• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió - Általános

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Kedves Elfek és Emberek,

Itt lehet kibeszélni mostantól a legújabb verziókat.

Üdvözlettel,
Az Elvenar Csapata
 

Ferenc99

Erős harcos
Hát tetszenek, mert nyomban 3 bővítést letettem az amcsi szerveren és egyben felháborító is , hogy nincs több prémium bővítés , pont most amikor occo jó a prémium.
 

Emilcc

Újonc
Az új verzióban nem került javításra az ősi csodák hatásának kijelzése. Mobilon játszom. Az 1.179 verziónál még jó volt, de az 1.180 verziónál került bele a hiba. Azt ígérték, hamarosan javításra kerül, de úgy látom a mostani frissítésben sem került kijavításra. A játék így kezd átláthatatlan lenni, habár ez egy alapvető játékelem.
Ez újabb két hét várakozást és bizakodást jelent?
Visszajelzést sem érkezett.
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Az új verzióban nem került javításra az ősi csodák hatásának kijelzése. Mobilon játszom. Az 1.179 verziónál még jó volt, de az 1.180 verziónál került bele a hiba. Azt ígérték, hamarosan javításra kerül, de úgy látom a mostani frissítésben sem került kijavításra. A játék így kezd átláthatatlan lenni, habár ez egy alapvető játékelem.
Ez újabb két hét várakozást és bizakodást jelent?
Visszajelzést sem érkezett.

Szia!

Az egy mobilos hiba, ezek a böngészőre alapuló hibákat mutatják.
Leírása alján az alábbi szöveget láthatod: Megjegyzés: a mobilalkalmazás a böngészős verziótól külön kerül frissítésre.
 

Emilcc

Újonc
Szia!
Abban gondolom egyetértünk, hogy ez a funkció régebben zökkenő mentesen működőtt.
Nem tudom milyen gyakori a mobilos frissítés. Fix vagy alkalmi? (Ez alkalom is!)
Van némi infó a mobilos hibajavitás várható idejéről?
Csak azt tudom ismételten mondani nagyon zavaró !
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Szia!
Abban gondolom egyetértünk, hogy ez a funkció régebben zökkenő mentesen működőtt.
Nem tudom milyen gyakori a mobilos frissítés. Fix vagy alkalmi? (Ez alkalom is!)
Van némi infó a mobilos hibajavitás várható idejéről?
Csak azt tudom ismételten mondani nagyon zavaró !

A mobilos frissítések ugyanúgy 2 hetente történnek meg, a különbség itt a böngészős verzióhoz képest, hogy több operációs rendszeren, több alkalmazás áruházban történek a javítások.
Ez azt jelenti, hogy csúszhat is valamennyit külsős okok miatt, illetve nem garantált, hogy mindenki az első napon megkapja a frissítést, hanem lehet, hogy csak 2-3 nap múlva.
 
Fent