• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 0.22

DeletedUser3

Vendég
Kedves Elfek és Emberek!

Ebbe a kibeszélő témába várjuk a visszajelzéseiteket, gondolataitokat a 0.22-es verziófrissítés kapcsán.
A változásjegyzéket ide kattintva olvashatjátok.

Üdvözlettel:
Az Elvenar csapata
 

DeletedUser134

Vendég
Sziasztok!

Sajnos nálam a hardveres gyorsítás belassítja a játékot, de ez biztosan az "őskövület" gépemnek köszönhető. :p Nélküle viszont tökéletesen működik. :) Aminek rettentően örülök, hogy az összes szomszédomat végig tudtam járni összeomlás nélkül! :D :D Nagyon köszönöm! :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nem tudom pontosan h a frissites miatt tortent e, de tegnap ota nem tudok belepni a jatekba. Bejelentkezek, kivalasztom a vilagot... bejon az innogames logo es porog alatta a toltes de sajnos ennyi.. nem toleti be a jatekot.
 

DeletedUser140

Vendég
Sziasztok!
Nekem jól működik a frissítés óta.
 

DeletedUser

Vendég
helyesbitek.. tiz perc toltes utan tovabblepett a toltosavra... de ott 27% utan megall es a kovetkezo hibauzenetet kuldi:
missing background assets
 

DeletedUser136

Vendég
Sziasztok!
Nálam gyorsabb lett a játék,nem fagy le,végig tudok menni a Tesók jelölésén és a Szomszédoknál is .
Igaz ha bekapcsoltam a gépem , mindig takarítással és frissítésel kezdek.
Már megszokás. Évek óta így szoktam meg.
Szép napot és jó játékot mindenkinek.
 

DeletedUser167

Vendég
Sziasztok!
Szeretném javasolni hogy a játék könnyítés a csapatokban nagy segítség lenne ,ha a képek mellet valami kis ikon mutatná ki mennyire aktív mikor volt fenn vagy jellenleg elérhető vagy már 4 naja nincs jelen! Nagy segítség lenne a fejlődésekben. Nem tudom ,hogy ez esetleg folyamatban van e a változások között?? Köszi Berni!o_O
 

DeletedUser

Vendég
  • Épületet egy másikra mozgatva és kattintva a mozgatás funkció kikapcsol és a már meglévő épület kattintható marad
Ezt a funkciót nem értem. Ki is próbáltam, de nem ment.
 

DeletedUser69

Vendég
A motiválásban óriási az előrelépés, azt hiszem, mindenki simán motivál 25-30 embert is, kifagyás nélkül. Tényleg köszönjük.
Viszont engem zavar az a feature, hogy minden képernyőváltás után újrapozicionál a városházára. Kimondottan idegesít, én -ha lehet-ellene szavazok.
A hardveres gyorsítás be van kapcsolva, nálam jó!
 

Tessaiga

Erős harcos
Hát igen. A főépület a legkevésbbé fontos... Jobb, ha megjegyzi az utolsó pozíciót. És nálam üresek az utcák is. Biztos ki lettek a lakók zavarva? :D
 

DeletedUser240

Vendég
Hát igen. A főépület a legkevésbbé fontos... Jobb, ha megjegyzi az utolsó pozíciót. És nálam üresek az utcák is. Biztos ki lettek a lakók zavarva? :D
Az utcák nálam is üresek, bár soha nem is járkált rajtuk senki. Csak másnál láttam a jövés-menést. Azt hittem, helyezés függő. :)
 

DeletedUser240

Vendég
Gyakran előfordul, hogy az egyik épületről a másikra viszem a kurzort, és az előző infoit mutatja. Másnak is volt már így? A javítás kiküszöbölte ezt is?
 

DeletedUser240

Vendég
Gyakran előfordul, hogy az egyik épületről a másikra viszem a kurzort, és az előző infoit mutatja. Másnak is volt már így? A javítás kiküszöbölte ezt is?
  • A segítőablakok mostantól mindig az aktuális célról ad információkat - ez az a javítás? :)
 

Tessaiga

Erős harcos
Szerintem nem. Még ma is volt ez a hiba - hogy az előzőt mutatja tooltipként. Azonban ez.ismert hiba, és dolgoznak rajta. A hibák között van. :)
A segítőablakban a célok hibásan voltak feltüntetve, ha a célok száma között különbség volt. De erről is olvadhatsz a hibáknál. :) Szerintem inkább ez lehet. :)

Szerintem nem. Még ma is volt ez a hiba - hogy az előzőt mutatja tooltipként. Azonban ez.ismert hiba, és dolgoznak rajta. A hibák között van. :)
A segítőablakban a célok hibásan voltak feltüntetve, ha a célok száma között különbség volt. De erről is olvadhatsz a hibáknál. :) Szerintem inkább ez lehet. :)
A küldetésekre gondolok, de ezek után elbizonytalanodtam.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser240

Vendég
A küldetésekre gondolok, de ezek után elbizonytalanodtam.
Láttam már keveredni a segítők melletti felugró ablakokat is, meg az épületek mellettit is, főként, ha egymáshoz közel voltak. :) Most néztem, hogy esetleg készítek róla prt sc-t, persze már nem látok ilyet. :D
 

sanyy01

Felderítő
A gyorsítóval nekem is sokkal rosszabb lett.De nélküle is megint megnőtt az összeomlások száma. Szinte minden funkcionál:(:(:(
 
Fent