újratöltés megoldja, de kissé zavaró...

Ismert hiba.
Másoknál is elég gyakran előfordul.
 

Tessaiga

Erős harcos
Hát valami előre nem jelzett frissítés lehetett. A csodák már nem kihagyhatóak. A problémám csak az vele, hogy már majdnem elkezdhettem volna a fejlesztését, erre még messzebb került, és emlékemből táplálkozva legalább 68 tp- vel odébb. A másik érdekes felvetés ezzel kapcsolatban, hogy aki már elkezdte gejleszteni, azzal mi lett? Nem folytathatja, míg 68 tp-t el nem költ egy most már korábbi fejlesztésre? Ez igen dühítő lehet, ha csak pár pont hiányzott a csodánál. Amit nem írtam, hogy a 4. fejezet végénél lévő csodára gondolok, és az elfeknél van ez biztosan így.

Még ide tartozik, hogy csikok jelennek meg elég sűrűn chrome alatt leginkább. (Az épületek, és terepek rajzolásával lehet valami. Nincs zoom!) Firegox alatt, meg az épületek fölé állva, az épületek maguk áthelyeződnek pár képponttal odébb.
 

Vanek

Veterán
Hát valami előre nem jelzett frissítés lehetett. A csodák már nem kihagyhatóak. A problémám csak az vele, hogy már majdnem elkezdhettem volna a fejlesztését, erre még messzebb került, és emlékemből táplálkozva legalább 68 tp- vel odébb. A másik érdekes felvetés ezzel kapcsolatban, hogy aki már elkezdte gejleszteni, azzal mi lett? Nem folytathatja, míg 68 tp-t el nem költ egy most már korábbi fejlesztésre? Ez igen dühítő lehet, ha csak pár pont hiányzott a csodánál. Amit nem írtam, hogy a 4. fejezet végénél lévő csodára gondolok, és az elfeknél van ez biztosan így.

Még ide tartozik, hogy csikok jelennek meg elég sűrűn chrome alatt leginkább. (Az épületek, és terepek rajzolásával lehet valami. Nincs zoom!) Firegox alatt, meg az épületek fölé állva, az épületek maguk áthelyeződnek pár képponttal odébb.

Előre jelzett frissítés volt. A hírek között is megtalálod a 0.30 verzió alatt a hozzávaló bejelentést (már pár napja), illetve itt feljebb megtalálod a 0.30 kibeszélőt is. ;)
És igen, a csodafejlesztés a 0.30-tól már nem opcionális, hanem kötelező - mindenkinek.
 

Tessaiga

Erős harcos
Kösz. Kicsit máshonnan keveredtem ide. Majd elolvasom azt is. :) Tőled olvastam, hogy ez lesz. (Béta) A maradék meg nem új keletű, ide való, ha már nem voltam körültekintő. Plusz a térkép sem tölti be a széleken lévő területeket. A képernyő közepére kell húznom azt a területet, amire kíváncsi vagyok.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser256

Vendég
A másik érdekes felvetés ezzel kapcsolatban, hogy aki már elkezdte gejleszteni, azzal mi lett? Nem folytathatja, míg 68 tp-t el nem költ egy most már korábbi fejlesztésre? Ez igen dühítő lehet, ha csak pár pont hiányzott a csodánál. Amit nem írtam, hogy a 4. fejezet végénél lévő csodára gondolok, és az elfeknél van ez biztosan így.
Valaki (nem tudom, talán Kutja) írta, hogy igen, ki kell előbb midegyiket fejlesztenie, aztán kell berakja a maradék 12 (erre emlékszem :p) pontot.
Még ide tartozik, hogy csikok jelennek meg elég sűrűn chrome alatt leginkább.
Én is chromeos vagyok, ( elf, Windows 7 ) és hardveres alatt egyszerűen borzalmas a grafika. A kereskedő feje 3-4 pixeleket ugrál, szerk: a kristály világítótotony vízcseppei is ,a 10,sz. kaszárnya meg a legrosszabb... Amikor a baloldali harcos üt, akkor mellette, amikor a jobb oldali, fölöttük jelenik meg egy 1 pixeles vonal, mintha egy keretet nem sikerült volna teljesen láthatatlanná tenni szerk.: uez az ősfánál :confused: Szerk: Ezek a hibák csak "kizoomolásnál" jönnek elő, de a chrome 100%-on van, a játék keretein belül zoomolok. Amikor a közeli van, minden OK.Ahogy kértétek, Hoshi, nem kapcsolom ki még több hiba találása érdekében, de részemről ez nagy áldozat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent